ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ευρυτάνειος Δρόμος 2018

19.5χλμ

Α/Α α/α Φύλου Κατηγορία α/α Κατηγ. Φύλο Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/χλμ Σύλλογος    
1. 1 Male 35-44 1 M 42 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 1:21:59,59 4:12 ΤΡΑΧΙΝΑ    
2. 2 Male 45-54 1 M 143 ΜΕΤΟΧΙ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:26:57,94 4:27      
3. 3 Male 35-44 2 M 106 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:28:24,51 4:32 ΤΡΑΧΙΝΑ    
4. 4 Male 35-44 3 M 41 ΚΑΤΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:33:07,50 4:46 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
5. 5 Male 18-34 1 M 124 ΜΠΑΡΜΠΕΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:35:01,86 4:52      
6. 6 Male 35-44 4 M 150 ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:35:28,06 4:53      
7. 7 Male 45-54 2 M 101 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:35:32,48 4:53 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
8. 8 Male 45-54 3 M 13 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:36:15,06 4:56 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
9. 9 Male 35-44 5 M 77 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 1:36:49,91 4:57 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
10. 10 Male 55-64 1 M 125 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:37:03,15 4:58      
11. 11 Male 18-34 2 M 97 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:37:46,64 5:00 ΤΡΑΧΙΝΑ    
12. 12 Male 35-44 6 M 91 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:38:06,52 5:01 MYATHLETE-CHOZEN TEAM-TELMISSOS
13. 13 Male 45-54 4 M 65 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:40:13,50 5:08 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
14. 14 Male 45-54 5 M 110 ΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:40:51,45 5:10 ΤΡΑΧΙΝΑ    
15. 15 Male 45-54 6 M 39 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:41:07,36 5:11 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
16. 16 Male 45-54 7 M 64 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:41:22,72 5:11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
17. 1 Female 45-54 1 F 33 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 1:41:43,18 5:12 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
18. 17 Male 35-44 7 M 20 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:41:59,56 5:13 ΤΡΑΧΙΝΑ    
19. 18 Male 35-44 8 M 38 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:42:19,50 5:14 ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ  
20. 19 Male 45-54 8 M 43 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:42:36,64 5:15      
21. 20 Male 35-44 9 M 86 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:42:36,98 5:15      
22. 21 Male 18-34 3 M 119 ΧΑΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:42:38,88 5:15 EVRYTANIA RUNNERS
23. 22 Male 55-64 2 M 46 ΚΛΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:43:03,52 5:17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΑΣ  
24. 23 Male 35-44 10 M 54 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:43:20,62 5:17 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
25. 24 Male 55-64 3 M 40 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΊΚΌΣ 1:43:35,41 5:18 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ  
26. 25 Male 35-44 11 M 108 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:54,03 5:19 ΥΕΦΚΚ    
27. 26 Male 35-44 12 M 107 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:43:54,16 5:19 LEPANTO    
28. 27 Male 18-34 4 M 93 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:44:09,55 5:20 TITANES Ju Jitsu Club(Αιτωλικό)
29. 28 Male 45-54 9 M 49 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:44:41,57 5:22 EVRYTANIA RUNNERS
30. 29 Male 18-34 5 M 98 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ 1:45:04,82 5:23 Τραχίνα    
31. 30 Male 35-44 13 M 72 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:45:15,93 5:23      
32. 31 Male 45-54 10 M 51 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:45:35,98 5:24      
33. 32 Male 45-54 11 M 26 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:47:45,28 5:31      
34. 33 Male 35-44 14 M 135 ΖΕΥΓΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:48:02,43 5:32      
35. 2 Female 18-34 1 F 79 ΝΟΥΛΑ ΜΑΤΙΝΑ 1:48:14,31 5:33      
36. 34 Male 18-34 6 M 6 MOUSLEY ADAM 1:48:40,81 5:34 Aberystwyth  
37. 35 Male 35-44 15 M 116 ΦΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1:49:21,21 5:36      
38. 36 Male 35-44 16 M 96 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ 1:49:23,21 5:36      
39. 3 Female 18-34 2 F 133 ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 1:49:33,00 5:37      
40. 37 Male 65+ 1 M 82 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:50:18,85 5:39 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
41. 38 Male 18-34 7 M 146 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:50:28,32 5:39      
42. 39 Male 35-44 17 M 149 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:50:54,94 5:41      
43. 40 Male 45-54 12 M 56 ΚΥΡΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:50:58,44 5:41 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
44. 41 Male 55-64 4 M 90 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:51:10,64 5:42      
45. 42 Male 35-44 18 M 75 ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1:51:45,56 5:43 ΠΡΟΜΑΧΟΣ  
46. 43 Male 35-44 19 M 9 TSAMAKIS CHARALAMPOS 1:52:04,39 5:44      
47. 44 Male 35-44 20 M 126 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:52:05,00 5:44      
48. 45 Male 45-54 13 M 18 ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:52:33,97 5:46 ΤΡΑΧΙΝΑ    
49. 46 Male 45-54 14 M 30 ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 1:53:09,24 5:48 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
50. 47 Male 18-34 8 M 89 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:53:37,67 5:49      
51. 48 Male 35-44 21 M 99 ΣΕΡΒΟΣ
 ΧΡΗΣΤΟΣ
1:54:01,66 5:50 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
52. 49 Male 45-54 15 M 44 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:54:02,29 5:50 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ  
53. 50 Male 45-54 16 M 148 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:55:08,52 5:54      
54. 51 Male 35-44 22 M 95 ΠΡΟΒΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:55:12,64 5:54      
55. 52 Male 18-34 9 M 50 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:55:14,18 5:54 Saloon Pak  
56. 53 Male 55-64 5 M 104 ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:55:34,33 5:55      
57. 54 Male 55-64 6 M 69 ΜΠΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:55:49,29 5:56 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
58. 55 Male 45-54 17 M 70 ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:56:08,16 5:57 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
59. 56 Male 45-54 18 M 102 ΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:58:54,65 6:05 Lepanto    
60. 57 Male 45-54 19 M 22 ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:59:13,38 6:06 MOTOR OIL RUNNING TEAM
61. 58 Male 55-64 7 M 136 ΔΑΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:01:04,39 6:12      
62. 59 Male 65+ 2 M 52 ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:02:06,02 6:15 Τραχίνα/ ΕΟΣ Λαμίας
63. 60 Male 55-64 8 M 94 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:02:26,56 6:16      
64. 61 Male 55-64 9 M 32 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:02:45,23 6:17      
65. 62 Male 35-44 23 M 21 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:03:04,62 6:18      
66. 63 Male 35-44 24 M 80 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:03:23,79 6:19      
67. 64 Male 55-64 10 M 123 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:03:29,31 6:19 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ  
68. 65 Male 45-54 20 M 68 ΜΟΥΡΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:31,91 6:20 ΤΡΑΧΙΝΑ    
69. 66 Male 45-54 21 M 24 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:34,69 6:20 ΤΡΑΧΙΝΑ    
70. 67 Male 35-44 25 M 35 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:04:48,91 6:24      
71. 68 Male 35-44 26 M 127 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:05:19,58 6:25      
72. 69 Male 35-44 27 M 3 GIOTAS CHARALAMPOS 2:05:50,60 6:27 ΣδΥβολου  
73. 70 Male 45-54 22 M 1 ALMPANOYDIS GEORGIOS 2:05:50,68 6:27 ΣδΥβολου  
74. 71 Male 45-54 23 M 141 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:06:04,80 6:27      
75. 72 Male 45-54 24 M 142 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:06:05,25 6:27      
76. 73 Male 45-54 25 M 53 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:07:53,12 6:33 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
77. 74 Male 18-34 10 M 138 ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:10:30,44 6:41      
78. 75 Male 18-34 11 M 113 ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:10:46,84 6:42 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ  
79. 76 Male 35-44 28 M 5 MANAGOUDIS DIMITRIS 2:10:48,87 6:42      
80. 77 Male 45-54 26 M 55 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
 ΧΡΗΣΤΟΣ
2:11:09,64 6:43      
81. 78 Male 35-44 29 M 147 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 2:11:10,04 6:43      
82. 79 Male 35-44 30 M 62 ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2:13:19,95 6:50 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
83. 80 Male 45-54 27 M 16 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:14:06,59 6:52      
84. 4 Female 45-54 2 F 15 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΜΙΝΑ 2:14:06,98 6:52      
85. 81 Male 18-34 12 M 61 ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:17:36,80 7:03      
86. 82 Male 55-64 11 M 105 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:18:00,29 7:04      
87. 5 Female 18-34 3 F 36 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΛΕΛΕΙΑ 2:19:01,76 7:07      
88. 83 Male 45-54 28 M 10 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:19:29,74 7:09      
89. 84 Male 35-44 31 M 23 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2:20:13,51 7:11 RUNNER STORE TEAM
90. 85 Male 45-54 29 M 29 ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:20:14,03 7:11      
91. 6 Female 35-44 1 F 25 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2:20:18,42 7:11 RUNNER STORE  
92. 86 Male 18-34 13 M 131 ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:21:43,81 7:16      
93. 87 Male 35-44 32 M 81 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:22:15,05 7:17      
94. 88 Male 35-44 33 M 83 ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ Αντώνιος 2:23:44,74 7:22      
95. 89 Male 35-44 34 M 134 ΤΡΑΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:25:39,16 7:28      
96. 90 Male 45-54 30 M 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:25:39,86 7:28 WING CHUN ERMIS PERAMATOS
97. 91 Male 45-54 31 M 109 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:28:51,04 7:38      
98. 92 Male 45-54 32 M 34 ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:29:03,33 7:38      
99. 93 Male 45-54 33 M 37 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:29:57,25 7:41 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
100. 94 Male 45-54 34 M 11 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:31:30,51 7:46 NOVA SPORTS RUNNING TEAM
101. 95 Male 55-64 12 M 67 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:32:30,19 7:49 ΣΔΥΑ    
102. 96 Male 18-34 14 M 48 ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:32:48,62 7:50 ΤΡΑΧΙΝΑ    
103. 97 Male 55-64 13 M 114 ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:34:23,93 7:55 Κρίκελλο    
104. 7 Female 45-54 3 F 118 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 2:35:30,62 7:58 yioulis running team
105. 98 Male 45-54 35 M 88 ΠΑΠΙΣΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2:36:22,70 8:01      
106. 8 Female 45-54 4 F 84 ΠΑΛΙΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:37:11,10 8:03      
107. 99 Male 35-44 35 M 132 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:37:26,85 8:04      
108. 100 Male 55-64 14 M 129 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:38:54,37 8:08      
109. 9 Female 18-34 4 F 17 ΒΑΒΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2:40:41,03 8:14      
110. 101 Male 18-34 15 M 139 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:41:19,56 8:16      
111. 102 Male 55-64 15 M 140 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:41:19,71 8:16      
112. 103 Male 45-54 36 M 145 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:41:25,43 8:16      
113. 104 Male 55-64 16 M 137 ΠΟΛΥΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2:43:26,25 8:22      
114. 10 Female 45-54 5 F 31 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΝΑΣΙΑ 2:44:00,13 8:24 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  
115. 105 Male 65+ 3 M 14 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:49:51,50 8:42      
116. 106 Male 65+ 4 M 122 ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2:51:49,13 8:48      
117. 107 Male 35-44 36 M 8 TSAKNIS SERAFEIM 2:56:31,84 9:03      
118. 11 Female 55+ 1 F 144 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:58:47,91 9:10      

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

22 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing