ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος Μακρύνειος Δρόμος, Ματαράγκα 2018

10km

α/α α/α φύλου Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. ρυθ./km Φύλο Σύλλογος
1. 1 766 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:42:41,35 0:42:38,97 4:16 M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2. 2 579 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:43:21,81 0:43:21,39 4:20 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. 3 584 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:44:10,82 0:44:03,61 4:25 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 4 767 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:46:41,76 0:46:38,54 4:40 M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5. 5 761 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:50:37,11 0:50:35,66 5:03 M ΔΕΛΤΑ Running Team
6. 6 754 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:51:17,66 0:51:13,36 5:07 M ΣΑΠΠΑΖ
7. 7 764 ΣΚΕΝΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:51:55,71 0:51:48,00 5:11 M  
8. 8 762 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:52:14,31 0:52:09,56 5:13 M  
9. 9 748 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:53:11,46 0:53:05,27 5:19 M Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ
10. 10 638 ΚΑΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 0:53:25,02 0:53:20,46 5:20 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11. 11 760 ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:54:06,19 0:54:02,21 5:24 M Σ.Δ.Υ.Α
12. 12 756 ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:54:06,72 0:54:03,16 5:24 M Σ.Δ.Υ.Α
13. 1 759 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΒΆΓΙΑ 0:55:16,70 0:55:14,02 5:31 F ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
14. 13 768 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:08,88 0:56:03,02 5:36 M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15. 14 758 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:56:38,20 0:56:34,63 5:39 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
16. 15 750 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:57:43,23 0:57:38,80 5:46 M SDYPATRAS
17. 16 769 ΖΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:43,67 0:58:37,28 5:52 M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18. 2 749 ΜΠΛΑΓΚΟΒΑ ΗΛΙΑΝΑ 0:59:56,72 0:59:53,97 5:59 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
19. 17 646 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:59:56,85 0:59:50,72 5:59 M Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ
20. 18 633 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:00:23,21 1:00:15,14 6:02 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 19 554 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:07:20,65 1:07:14,46 6:44 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 20 599 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:07:43,62 1:07:35,77 6:46 M Lepanto runners
23. 3 595 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 1:08:04,42 1:07:59,73 6:48 F ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
24. 21 629 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:01,52 1:12:55,59 7:18 M  
25. 22 757 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:26:26,48 1:26:18,91 8:38 M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

5km

α/α α/α φύλου Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. ρυθ./km Φύλο Σύλλογος
1. 1 2790 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:21:03,93 0:21:01,09 4:12 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 1 2819 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΉΜΗΤΡΑ 0:21:53,27 0:21:52,07 4:22 F ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
3. 2 2743 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:22:11,17 0:22:09,07 4:26 M my athlete
4. 3 765 ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ 0:23:11,29 0:23:08,45 4:38 M ΔΕΞΙΟΙ ΨΑΡΑΔΕΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
5. 4 2747 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:23:12,15 0:23:10,25 4:38 M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. 5 2788 ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 0:23:52,43 0:23:50,92 4:46 M ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΉ ΕΤΑΙΡΊΑ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
7. 6 2720 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:25:05,41 0:25:01,77 5:01 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8. 7 2798 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:26:02,83 0:25:59,69 5:12 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 2 2789 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:26:17,15 0:26:13,28 5:15 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
10. 3 2737 ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΑΡΆ 0:27:30,58 0:27:29,26 5:30 F  
11. 8 2768 ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 0:27:53,20 0:27:50,60 5:34 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12. 9 2806 ΣΑΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:27:54,28 0:27:51,44 5:34 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 10 2769 ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:28:52,11 0:28:44,97 5:46 M Diamond camp pavlos kaponis
14. 11 2745 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:29:47,10 0:29:42,41 5:57 M Bootcamp Etoliko
15. 4 2828 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 0:29:47,20 0:29:42,71 5:57 F Βootcamp Etoliko
16. 12 2763 ΚΟΚΙΟΣ ΑΓΗΣ 0:30:13,10 0:30:04,13 6:02 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 13 2746 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0:30:19,95 0:30:14,81 6:03 M ανεξαρτητος
18. 5 771 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:30:29,98 0:30:24,83 6:05 F ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19. 6 2829 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:30:30,10 0:30:25,01 6:06 F  
20. 14 2699 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:30:39,82 0:30:38,52 6:07 M ανεξαρτητος
21. 7 2741 ΓΚΡΑΝΤ ΞΕΝΙΑ 0:31:12,03 0:31:04,18 6:14 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22. 8 2762 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:31:44,37 0:31:36,93 6:20 F ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
23. 15 2800 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:32:59,84 0:32:53,84 6:35 M NO PASSARAN
24. 9 770 ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:33:38,23 0:33:29,70 6:43 F ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25. 16 2817 ΣΤΡΑΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:34:15,92 0:34:06,49 6:51 M Bootcamp Etoliko
26. 17 2805 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:34:39,77 0:34:30,03 6:55 M  
27. 10 763 ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΑ 0:35:02,93 0:34:56,22 7:00 F  
28. 18 2803 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:35:15,50 0:35:08,62 7:03 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29. 19 2725 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:35,46 0:45:33,74 9:07 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

 

1000m

α/α α/α φύλου Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. ρυθ./km Φύλο Σύλλογος
1. 1 1502 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 02:32,16 02:31,47 2:32 M  
2. 2 523 ΛΑΚΚΑΣ ΞΕΝΟΦΏΝ 02:32,16 02:31,47 2:32 M Αρακυνθος Ματαραγκας
3. 3 1736 ΧΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:36,98 02:35,92 2:36 M  
4. 4 1753 ΜΑΚΡΑΣΗΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:37,12 02:36,35 2:37 M  
5. 5 1513 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02:40,92 02:39,47 2:40 M  
6. 6 1670 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 02:41,43 02:40,86 2:41 M  
7. 7 1699 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:47,76 02:47,19 2:47 M  
8. 8 1578 ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:55,21 02:54,44 2:55 M  
9. 9 789 ΣΑΛΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:58,56 02:57,39 2:58 M  
10. 10 1548 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:03,93 03:03,15 3:03 M  
11. 1 1543 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 03:06,39 03:04,85 3:06 F  
12. 2 1690 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ 03:08,42 02:58,06 3:08 F  
13. 11 1600 ΣΑΛΛΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 03:09,12 03:08,23 3:09 M  
14. 12 797 ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 03:10,44 03:09,95 3:10 M  
15. 13 508 ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:10,98 03:07,20 3:10 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 3 1684 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03:12,68 03:05,84 3:12 F  
17. 4 1577 ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗΣ ΣΑΒΑΣ 03:13,99 03:02,27 3:13 F  
18. 14 1754 ΣΑΛΑΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 03:14,11 03:13,05 3:14 M  
19. 15 796 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:14,11 03:14,11 3:14 M  
20. 5 1530 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 03:14,74 03:13,20 3:14 F  
21. 16 773 ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 03:15,40 03:13,11 3:15 M  
22. 17 1509 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ 03:16,19 03:07,68 3:16 M  
23. 18 785 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 03:18,23 03:16,31 3:18 M  
24. 6 1634 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 03:20,59 03:19,24 3:20 F  
25. 7 1679 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 03:20,61 03:19,23 3:20 F  
26. 19 782 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:21,17 03:10,09 3:21 M  
27. 8 1655 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 03:22,30 03:20,64 3:22 F  
28. 20 783 ΧΑΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:22,30 03:15,24 3:22 M  
29. 21 776 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΕΡΜΗΣ 03:24,08 03:12,20 3:24 M  
30. 22 1005 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:26,26 03:25,37 3:26 M  
31. 23 1606 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:26,32 03:24,87 3:26 M  
32. 24 1633 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 03:31,73 03:25,33 3:31 M  
33. 25 1696 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 03:33,65 03:31,82 3:33 M  
34. 9 1672 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 03:34,56 03:23,99 3:34 F  
35. 26 1638 ΛΑΓΑΚΗΣ ΦΙΛΛΙΠΑΣ 03:34,96 03:23,43 3:34 M  
36. 27 795 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 03:36,10 03:29,48 3:36 M  
37. 10 1588 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 03:37,12 03:24,82 3:37 F  
38. 28 1528 ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:37,54 03:36,55 3:37 M  
39. 11 784 ΧΑΣΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 03:39,60 03:27,38 3:39 F  
40. 29 510 ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 03:39,87 03:30,64 3:39 M  
41. 12 793 ΜΑΣΟΥΡΑ ΕΛΛΗ 03:40,77 03:28,10 3:40 F  
42. 30 1618 ΜΠΡΙΤΖΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:41,43 03:31,87 3:41 M  
43. 31 1687 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 03:44,90 03:37,59 3:44 M  
44. 32 1730 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 03:47,10 03:35,87 3:47 M  
45. 13 1581 ΣΑΛΛΑΠΑ ΖΩΗ 03:47,24 03:36,54 3:47 F  
46. 33 1585 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 03:49,16 03:37,44 3:49 M  
47. 14 1738 ΜΑΚΡΑΣΗΜΟΥ ΑΝΝΑ 03:50,98 03:49,52 3:50 F  
48. 34 1726 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:53,69 03:53,69 3:53 M  
49. 35 1523 ΓΚΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:58,03 03:56,90 3:58 M  
50. 15 1645 ΖΑΧΟΥ ΑΝΝΑ 03:58,94 03:52,28 3:58 F  
51. 36 781 ΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 04:00,82 03:51,47 4:00 M  
52. 16 1625 ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 04:00,94 03:49,02 4:00 F  
53. 37 777 ΔΙΠΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:04,42 03:54,65 4:04 M  
54. 38 775 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 04:04,47 03:52,84 4:04 M  
55. 17 1614 ΜΠΡΙΤΖΟΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 04:06,33 03:58,49 4:06 F  
56. 39 540 ΠΕΝΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 04:08,48 03:57,11 4:08 M Ανεξάρτητος
57. 18 1590 ΣΑΛΛΑΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04:08,60 03:59,81 4:08 F  
58. 40 1641 ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 04:09,65 03:57,44 4:09 M  
59. 41 1649 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 04:10,31 04:01,99 4:10 M  
60. 19 794 ΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 04:10,57 03:56,51 4:10 F  
61. 20 792 ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ 04:11,63 03:57,64 4:11 F  
62. 42 1733 ΧΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04:12,20 04:02,43 4:12 M  
63. 21 1731 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 04:12,94 03:57,13 4:12 F  
64. 43 1735 ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:13,02 04:02,93 4:13 M  
65. 22 787 ΜΑΝΔΑΛΗ ΦΑΙΗ 04:14,35 04:01,25 4:14 F  
66. 44 779 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 04:15,08 04:03,85 4:15 M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 23 1601 ΣΑΛΛΑΠΑ ΕΥΗ 04:15,08 04:04,75 4:15 F  
68. 24 1603 ΣΑΛΛΑΠΑ ΖΩΗ 04:15,32 04:05,73 4:15 F  
69. 45 1653 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 04:16,28 04:05,05 4:16 M  
70. 25 1556 ΜΙΧΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 04:16,50 04:07,10 4:16 F  
71. 26 1654 ΓΚΡΕΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 04:17,42 04:09,77 4:17 F  
72. 27 1705 ΑΛΒΕΡΤΗ ΙΟΥΛΙΑ 04:20,49 04:09,41 4:20 F  
73. 46 1709 ΠΑΠΑΣ ΗΛΙΑΣ 04:21,16 04:10,07 4:21 M  
74. 28 788 ΜΑΝΔΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 04:21,77 04:09,56 4:21 F  
75. 29 1522 ΓΑΛΙΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:21,81 04:20,08 4:21 F  
76. 47 1715 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:23,54 04:15,10 4:23 M  
77. 30 791 ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 04:24,15 04:12,06 4:24 F  
78. 31 790 ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 04:25,45 04:12,13 4:25 F  
79. 32 1557 ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗ ΡΟΘΑΝΘΗ 04:27,67 04:21,86 4:27 F  
80. 33 530 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΜΟΝΗ 04:35,27 04:21,39 4:35 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
81. 34 1693 ΜΑΝΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 04:38,69 04:24,70 4:38 F  
82. 35 1694 ΜΑΝΔΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 04:39,49 04:26,28 4:39 F  
83. 48 1703 ΧΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:42,33 04:29,07 4:42 M  
84. 36 780 ΜΑΣΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 04:45,35 04:32,61 4:45 F  
85. 49 772 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:45,39 04:41,65 4:45 M  
86. 50 778 ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:50,03 04:40,17 4:50 M  
87. 37 786 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 05:04,13 04:51,11 5:04 F  
88. 38 531 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ANNA 05:11,93 04:56,41 5:11 F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
89. 39 774 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 05:52,55 05:49,85 5:52 F  

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

22 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing