ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Kos Cycling Club Kefalos Sprint Triathlon, 16-09-2018

 

SPRINT TRIATHLON

Κατάταξη Bib Finish time Age Rank Name Swim T1 Bike T2 Run AG Club
1 1411 1:17:41,47 1 ΜΠΟΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:16,54 0:00:38,49 0:38:14,85 0:00:22,46 0:20:09,13 Male 18-39  
2 1405 1:24:54,33 2 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:17:03,76 0:00:59,28 0:43:00,88 0:01:38,37 0:22:12,04 Male 18-39 Santa Running Team-Φιλινος
3 1402 1:26:12,59 3 SARIKIZIS NIKOLAOS 0:18:22,70 0:01:00,47 0:42:24,01 0:00:39,78 0:23:45,63 Male 18-39  
4 1401 1:29:39,12 4 HERZ THEO 0:18:15,73 0:00:43,16 0:47:43,25 0:00:10,21 0:22:46,77 Male 18-39  
5 1413 1:30:44,00 1 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:29:26,52 0:00:36,08 0:38:38,95 0:00:36,47 0:21:25,98 Male 40-49 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
6 1406 1:34:31,03 5 ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:05,67 0:00:59,57 0:43:29,91 0:00:34,52 0:26:21,36 Male 18-39 Baliotis Nature Trail
7 1404 1:34:40,97 6 ΒΑΒΊΘΗΣ ΜΙΧΑΉΛ 0:24:27,16 0:01:15,91 0:37:24,59 0:00:43,19 0:30:50,12 Male 18-39 Π.Ο.ΚΩ
8 1417 1:38:18,73 2 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:04,72 0:02:46,88 0:42:18,94 0:00:19,07 0:30:49,12 Male 40-49  
9 1408 1:39:48,97 1 ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:21:49,74 0:02:34,96 0:43:07,25 0:01:15,73 0:31:01,29 Male 50+ Α.Σ. ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
10 1407 1:40:16,85 7 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:23:37,13 0:03:31,56 0:44:53,65 0:02:23,56 0:25:50,95 Male 18-39  
11 1416 1:41:12,73 3 ΣΑΖΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:23:11,11 0:02:26,29 0:48:28,69 0:00:25,97 0:26:40,67 Male 40-49  
12 1412 1:41:12,85 4 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:27:41,20 0:01:37,52 0:45:34,39 0:00:47,52 0:25:32,22 Male 40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
13 1403 1:42:21,10 5 ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:46,02 0:01:20,16 0:48:54,86 0:00:26,50 0:30:53,56 Male 40-49 KOS RUNNERS
14 1419 1:45:32,73 8 ΤΣΙΚΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:33:30,44 0:02:31,31 0:45:41,85 0:00:23,97 0:23:25,16 Male 18-39 Γ.Σ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
15 1418 1:50:42,96 1 ΤΣΑΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 0:23:19,06 0:01:53,94 0:49:56,57 0:00:39,06 0:34:54,33   Baliotis Nature Trail
16 1428 2:04:14,95 2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 0:26:29,91 0:00:48,76 0:56:23,02 0:00:23,85 0:40:09,41    
17 1409 2:09:08,62 6 ΚΑΛΑΠΟΔΆΣ ΙΟΎΛΙΟΣ 0:30:57,20 0:02:41,13 0:52:56,37 0:00:58,48 0:41:35,44 Male 40-49 MyAthlete- Chozen team
18 1415 2:24:12,22 2 ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:39:54,27 0:04:14,61 0:53:14,34 0:01:14,58 0:45:34,42 Male 50+  

 

Αποτελέσματα Ομάδων

Κατάταξη ομάδας Bib Finish time ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΏΝ Swim T1 Bike T2 Run Όνομα ομάδας
1 1425 1:19:04,78 ΤΣΙΦΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ-ΤΣΙΦΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 0:18:33,07 0:00:21,96 0:37:13,94 0:00:43,33 0:22:12,48 ΠΙΣΤΟΛΙΑ!!!
2 1427 1:20:43,13 ΤΟΥΜΠΑΣΗ ΤΑΜΑΡΑ-ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ- DAWSON JASON 0:20:41,71 0:00:19,67 0:34:33,11 0:02:04,81 0:23:03,83 ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΦΙΛΙΝΟΣ
3 1426 1:21:52,64 ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΣ-ΕΨΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:21:29,00 0:00:22,23 0:36:22,94 0:00:28,99 0:23:09,48 ΚΑΛΟΙ
4 1424 1:24:12,18 ΤΣΈΛΙΟΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ-ΚΟΥΛΙΆΣ ΜΆΝΟΣ- ΒΟΥΛΓΑΡΊΔΗΣ ΘΆΝΟΣ 0:18:48,94 0:00:23,28 0:38:14,30 0:00:32,08 0:26:13,58 Airmanos Team
5 1421 1:29:18,61 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΜΠΟΥ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ 0:27:15,94 0:00:20,21 0:36:45,91 0:00:22,25 0:24:34,30 TEAM SPORTPANIC.GR
6 1429 1:34:47,50 ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΖΑΝΤΑ ΣΤΕΡΓΙΑ- ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:26:17,37 0:00:27,04 0:42:48,10 0:00:29,43 0:24:45,56 'ΟΙ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ' ΟΕΟ
7 1420 1:40:28,28 BELLA GERASIMOULA-BELLA GERASIMOULA- PETERS ALICIA 0:24:08,22 0:02:09,31 0:49:23,44 0:00:31,96 0:24:15,35 Mikri Poli Hotel
8 1422 1:57:32,56 ΘΕΛΜΑ ΜΥΛΩΝΑ-ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΟΥΖΗ- ΘΕΛΜΑ ΜΥΛΩΝΑ 0:31:25,90 0:00:27,55 0:49:47,98 0:00:38,38 0:35:12,75 CRAZY WOMENS TEAM

 

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing