ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Amorgos Trail Challenge 2019 7,5 Km - 19 Km

AMORGOS TRAIL CHALLENGE FINAL 1030x983 1

7,5 Κμ 

A/ABibNameGenderA/A GenderClubChipTimeGunTime
1. 1 THEOLOGITIS NIKOLAS M 1 ART 39:50 39:51
2. 86 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 2 NAXOS TRAILS 41:47 41:49
3. 7 CHRIS GIANNOULIS M 3 NAXOS TRAILS 45:42 45:44
4. 111 ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ M 4 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 48:17 48:20
5. 36 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M 5 ART 48:39 48:44
6. 12 GIANNAKOPOULOS IOANNIS M 6 art 48:48 48:51
7. 130 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 7   49:07 49:09
8. 18 KOVAIOS EVAGGELOS M 8 art 54:03 54:09
9. 60 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 9 ART 54:13 54:19
10. 34 PRASINOS RAFAIL M 10 tsili kafenes 54:18 54:22
11. 126 INDRIES MYRIAM F 1   54:24 54:28
12. 13 GRISPOS GIANNIS M 11 tsili kafenes 54:27 54:31
13. 47 ΒΕΚΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 12   54:30 54:36
14. 51 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 13   55:10 55:12
15. 20 LE GALL CHRISTOPHE M 14   55:16 55:23
16. 32 PAPAKOSTAS CHRISTOS M 15 tsili kafenes 55:28 55:34
17. 92 SCHICKELE MANON F 2   58:39 58:41
18. 125 BOURU MICHAEL M 16   58:59 59:02
19. 59 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 17 ART 59:14 59:20
20. 110 ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 18 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 59:12 59:20
21. 22 LEPECQ ELISA F 3 Frou Frou 59:56 1:00:02
22. 106 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 19 Φοιτητική έκπτωση ή στρατιωτική έκπτωση 1:01:08 1:01:15
23. 69 ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 4   1:01:30 1:01:35
24. 41 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 20 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:02:04 1:02:08
25. 109 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 21   1:02:09 1:02:12
26. 124 ΛΟΥΛΟΥΡΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 22   1:02:08 1:02:13
27. 48 ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 23   1:02:13 1:02:16
28. 103 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 5 A.R.T 1:02:26 1:02:29
29. 16 KARLATIRAS TASSOS M 24   1:02:25 1:02:29
30. 33 PAPAKOSTAS MARIOS M 25 art 1:03:49 1:03:55
31. 104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΛΙΑΔΑ F 6 - 1:04:06 1:04:08
32. 8 DAMIGOS ARTEMIOS M 26   1:04:51 1:04:51
33. 74 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 27   1:05:06 1:05:07
34. 9 DOTSIA STAUREANA F 7 DYNAFIT GREECE 1:05:19 1:05:21
35. 5 BARAKAT ALEXANDROS M 28 art 1:05:24 1:05:28
36. 83 ΠΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ M 29 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1:05:24 1:05:30
37. 10 GAVALAS DIMITRIS M 30 tsili kafenes 1:06:05 1:06:11
38. 108 ΠΑΡΜΑΞΙΖΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 31   1:06:05 1:06:11
39. 40 VLAVIANOU KONSTANTINA F 8   1:06:55 1:06:59
40. 25 MARKOULIS VAGGELIS M 32 art 1:07:00 1:07:04
41. 102 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 33   1:08:22 1:08:32
42. 77 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΝΙΚΗ F 9   1:08:23 1:08:32
43. 61 ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 10 ART 1:09:33 1:09:38
44. 66 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ F 11   1:09:31 1:09:38
45. 127 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ F 12   1:10:09 1:10:20
46. 128 ΒΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 13   1:10:22 1:10:30
47. 112 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΣΜΗΝΗ F 14   1:10:38 1:10:42
48. 131 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 15   1:12:27 1:12:30
49. 76 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗ ΦΙΟΝΑ F 16   1:12:35 1:12:46
50. 53 ΓΑΛΑΤΑ ΕΛΛΗ - ΑΓΛΑΪΑ F 17 Φοιτητική έκπτωση 1:12:56 1:13:04
51. 39 VEKRI EMMANUELLA F 18 ART 1:13:32 1:13:37
52. 101 ΝΤΡΕΤΣΑ ΙΜΕΛΝΤΑ F 19 art 1:13:45 1:13:51
53. 68 ΝΤΙΤΣΟΥ ΘΟΔΩΡΑ F 20   1:13:53 1:14:00
54. 73 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 21   1:15:17 1:15:21
55. 119 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 34   1:15:20 1:15:22
56. 97 ΝΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 35   1:15:34 1:15:40
57. 67 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 22   1:15:34 1:15:43
58. 240 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 36 ROADRUNNERS 1:17:21 1:17:23
59. 64 ΖΟΥΠΑ ΑΝΝΑ F 23   1:17:42 1:17:45
60. 122 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 37   1:17:45 1:17:45
61. 42 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F 24 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:17:49 1:17:57
62. 24 MARINI STAMATIA F 25 ART 1:17:54 1:18:02
63. 50 ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 38   1:17:54 1:18:02
64. 15 KAPTEINE EVIJA F 26   1:18:02 1:18:10
65. 132 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 27   1:18:33 1:18:38
66. 81 ΚΟΡΔΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 28   1:19:51 1:19:58
67. 88 ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 29 NAXOS TRAILS 1:19:55 1:20:00
68. 46 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 30 AMORGOS RUNNING TEAM (ART) 1:20:05 1:20:12
69. 113 ΡΟΥΠΟΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ F 31   1:20:18 1:20:23
70. 115 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 39   1:20:18 1:20:23
71. 123 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 40   1:21:48 1:21:52
72. 202 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ F 32 Salomon Hellas 1:21:48 1:21:52
73. 95 ΜΟΥΖΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M 41 ΑΠΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:21:53 1:22:03
74. 85 ΜΑΚΕΝΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 33   1:23:30 1:23:40
75. 72 ΚΑΚΟΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 34 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:26:24 1:26:31
76. 120 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 35 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:26:30 1:26:39
77. 55 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 36   1:27:34 1:27:35
78. 118 ΤΣΟΥΡΗ ΑΝΝΑ F 37   1:29:08 1:29:15
79. 6 BESIRIS GIANNIS M 42   1:30:29 1:30:32
80. 3 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΔΑΡΕΙΛΕΝΑ F 38   1:31:00 1:31:09
81. 28 MERIKAS CHRISTOS M 43   1:32:24 1:32:34
82. 75 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ F 39   1:34:10 1:34:18
83. 116 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ F 40 ART 1:34:45 1:34:52
84. 80 ΚΟΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 44 - 1:37:50 1:37:56
85. 65 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 41 TSIPOURO ZYGOGIANNHS 1:40:00 1:40:00
86. 35 SINODINOU MARIA F 42 ART 1:40:43 1:40:47
87. 19 KYRIKOS ANTONIOS M 45 RUNNFUN 1:43:09 1:43:14
88. 79 ΚΛΕΟΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 46   2:41:24 2:41:34
89. 78 ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 43   2:41:24 2:41:35
90. 91 ΜΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 47   3:17:05 3:17:05

 19 Κμ

A/ABibNameGenderA/A GenderClubChipTimeGunTime
1. 201 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1 TECNICA TEAM 1:36:50 1:36:52
2. 203 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 dynafit 1:44:21 1:44:23
3. 260 ΛΑΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ/KASIMIS TRAINING 1:56:45 1:56:48
4. 277 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 4 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:57:22 1:57:25
5. 286 ΣΙΜΙΔΑΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 5 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 2:01:49 2:01:55
6. 290 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 6 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:02:09 2:02:12
7. 287 ΣΙΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 7 Ε.Ο.Σ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 2:02:55 2:03:00
8. 204 MALAI MARIA F 1 La Sportiva Team Greece 2:05:16 2:05:20
9. 207 LOFTHOUSE JOSEPH M 8 RIPON RUNNERS 2:05:25 2:05:27
10. 237 ΤΣΟΛΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 9   2:13:23 2:13:28
11. 206 INGLEZOU ASIMINA F 2 DYNAFIT GREECE 2:14:18 2:14:21
12. 247 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 3 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:14:45 2:14:48
13. 285 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΥΡΟΥ 2:14:45 2:14:48
14. 230 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 11 ALLTERRAINRUNNERS 2:15:20 2:15:24
15. 253 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 12 Σχοινουσώτικα Ρίφια 2:15:36 2:15:41
16. 244 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 13 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 2:17:28 2:17:40
17. 304 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ M 14   2:17:46 2:17:51
18. 278 ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 15 KOUKOURA 2:18:17 2:18:20
19. 250 ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 16   2:19:07 2:19:12
20. 249 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 17 - 2:19:07 2:19:12
21. 232 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 18   2:21:02 2:21:06
22. 233 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 19   2:22:50 2:22:55
23. 259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 20   2:23:12 2:23:17
24. 293 ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 21   2:23:10 2:23:17
25. 276 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 22 OSBET 2:24:38 2:24:40
26. 129 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 23   2:28:20 2:28:26
27. 218 MAZUREK TOMASZ M 24 Doktor Biega 2:32:02 2:32:10
28. 303 LEVRAT ANTOINE M 25   2:34:17 2:34:31
29. 256 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 2:35:17 2:35:17
30. 284 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:35:45 2:35:47
31. 295 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M 28   2:37:05 2:37:22
32. 273 ΠΑΔΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 29 A.R.T 2:37:24 2:37:29
33. 210 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 30 ART 2:39:25 2:39:29
34. 236 ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 31   2:42:12 2:42:18
35. 227 TSOULOUKIDIS IOANNIS M 32   2:43:23 2:43:33
36. 299 ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 33   2:45:11 2:45:17
37. 283 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 34 KOUTSOULOU RUNNING CLUB 2:45:11 2:45:20
38. 282 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 35 KOUTSOULOU RUNNING CLUB 2:45:14 2:45:22
39. 297 ΦΡΑΓΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ F 4   2:47:12 2:47:23
40. 269 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ F 5   2:47:12 2:47:23
41. 300 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 36   2:48:52 2:49:01
42. 216 KOURKOULOS FILIPPOS M 37   2:49:22 2:49:26
43. 302 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 6   2:50:10 2:50:13
44. 243 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 38   2:51:04 2:51:10
45. 251 ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 7 OLYMPUSMYTHICALTRAIL 2:51:24 2:51:31
46. 217 LEPECQ GUILLAUME M 39 FROU FROU 2:51:25 2:51:31
47. 226 SINODINOS STELIOS M 40 ART 2:56:19 2:56:25
48. 262 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 41 ΝΟ 2:58:48 2:59:05
49. 212 FLOROS POLYKARPOS M 42   3:00:51 3:01:01
50. 242 ΓΕΤΣΙ ΝΤΑΝΙΕΛ M 43   3:01:42 3:01:44
51. 279 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 44   3:06:27 3:06:35
52. 294 ΤΣΙΛΗΦΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 8   3:06:28 3:06:36
53. 274 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ M 45   3:07:47 3:07:55
54. 289 ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 46   3:07:50 3:08:01
55. 221 PAPIOTIS PANAGIOTIS M 47 art 3:09:23 3:09:29
56. 305 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ F 9   3:09:08 3:09:30
57. 238 ΒΟΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 48 ΔΑΪΣ RUNNING CLUB 3:15:32 3:15:43
58. 231 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 49 Herbalife Nutrition 3:15:45 3:16:02
59. 266 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 50 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:18:49 3:18:49
60. 245 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 10 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 3:21:30 3:21:44
61. 257 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 11   3:22:40 3:22:53
62. 265 ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ F 12   3:23:06 3:23:25
63. 306 ΠΡΙΟΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 51   3:23:09 3:23:25
64. 268 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 13   3:24:27 3:24:32
65. 267 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 52 HELLENICA RUNING TEAM 3:28:19 3:28:29
66. 264 ΛΑΡΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 53   3:28:20 3:28:29
67. 246 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 54 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 3:31:10 3:31:24
68. 301 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ F 14   3:31:10 3:31:24
69. 229 ZAMPOURA LITSA F 15 GL CREATIONS 3:34:11 3:34:27
70. 211 ARGIROPOULOS JOHN M 55 GL CREATIONS 3:34:10 3:34:28
71. 296 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 56   3:39:24 3:39:29
72. 263 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 16 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 3:42:14 3:42:25
73. 261 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 17 ΝΟ 3:48:27 3:48:43
74. 220 PAPIOTI VASILIKI F 18 ART 4:02:18 4:02:30
DNF 271 ΜΠΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F -1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ    

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2019 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing