ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ancient Mycenaean Trail Run 2019 results 7km

hmimarathonios mikines tenea 1000x425

 
PlaceAge Group RankGender RankBibNameAGGenderClubGunTimeChipTime
1. 1 1 492 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Α30-39 M ΣΧΙΣΤΟ ΛΑΓΚΑΔΙ 2:03:42,14 2:03:39,49
2. 2 2 412 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:12,61 2:16:10,63
3. 3 3 660 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α30-39 M Kalamata Trail Runners 2:23:13,31 2:23:11,94
4. 1 4 3024 ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:52,74 2:32:46,39
5. 2 5 3107 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α40-49 M ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:33:11,03 2:33:08,54
6. 4 6 676 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α30-39 M TRIANGLE 2:33:46,32 2:33:33,23
7. 3 7 235 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 M Triangle 2:34:16,74 2:34:05,06
8. 5 8 267 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α30-39 M ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2:34:20,46 2:34:13,50
9. 1 9 663 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 M ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:34:29,80 2:34:29,49
10. 4 10 648 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:01,54 2:35:53,70
11. 5 11 3122 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 M   2:37:56,30 2:37:52,68
12. 1 12 271 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α18-29 M . 2:39:12,00 2:39:10,72
13. 6 13 486 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α30-39 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:40:54,26 2:40:54,26
14. 2 14 186 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 M ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:41:03,06 2:41:00,91
15. 7 15 293 ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 M ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2:41:03,59 2:40:59,04
16. 6 16 3091 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 M RUN FOREVER 2:41:27,99 2:41:27,99
17. 7 17 3084 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α40-49 M TEAM KOUMPAROS 2:41:51,21 2:41:42,82
18. 3 18 590 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 M ΥΜΙΤΤΟS RUNNERS 2:41:51,67 2:41:43,07
19. 8 19 3041 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49 M FREE RUNNERS 2:42:53,81 2:42:46,76
20. 9 20 493 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α40-49 M ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:44:30,03 2:44:26,02
21. 2 21 380 ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α18-29 M ανεξάρτητος 2:44:30,11 2:44:26,86
22. 10 22 3137 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 M   2:47:14,61 2:47:10,27
23. 11 23 345 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 M ΣΚΙΡΙΤΕΣ 2:48:34,69 2:48:29,59
24. 12 24 602 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α40-49 M ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:50:10,53 2:50:06,83
25. 13 25 354 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Α40-49 M ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 2:50:23,37 2:50:19,36
26. 14 26 283 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 M ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:50:29,67 2:50:21,75
27. 15 27 544 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:50:52,22 2:50:46,24
28. 16 28 273 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α40-49 M ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 2:51:25,87 2:51:24,84
29. 17 29 312 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Α40-49 M ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 2:52:18,80 2:52:12,65
30. 18 30 189 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α40-49 M ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:54:45,07 2:54:44,11
31. 19 31 339 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ Α40-49 M MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:55:58,24 2:55:52,17
32. 20 32 3066 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ Α40-49 M MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:55:58,35 2:55:52,70
33. 8 33 542 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Α30-39 M . 2:57:22,36 2:57:21,66
34. 3 34 3124 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α18-29 M   2:57:22,36 2:57:13,60
35. 21 35 3054 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α40-49 M Ανεξάρτητος 2:59:59,36 2:59:53,11
36. 1 1 179 TABATA KAYOKO Γ45+ F RUN FOREVER 3:01:37,22 3:01:34,37
37. 22 36 228 ΒΑΦΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 M ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 3:01:44,36 3:01:39,37
38. 1 2 183 ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ30-44 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:02:48,62 3:02:43,71
39. 23 37 3088 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 M ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3:02:50,88 3:02:48,29
40. 9 38 360 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α30-39 M ΒΡΕΣΘΕΝΑ 3:03:49,70 3:03:44,04
41. 24 39 526 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:05:53,15 3:05:46,88
42. 4 40 643 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α50-59 M ΣΑΦΑΝΣ 3:05:53,55 3:05:47,66
43. 4 41 548 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α18-29 M ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:06:48,93 3:06:38,03
44. 5 42 471 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α18-29 M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:07:36,26 3:07:27,06
45. 25 43 385 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 M ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3:09:02,47 3:08:59,52
46. 26 44 237 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 3:10:47,21 3:10:35,60
47. 10 45 3135 ΚΑΛΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α30-39 M   3:12:44,37 3:12:41,51
48. 27 46 520 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Α40-49 M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:12:57,66 3:12:48,44
49. 1 47 3131 ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M   3:17:49,07 3:17:39,07
50. 5 48 233 ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α50-59 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:18:15,48 3:18:10,67
51. 28 49 420 ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α40-49 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:18:33,93 3:18:32,04
52. 6 50 510 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α50-59 M ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 3:19:36,27 3:19:31,42
53. 7 51 549 ΜΙΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α50-59 M ΧΛΟΗ RUNNING TEAM 3:21:00,51 3:20:54,86
54. 29 52 3044 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 M ΑΝΕΞ 3:25:48,72 3:25:40,36
55. 2 3 335 ΔΡΙΤΣΑ ΘΩΜΑΪΣ Γ30-44 F Ανεξαρτητη 3:27:01,39 3:26:50,85
56. 8 53 597 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 M ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 3:27:53,98 3:27:49,49
57. 6 54 3087 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α18-29 M ΣΧΙΣΤΟ ΛΑΓΚΑΔΙ 3:28:14,38 3:28:10,49
58. 9 55 3076 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α50-59 M Χιλιομόδι Κορινθίας 3:28:27,53 3:28:19,61
59. 10 56 3077 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 M ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:29:21,96 3:29:10,93
60. 7 57 558 ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α18-29 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:30:56,42 3:30:44,36
61. 11 58 450 ΚΟΥΡΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α30-39 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:30:56,53 3:30:46,95
62. 3 4 576 ΜΠΟΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ30-44 F ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3:38:20,51 3:38:13,18
63. 1 59 501 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ Α60+ M ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:38:31,96 3:38:21,40
64. 12 60 530 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:43:17,53 3:43:06,71
65. 11 61 184 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α50-59 M NOVASPORTS RUNNING TEAM 3:57:46,20 3:57:35,48
66. 13 62 3042 ΤΑΓΑΡΑΣ ΤΑΚΗΣ Α30-39 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:00:16,29 4:00:08,57
67. 30 63 3053 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Α40-49 M WIND Running Team 4:00:24,92 4:00:21,09
68. 14 64 3034 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α30-39 M ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΔΑΝΑΗ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΗ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΜΑΣ 4:02:51,53 4:02:37,91
69. 15 65 3026 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:02:53,96 4:02:37,11
70. 31 66 718 ΠΥΚΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α40-49 M KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 4:04:32,49 4:04:29,06
71. 1 5 3133 ΦΟΥΣΕΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΣΟΦΙΑ   F   4:20:02,10 4:19:53,40
DNF -1 -1 697 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α60+ M ΤΡΕΧΑΛΕΣ    

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2019 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing