ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος Δρόμος Οδυσσέα, Αγρίνιο 25-06-2018

1000m

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ. Κατ. Φυλ. Φύλο Κατ. Ηλ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 2417 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:41,9 03:41,9 1 M 1 Α10-12 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2. 787 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΧΑΡΙΤΙΝΗ 03:51,8 03:51,8 1 F 1 Κ10-12 ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ
3. 2406 ΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:07,4 04:07,4 2 M 1 Α7-9 ΙΩΝΙΚΟΣ
4. 491 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 04:11,9 04:11,9 3 M 2 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 2423 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 04:39,7 04:39,1 4 M 3 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6. 2407 ΣΙΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 04:40,0 04:40,0 2 F 2 Κ10-12 ΙΩΝΙΚΟΣ
7. 323 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 04:44,8 04:42,3 5 M 4 Α10-12 ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8. 2402 ΣΑΛΤΑΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 05:01,1 04:58,8 6 M 5 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 2320 ΜΠΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05:07,0 05:07,0 7 M 6 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 2795 ΣΑΡΆΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 05:08,4 05:07,5 8 M 7 Α10-12  
11. 2325 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Σωτήρης - Γαβριήλ 05:10,6 05:10,5 9 M 1 Α13-15 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ
12. 2398 ΣΑΛΑΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 05:11,9 05:04,3 3 F 3 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
13. 2316 ΜΟΥΡΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:12,4 05:12,4 10 M 2 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 2796 ΣΑΡΆΚΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ 05:13,8 05:13,8 11 M 8 Α10-12  
15. 2399 ΣΑΛΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05:16,6 05:10,1 12 M 3 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 2412 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΛΗ 05:27,2 05:27,2 4 F 1 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 2315 ΜΟΥΡΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 05:37,2 05:37,2 13 M 9 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 316 ΓΚΟΥΜΑ ΛΥΔΙΑ 05:49,0 05:44,8 5 F 1 Κ13-15 ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19. 2759 ΜΠΛΑΧΟΎΡΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 05:50,4 05:47,7 14 M 4 Α7-9  
20. 2084 ΤΖΟΥΜΆΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 05:54,5 05:54,5 15 M 10 Α10-12  
21. 2427 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05:54,6 05:52,4 16 M 5 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 2746 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 05:56,0 05:55,1 17 M 11 Α10-12  
23. 472 ΖΑΡΑΒΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 05:59,2 05:57,4 6 F 2 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
24. 2065 ΤΣΑΚΑΡΔΆΝΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 06:01,3 05:59,4 18 M 6 Α7-9  
25. 1452 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 06:02,2 06:02,2 19 M 7 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 187 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 06:04,2 06:04,2 20 M 12 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27. 149 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 06:06,1 06:06,1 21 M 8 Α7-9 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
28. 2787 ΖΑΡΈΝΤΗΣ ΒΛΆΣΗΣ 06:10,3 06:08,2 22 M 9 Α7-9  
29. 197 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 06:12,0 06:10,5 23 M 13 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 2747 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 06:16,3 06:15,3 24 M 10 Α7-9  
31. 2317 ΜΠΑΡΟΥΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 06:16,9 06:15,7 7 F 3 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
32. 2745 ΤΌΤΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 06:17,2 06:16,1 25 M 11 Α7-9  
33. 236 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 06:18,3 06:16,8 8 F 4 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
34. 886 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 06:22,9 06:15,6 26 M 12 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 2063 ΤΣΑΚΑΡΔΆΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ 06:24,9 06:17,1 27 M 14 Α10-12  
36. 499 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 06:25,0 06:17,0 28 M 15 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 2797 ΣΑΡΆΚΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 06:26,4 06:26,4 29 M 16 Α10-12  
38. 2136 ΧΑΝΤΖΉ ΕΙΡΉΝΗ 06:26,7 06:26,7 9 F 5 Κ7-9  
39. 2135 ΧΑΝΤΖΉ ΜΙΧΑΈΛΑ 06:28,0 06:28,0 10 F 4 Κ10-12  
40. 1418 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06:32,2 06:26,6 11 F 6 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
41. 896 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΙΣΑΝΔΡΟΣ 06:35,4 06:35,4 30 M 13 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42. 448 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 06:36,5 06:35,3 31 M 14 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. 2411 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:37,5 06:32,8 32 M 1 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44. 2404 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06:45,1 06:42,9 12 F 5 Κ10-12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
45. 2403 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 06:45,4 06:42,9 13 F 6 Κ10-12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
46. 796 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 06:50,7 06:50,4 14 F 7 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
47. 2791 ΧΡΉΣΤΟΥ ΕΛΠΊΔΑ 06:50,9 06:48,0 15 F 8 Κ10-12  
48. 2080 ΤΖΟΥΜΆΚΑ ΜΑΡΊΑ 06:57,4 06:53,4 16 F 9 Κ10-12  
49. 776 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:57,6 06:56,1 33 M 15 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 2793 ΣΤΕΦΑΝΆΤΟΥ ΜΑΡΊΑ 06:58,0 06:54,8 17 F 10 Κ10-12  
51. 2309 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 07:01,5 06:57,5 34 M 16 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 675 ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 07:03,3 07:00,8 35 M 2 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 2782 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΖΑΧΑΡΈΝΙΑ - ΖΩΉ 07:04,9 07:03,0 18 F 7 Κ7-9  
54. 495 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 07:06,6 07:03,4 36 M 3 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55. 2394 ΠΕΡΕΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 07:07,0 07:06,4 19 F 11 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
56. 2772 ΚΑΛΟΓΕΡΆ ΓΕΩΡΓΙΆΝΝΑ 07:07,1 07:07,1 20 F 8 Κ7-9  
57. 2794 ΣΤΕΦΑΝΆΤΟΣ ΠΑΝΑΓΉΣ 07:18,2 07:18,2 37 M 17 Α10-12  
58. 2018 ΑΚΡΊΔΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 07:18,4 07:18,2 38 M 17 Α7-9  
59. 2305 ΜΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 07:20,9 07:20,9 39 M 18 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60. 163 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 07:26,8 07:25,7 21 F 12 Κ10-12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
61. 1444 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 07:27,5 07:26,5 22 F 1   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
62. 2409 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 07:28,3 07:27,3 23 F 2 Κ13-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 2424 ΦΡΑΤΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 07:32,2 07:32,2 40 M 18 Α7-9 Αιτωλικο
64. 812 ΚΙΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 07:32,2 07:31,8 41 M 19 Α10-12 Αιτωλικο
65. 2770 ΓΑΤΣΈΛΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 07:38,5 07:36,8 42 M 19 Α7-9  
66. 2405 ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 07:39,2 07:39,2 43 M 20 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 2419 ΤΣΙΛΙΜΠΩΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ -ΜΑΡΙΑ 07:40,3 07:35,5 24 F 13 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
68. 2767 ΜΗΛΑΡΆ ΕΙΡΉΝΗ 07:40,6 07:36,6 25 F 14 Κ10-12  
69. 2749 ΛΙΆΠΗ ΕΛΈΝΗ 07:42,9 07:41,8 26 F 3 Κ13-15  
70. 2771 ΚΑΛΟΓΕΡΆ ΜΑΡΊΑ 07:43,1 07:42,2 27 F 9 Κ7-9  
71. 2418 ΤΣΙΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 07:43,6 07:38,9 28 F 15 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 2792 ΧΡΉΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 07:46,2 07:43,0 29 F 10 Κ7-9  
73. 517 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 07:49,2 07:48,3 30 F 11 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
74. 2786 ΜΟΥΡΤΖΙΆΠΗ ΜΑΡΊΑ 08:17,7 08:11,1 31 F 1 Κ5-6  
75. 2395 ΠΕΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 08:30,7 08:28,6 44 M 21 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76. 807 ΚΙΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 08:35,9 08:35,8 45 M 22 Α7-9 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
77. 2428 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 08:40,7 08:39,2 46 M 23 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78. 182 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ 08:51,4 08:42,8 47 M 4 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 1421 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 09:01,2 08:54,7 48 M 24 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80. 462 ΖΑΒΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 09:29,6 09:29,4 32 F 2 Κ5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
81. 2783 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΙΛΙΆΝΑ 09:30,7 09:30,7 33 F 3 Κ5-6  
82. 2421 ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 09:47,9 09:45,4 49 M 25 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 700 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 09:57,9 09:51,7 50 M 5 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84. 2306 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 09:58,5 09:51,5 34 F 4 Κ5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85. 1420 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΕΡΜΗΣ 10:03,1 09:56,6 51 M 6 Α5-6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 583 ΚΑΝΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:08,4 10:06,7 52 M 26 Α7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 730 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΛΥΣΙΣΤΡΑΤΗ 10:12,9 10:06,7 35 F 12 Κ7-9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 577 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 11:55,9 11:49,1 36 F 2   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
89. 2420 ΤΣΙΟΥΜΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 12:16,6 12:07,4 37 F 3   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 854 ΚΟΝΤΟΣ ΘΕΟΦΆΝΗΣ 13:07,3 13:07,3 53 M 20 Α10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 855 ΚΟΝΤΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 13:08,0 13:08,0 38 F 16 Κ10-12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

 

5km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ. Κατ. Φυλ. Φύλο Κατ. Ηλ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 2680 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:16:08,33 0:16:06,31 1 M 1 Α20+ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2. 2679 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:16:33,77 0:16:32,60 2 M 1 Ε16-19 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3. 2464 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:17:59,96 0:17:57,95 3 M 2 Α20+ Giataganas Team
4. 2525 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:07,89 0:18:05,91 4 M 3 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
5. 4000 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:26,46 0:18:26,46 5 M 4 Α20+  
6. 2569 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:18:55,13 0:18:51,70 6 M 5 Α20+ Δρομεις Οινιαδων
7. 2751 ΓΡΊΒΑΣ ΓΑΒΡΙΉΛ 0:19:04,13 0:19:01,29 7 M 6 Α20+  
8. 2451 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:19:06,83 0:19:03,10 8 M 7 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 2627 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:19:08,85 0:19:06,73 9 M 8 Α20+ ΑΕΚ
10. 2601 ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:19:36,81 0:19:33,61 10 M 2 Ε16-19 ΓΕ Αγρινίου
11. 2581 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:19:38,55 0:19:37,20 11 M 1   Γ.Ε.Α.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12. 2312 ΜΑΤΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:19:38,57 0:19:36,98 12 M 2   Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13. 2520 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:19:41,93 0:19:39,89 13 M 9 Α20+ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ
14. 2605 ΜΠΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:19:56,91 0:19:54,57 14 M 10 Α20+ METCON TRAINING CENTER
15. 2643 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:20:07,17 0:20:02,15 15 M 11 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
16. 2606 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:20:22,57 0:20:13,67 16 M 12 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 2530 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:20:30,63 0:20:29,20 17 M 3   Γ.Ε.Αγρινίου
18. 2752 ΖΑΡΚΑΔΟΎΛΑΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:20:47,03 0:20:45,00 18 M 13 Α20+  
19. 2549 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:07,81 0:21:03,88 19 M 14 Α20+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
20. 2705 ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:21:10,89 0:21:05,87 20 M 3 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 2532 ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:21:12,77 0:21:10,12 21 M 15 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
22. 2645 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:19,97 0:21:15,86 22 M 16 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 2656 ΣΙΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:25,98 0:21:22,93 23 M 17 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24. 2555 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:21:26,12 0:21:15,74 24 M 4 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25. 2709 ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:21:49,29 0:21:45,96 25 M 18 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
26. 2515 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:21:52,79 0:21:45,77 26 M 19 Α20+ ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ΚΟΥΣΗ /ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27. 2758 ΜΠΟΥΚΟΥΒΆΛΑ ΝΊΚΗ 0:21:54,18 0:21:51,53 1 F 1 Γ20+  
28. 2707 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:22:08,56 0:22:03,98 27 M 20 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29. 2490 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 0:22:09,54 0:22:07,19 2 F 2 Γ20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30. 2038 ΜΑΡΑΓΙΆΝΝΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 0:22:13,38 0:22:11,03 3 F 3 Γ20+  
31. 2789 ΝΙΚΟΛΟΎΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:22:21,18 0:22:17,45 28 M 21 Α20+  
32. 2704 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:25,50 0:22:20,00 29 M 22 Α20+ Υ.Ε.Φ.Κ.Κ
33. 2458 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:22:29,57 0:22:27,23 30 M 23 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34. 2079 ΤΣΟΎΜΑΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:22:32,10 0:22:29,83 31 M 5 Ε16-19  
35. 2076 ΓΙΑΝΝΑΚΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:22:32,28 0:22:29,66 32 M 6 Ε16-19  
36. 2584 ΜΕΡΙΤΣΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 0:22:45,92 0:22:38,90 33 M 24 Α20+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
37. 2766 ΠΑΝΔΡΕΜΈΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 0:22:46,22 0:22:39,20 34 M 25 Α20+  
38. 2775 ΜΑΥΡΈΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:22:49,77 0:22:39,70 35 M 26 Α20+  
39. 2462 ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:22:54,38 0:22:39,21 36 M 27 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
40. 2743 ΣΙΑΠΛΑΟΎΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 0:22:55,78 0:22:51,20 37 M 4    
41. 2638 ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:08,58 0:22:50,46 38 M 28 Α20+ ανεξαρτητος
42. 2567 ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:23:08,64 0:23:06,17 39 M 29 Α20+ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
43. 2437 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:13,92 0:22:57,19 40 M 30 Α20+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
44. 2696 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:14,68 0:23:09,24 41 M 31 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 2568 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:23:16,52 0:23:04,39 42 M 32 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 2005 ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ 0:23:17,75 0:23:15,56 43 M 33 Α20+  
47. 2688 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:23:17,76 0:23:12,16 44 M 34 Α20+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
48. 2720 ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:23:19,90 0:23:17,70 45 M 35 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 2510 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 0:23:23,04 0:23:03,08 46 M 36 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 2663 ΣΙΜΟΥ ΣΤΕΒΗ 0:23:27,19 0:23:25,19 4 F 1 Ν16-19 ΙΟΝΙΚΟΣ
51. 2528 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 0:23:29,15 0:23:25,51 47 M 37 Α20+ δρομείς Αιτωλικού
52. 2442 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 0:23:31,16 0:23:19,31 48 M 38 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 2475 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:23:31,74 0:23:16,98 49 M 39 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54. 2575 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:23:31,77 0:23:21,70 50 M 40 Α20+ ΚΑΤΟΥΝΑ
55. 2681 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:41,50 0:23:39,39 51 M 41 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 2561 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΜΑΙΡΗ 0:23:45,09 0:23:43,61 5 F 1   ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
57. 2608 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:47,72 0:23:46,23 52 M 42 Α20+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
58. 2073 ΣΤΑΜΠΈΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:23:56,10 0:23:50,67 53 M 43 Α20+  
59. 2484 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:24:04,05 0:23:50,78 54 M 44 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60. 2626 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:11,88 0:23:59,30 55 M 45 Α20+ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
61. 2496 ΙΒΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:24:14,82 0:24:12,35 56 M 46 Α20+ METCON TRAINING CENTER
62. 2682 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:24:35,52 0:24:26,72 57 M 47 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63. 2599 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 0:24:51,98 0:24:33,70 58 M 48 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
64. 2539 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:24:55,78 0:24:52,75 6 F 4 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
65. 2071 ΤΑΜΠΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ 0:25:08,26 0:24:44,08 59 M 49 Α20+  
66. 2658 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:08,47 0:25:04,96 60 M 50 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 2736 ΠΆΝΟΥ ΓΡΗΓΌΡΗΣ 0:25:13,29 0:25:09,64 61 M 51 Α20+  
68. 2655 ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:25:21,15 0:25:13,13 62 M 52 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69. 2116 ΧΑΜΠΑΊΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 0:25:21,34 0:25:13,70 63 M 53 Α20+  
70. 2629 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:25:23,99 0:25:13,91 64 M 54 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 2592 ΜΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:28,65 0:25:14,40 65 M 55 Α20+ ΚΑΤΟΥΝΑ
72. 2776 ΓΙΑΝΝΙΏΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 0:25:38,79 0:25:28,00 66 M 56 Α20+  
73. 2010 ΣΜΆΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 0:25:48,08 0:25:35,07 7 F 5 Γ20+  
74. 2582 ΜΑΤΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:25:48,42 0:25:42,98 8 F 2 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
75. 2657 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:25:50,07 0:25:48,76 9 F 2   ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
76. 2659 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:25:50,86 0:25:46,47 67 M 57 Α20+ ΓΕΑ
77. 2531 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:56,01 0:25:36,79 68 M 58 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78. 2492 ΘΑΝΈΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:25:58,19 0:25:39,38 69 M 59 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 2675 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:26:03,26 0:26:00,13 70 M 60 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
80. 2708 ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:26:05,39 0:25:49,46 71 M 61 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81. 2509 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:26:07,89 0:26:03,09 72 M 62 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 2650 ΡΑΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:26:08,40 0:25:59,50 73 M 63 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 2639 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:26:11,64 0:26:08,51 74 M 64 Α20+ Ανεξάρτητος
84. 2622 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:13,26 0:26:08,46 75 M 65 Α20+ Gymnasion Fitness Club
85. 2603 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:26:13,52 0:26:08,34 10 F 6 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
86. 2698 ΤΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:26:19,34 0:26:13,21 76 M 66 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 2482 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:20,59 0:26:02,67 77 M 67 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 2544 ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:26:27,48 0:26:16,90 78 M 7 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 2672 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:34,20 0:26:15,21 79 M 68 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
90. 2434 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:26:37,36 0:26:22,78 80 M 69 Α20+ Ανεξάρτητος
91. 2753 ΛΆΗΣ ΆΡΗΣ 0:26:45,13 0:26:29,20 81 M 70 Α20+  
92. 2710 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:49,85 0:26:39,88 82 M 71 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 2694 ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:26:54,49 0:26:50,26 83 M 72 Α20+ Ανεξαρτητος
94. 2597 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:27:01,12 0:26:51,23 84 M 73 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 2441 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:27:01,25 0:26:52,27 85 M 74 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96. 2543 ΚΟΡΔΙΣΤΕ ΑΡΙΣΤΗΡ 0:27:04,13 0:26:50,92 86 M 75 Α20+ ΣΔΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
97. 2706 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:27:05,73 0:27:00,04 87 M 76 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98. 2558 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:27:05,93 0:26:46,47 88 M 77 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99. 2479 ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΣ 0:27:06,06 0:26:46,01 89 M 78 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
100. 2466 ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΑΡΑ 0:27:10,19 0:27:05,96 11 F 7 Γ20+ Gymnasion Fitness Club
101. 2744 ΚΑΤΕΦΊΔΗΣ ΑΛΈΚΟΣ 0:27:14,98 0:26:53,73 90 M 79 Α20+  
102. 2430 ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:15,24 0:26:54,61 91 M 80 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
103. 2467 ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:27:16,29 0:27:02,80 12 F 8 Γ20+ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
104. 2734 ΨΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:27:25,94 0:27:09,61 13 F 9 Γ20+ BOOTCUMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ
105. 2474 ΔΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:27:26,67 0:27:16,28 14 F 10 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
106. 2527 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:27:32,45 0:27:15,42 92 M 81 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 2486 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:27:36,94 0:27:28,32 93 M 82 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108. 2103 ΤΣΑΡΑΔΉΜΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:27:39,54 0:27:18,81 94 M 83 Α20+  
109. 2666 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:27:39,99 0:27:16,58 95 M 84 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
110. 2773 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΆΤΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:27:40,91 0:27:37,19 96 M 85 Α20+  
111. 2610 ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:27:43,60 0:27:21,43 97 M 86 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
112. 2620 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:27:49,78 0:27:38,74 98 M 87 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113. 2737 ΣΑΜΑΛΈΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:27:59,10 0:27:53,66 99 M 88 Α20+  
114. 2788 ΣΑΛΆΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:28:01,18 0:27:55,84 100 M 89 Α20+  
115. 2535 ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:28:01,34 0:27:56,62 101 M 90 Α20+ Warehouse
116. 2671 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 0:28:12,40 0:27:55,18 102 M 91 Α20+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
117. 2091 ΣΟΎΤΑΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:28:13,76 0:28:10,35 103 M 92 Α20+  
118. 4001 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:28:16,46 0:28:16,46 104 M 93 Α20+  
119. 2526 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:28:17,32 0:28:03,20 105 M 94 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
120. 2524 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:28:17,66 0:28:02,78 106 M 95 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
121. 2533 ΚΙΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:28:29,78 0:28:17,20 107 M 96 Α20+ Αιτωλικο
122. 2134 ΤΣΙΡΏΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΌΡΟΣ 0:28:38,08 0:28:38,08 108 M 5    
123. 2472 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:38,92 0:28:23,76 109 M 97 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124. 2559 ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:28:39,60 0:28:24,25 110 M 98 Α20+ Running & Hiking Agrinio Team (R. & H.A.T.)
125. 2546 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:28:49,66 0:28:31,25 111 M 99 Α20+ Δρομείς Οινιάδων
126. 2055 ΤΌΛΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 0:28:51,98 0:28:39,84 112 M 100 Α20+  
127. 2585 ΜΕΣΣΗΝΗ ΣΟΦΙΑ 0:28:52,90 0:28:48,67 15 F 11 Γ20+ Gymnasion Fitness Club
128. 2732 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:28:52,99 0:28:48,88 16 F 3 Ν16-19 Gymnasion Fitness Club
129. 2534 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:28:53,04 0:28:49,40 17 F 12 Γ20+ Gymnasion Fitness Club
130. 2476 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:28:58,71 0:28:48,21 113 M 101 Α20+ lepanto runners
131. 2664 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:29:02,10 0:28:41,64 114 M 102 Α20+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αγρινίου
132. 2777 ΚΏΣΤΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 0:29:04,41 0:28:52,78 115 M 103 Α20+  
133. 2689 ΣΥΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:29:07,17 0:28:50,44 116 M 104 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 2800 ΜΗΤΡΟΓΙΏΡΓΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:29:17,44 0:29:03,31 117 M 105 Α20+  
135. 2449 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:29:19,32 0:29:13,27 118 M 106 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136. 2505 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:29:25,48 0:29:21,75 119 M 107 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 2459 ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:29:26,90 0:29:18,88 120 M 108 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138. 2450 ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:29:33,78 0:29:11,69 121 M 109 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
139. 2653 ΣΒΙΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:29:34,07 0:29:10,89 122 M 110 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
140. 2780 ΔΕΡΤΙΜΆΝΗ ΔΉΜΗΤΡΑ 0:29:40,44 0:29:19,05 18 F 13 Γ20+  
141. 2455 ΒΕΛΟΥΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:29:40,64 0:29:24,67 123 M 111 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142. 2443 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:29:49,33 0:29:31,26 124 M 112 Α20+ ΣΔΥΑ
143. 2538 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:49,55 0:29:30,12 125 M 113 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
144. 2699 ΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 0:29:58,86 0:29:54,36 19 F 14 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145. 2507 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:17,88 0:29:59,69 126 M 114 Α20+ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
146. 2712 ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:33,82 0:30:21,50 127 M 115 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147. 2564 ΛΟΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:30:34,10 0:30:16,86 128 M 116 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148. 2468 ΓΚΡΑΝΤ ΞΕΝΙΑ 0:30:41,72 0:30:37,94 20 F 15 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
149. 2714 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:30:49,34 0:30:31,72 129 M 117 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 2604 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:49,86 0:30:34,02 130 M 8 Ε16-19 ΑΝEΞΑΡΤΗΤΟΣ
151. 2611 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:50,05 0:30:33,32 131 M 118 Α20+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
152. 2439 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:30:50,40 0:30:34,47 132 M 9 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
153. 2537 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:50,82 0:30:37,02 133 M 119 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
154. 2662 ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:30:52,06 0:30:43,44 134 M 120 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
155. 2503 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 0:30:54,08 0:30:52,03 135 M 121 Α20+ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
156. 2560 ΛΑΜΠΡΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ 0:31:01,68 0:30:49,35 136 M 122 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 2674 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:31:07,84 0:30:51,01 137 M 123 Α20+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
158. 2454 ΒΑΣΙΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 0:31:19,41 0:31:14,82 138 M 124 Α20+ Metcon Trainning Center
159. 2578 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:31:21,78 0:31:20,82 21 F 16 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
160. 2436 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:24,02 0:31:01,20 139 M 125 Α20+ Διεθνείς Ένωση Αστυνομικών
161. 2548 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:31:24,03 0:31:03,60 140 M 126 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
162. 2765 ΚΑΡΑΚΏΣΤΑ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 0:31:32,51 0:31:22,62 22 F 17 Γ20+  
163. 2588 ΜΙΧΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:31:39,79 0:31:29,89 23 F 18 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
164. 2652 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΛΑΟΥΡΑ 0:31:40,63 0:31:32,99 24 F 19 Γ20+ ubroken
165. 2433 ΑΔΑΜΗ ΑΝΝΑ 0:31:55,86 0:31:49,51 25 F 4 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
166. 2738 ΚΩΣΤΑΡΈΛΟΥ ΘΕΟΔΏΡΑ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 0:32:04,40 0:32:01,55 26 F 20 Γ20+  
167. 2440 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:32:11,50 0:31:59,40 27 F 21 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
168. 2573 ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 0:32:13,19 0:32:03,01 28 F 22 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
169. 2649 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:32:31,88 0:32:23,48 141 M 127 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170. 2123 ΣΤΟΎΜΠΟΥ ΣΟΦΊΑ 0:32:33,41 0:32:30,76 29 F 23 Γ20+  
171. 2571 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:32:42,50 0:32:26,45 142 M 128 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172. 2117 ΣΧΙΣΜΈΝΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:32:47,32 0:32:39,12 143 M 129 Α20+  
173. 2518 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:32:54,02 0:32:31,53 144 M 130 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
174. 2470 ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:32:54,55 0:32:31,58 145 M 131 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
175. 2551 ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΑ 0:32:57,65 0:32:54,42 30 F 24 Γ20+ Ανεξάρτητη
176. 2711 ΤΣΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:33:02,08 0:32:46,52 146 M 10 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177. 2760 ΖΑΡΈΝΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:33:09,93 0:32:48,22 147 M 132 Α20+  
178. 2590 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:33:09,96 0:32:48,17 148 M 133 Α20+ ΓΕΑ RUNNING TEAM
179. 2633 ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:33:10,93 0:32:58,83 31 F 25 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
180. 2779 ΑΡΑΠΟΓΙΆΝΝΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 0:33:15,64 0:32:55,80 149 M 134 Α20+  
181. 2785 ΚΑΡΑΚΏΣΤΑΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 0:33:29,01 0:33:19,44 150 M 135 Α20+  
182. 2051 ΤΌΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:33:39,15 0:33:25,96 151 M 136 Α20+  
183. 2047 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 0:33:39,15 0:33:26,56 152 M 137 Α20+  
184. 2452 ΒΑΡΜΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 0:33:43,44 0:33:30,67 32 F 26 Γ20+ Αιτωλικο
185. 2668 ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:33:55,51 0:33:52,88 153 M 138 Α20+ POWER HOUSE
186. 2718 ΤΣΟΠΛΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:33:56,42 0:33:50,84 33 F 27 Γ20+ METCON TRAINING CENTER
187. 4002 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:33:56,46 0:33:56,46 34 F 28 Γ20+  
188. 4003 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 0:33:56,46 0:33:56,46 154 M 139 Α20+  
189. 2473 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0:34:08,21 0:33:54,93 35 F 29 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
190. 2692 ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:34:11,34 0:34:04,30 155 M 11 Ε16-19 KAFE CORNER
191. 2702 ΤΡΑΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:34:29,03 0:34:11,13 36 F 30 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
192. 2453 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:34:31,24 0:34:20,79 156 M 140 Α20+ lepanto runners
193. 2614 ΝΤΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:34:32,69 0:34:28,58 37 F 31 Γ20+ CORNER CAFE
194. 2477 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:34:33,41 0:34:14,61 157 M 141 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
195. 2733 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:34:33,47 0:34:13,98 158 M 142 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
196. 2565 ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 0:34:42,73 0:34:21,34 38 F 32 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
197. 2602 ΜΠΙΛΗ ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:34:43,09 0:34:21,76 39 F 33 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
198. 2547 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:34:44,06 0:34:35,09 159 M 143 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
199. 2619 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:34:48,53 0:34:28,11 160 M 144 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
200. 2665 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:34:48,84 0:34:42,97 40 F 34 Γ20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
201. 2456 ΒΡΑΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:34:58,23 0:34:43,65 41 F 35 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
202. 2577 ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:35:19,96 0:35:17,50 161 M 145 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
203. 2724 ΦΛΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:35:29,59 0:35:17,38 42 F 36 Γ20+ Αιτωλικο
204. 2790 ΠΑΠΑΔΟΓΕΏΡΓΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 0:35:29,93 0:35:13,48 162 M 146 Α20+  
205. 2755 ΣΥΡΆΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 0:35:30,02 0:35:18,97 163 M 147 Α20+  
206. 2756 ΠΑΠΟΎΤΣΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:35:30,05 0:35:19,01 164 M 148 Α20+  
207. 2754 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΎΛΛΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:35:31,02 0:35:19,21 165 M 149 Α20+  
208. 2763 ΚΑΠΝΙΆΡΗ ΣΟΦΊΑ 0:35:31,16 0:35:14,25 43 F 37 Γ20+  
209. 2115 ΚΟΚΚΌΝΗ ΑΡΙΣΤΈΑ 0:35:33,04 0:35:21,62 44 F 38 Γ20+  
210. 2097 ΜΟΥΖΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:35:33,10 0:35:20,17 166 M 150 Α20+  
211. 2678 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΥ ΕΦΗ 0:35:48,99 0:35:34,80 45 F 39 Γ20+ V2 the alternative bar
212. 2554 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:35:49,20 0:35:33,64 167 M 151 Α20+ V2 the alternative bar
213. 2647 ΡΑ'Ι'ΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:35:49,60 0:35:35,10 168 M 152 Α20+ V2 the alternative bar
214. 2685 ΣΤΡΑΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:35:56,47 0:35:31,90 169 M 153 Α20+ BOOTCAMP ETOLIKOY
215. 2742 ΚΑΡΑΤΆΣΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 0:36:08,61 0:35:48,19 170 M 154 Α20+  
216. 2463 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:36:16,56 0:36:09,25 171 M 155 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΣΟΣ
217. 2431 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:36:39,45 0:36:34,33 46 F 5 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
218. 2493 ΘΕΙΑΚΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΊΑ 0:36:49,20 0:36:43,52 47 F 6 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
219. 2640 ΠΑΤΣΙΑΛΟΥ Ευτυχία 0:37:10,40 0:37:07,55 172 M 156 Α20+ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
220. 2670 ΣΜΥΡΛΗ ΑΡΕΤΗ 0:37:45,34 0:37:22,51 48 F 40 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
221. 2536 ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 0:37:49,25 0:37:26,85 49 F 41 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
222. 2600 ΜΠΑΡΛΙΚΑ ΡΕΝΑ 0:38:26,73 0:38:17,16 50 F 42 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
223. 2586 ΜΗΛΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:39:55,23 0:39:48,08 51 F 43 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
224. 2432 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 0:40:06,79 0:39:57,51 52 F 44 Γ20+ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
225. 2574 ΤΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:40:14,49 0:39:58,57 173 M 12 Ε16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
226. 2667 ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:40:14,73 0:39:52,72 174 M 157 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227. 2023 ΚΟΝΤΟΜΉΤΣΟΣ ΛΆΜΠΡΟΣ 0:40:16,45 0:40:16,45 175 M 158 Α20+  
228. 2716 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:40:16,87 0:40:16,87 176 M 159 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
229. 2781 ΜΆΡΚΟΥ ΜΑΡΊΑ 0:40:32,13 0:40:30,11 53 F 45 Γ20+  
230. 2457 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:40:59,21 0:40:57,09 177 M 160 Α20+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
231. 2594 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΡΕΤΗ 0:41:24,44 0:41:20,22 54 F 46 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
232. 2504 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 0:41:30,25 0:41:25,53 55 F 47 Γ20+ ΜΥΘΙΑ
233. 2529 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:41:33,35 0:41:10,58 178 M 161 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
234. 2721 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:41:57,52 0:41:57,52 179 M 162 Α20+ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ
235. 2500 ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 0:42:10,82 0:41:51,24 56 F 7 Ν16-19 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
236. 2499 ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:42:10,97 0:41:51,38 180 M 163 Α20+ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
237. 2739 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ 0:42:25,82 0:42:18,40 57 F 48 Γ20+  
238. 2494 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΣΑΙΑ 0:42:27,25 0:42:18,85 58 F 49 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
239. 2596 ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:42:53,11 0:42:43,62 59 F 8 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
240. 2673 ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:42:55,75 0:42:40,00 181 M 164 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
241. 2713 ΤΣΙΚΝΑ ΙΟΥΛΙΑ 0:42:55,90 0:42:40,34 60 F 50 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
242. 2114 ΡΕΠΕΤΣΆ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 0:43:19,52 0:43:09,02 61 F 51 Γ20+  
243. 2035 ΚΑΡΔΑΡΆ ΣΟΦΊΑ 0:43:32,92 0:43:32,92 62 F 52 Γ20+  
244. 2725 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:43:54,20 0:43:47,75 182 M 165 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
245. 2625 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:43:54,37 0:43:48,18 63 F 53 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
246. 2485 ΖΑΡΚΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 0:43:57,08 0:43:49,34 64 F 54 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
247. 2615 ΝΤΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΝΑ 0:44:07,34 0:44:07,34 65 F 9 Ν16-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
248. 2740 ΚΑΤΣΙΓΙΆΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:44:14,04 0:44:08,93 66 F 55 Γ20+  
249. 2540 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:44:25,60 0:44:18,84 183 M 166 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
250. 2774 ΠΈΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 0:44:27,36 0:44:19,72 67 F 56 Γ20+  
251. 2634 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΥΑΝΘΊΑ 0:44:28,00 0:44:20,78 68 F 57 Γ20+ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
252. 2683 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:44:43,00 0:44:35,46 69 F 58 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
253. 2723 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:44:55,28 0:44:43,65 184 M 167 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
254. 2598 ΜΠΑΛΑΦΑ ΑΜΑΛΙΑ 0:44:55,62 0:44:42,79 70 F 59 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
255. 2044 ΚΑΛΑΝΤΖΉ ΆΝΝΑ 0:45:38,76 0:45:24,95 71 F 60 Γ20+  
256. 2041 ΚΟΡΔΟΛΑΊΜΗ ΜΆΡΘΑ 0:45:38,82 0:45:25,47 72 F 61 Γ20+  
257. 2045 ΠΑΠΑΓΙΆΝΝΗ ΝΙΚΟΛΈΤΤΑ 0:45:54,14 0:45:39,95 73 F 62 Γ20+  
258. 2618 ΞΕΝΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 0:46:30,30 0:46:25,18 74 F 63 Γ20+ 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
259. 2489 ΖΕΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:46:30,31 0:46:24,36 75 F 64 Γ20+ 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
260. 2636 ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:46:31,20 0:46:25,51 76 F 65 Γ20+ 2o ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
261. 2589 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:46:31,59 0:46:24,57 77 F 66 Γ20+ 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
262. 2798 ΤΣΏΛΟΥ ΑΦΡΟΔΊΤΗ 0:46:38,96 0:46:24,83 78 F 67 Γ20+  
263. 2478 ΔΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 0:46:39,00 0:46:31,90 79 F 68 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
264. 2483 ΖΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:46:40,81 0:46:34,29 185 M 168 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
265. 2514 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:47:11,01 0:47:03,47 80 F 69 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
266. 2748 ΚΑΚΟΎΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 0:47:11,08 0:46:54,35 81 F 70 Γ20+  
267. 2703 ΤΡΑΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 0:47:55,13 0:47:55,13 82 F 71 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
268. 2501 ΚΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:47:55,70 0:47:55,70 83 F 72 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
269. 2701 ΤΡΑΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 0:47:56,48 0:47:56,48 186 M 169 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
270. 2722 ΦΕΓΓΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:47:56,94 0:47:56,94 84 F 73 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
271. 2572 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:47:58,04 0:47:58,04 187 M 170 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
272. 2741 ΦΛΏΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ 0:48:21,72 0:48:16,60 85 F 74 Γ20+  
273. 2435 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:48:21,78 0:48:16,67 86 F 75 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
274. 2487 ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:48:44,75 0:48:35,06 87 F 76 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
275. 2691 ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:48:45,09 0:48:40,07 88 F 77 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
276. 2690 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:45,09 0:48:38,96 188 M 171 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
277. 2506 ΚΑΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:50:25,09 0:50:03,84 189 M 172 Α20+ Ανεξάρτητος
278. 2570 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 0:50:25,60 0:50:05,26 89 F 78 Γ20+ Ανεξάρτητη
279. 2799 ΣΕΡΜΙΝΤΖΈΛΗ ΙΏΑΝΝΑ 0:50:27,66 0:49:58,57 90 F 79 Γ20+  
280. 2648 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:37,29 0:50:29,56 190 M 173 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
281. 2646 ΠΟΛΚΑ ΧΑΡΑ 0:51:43,01 0:51:19,64 91 F 80 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
282. 2687 ΣΤΡΙΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:51:44,61 0:51:20,19 92 F 81 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
283. 2676 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:51:45,14 0:51:21,36 93 F 82 Γ20+ ανεξαρτητη
284. 2735 ΚΌΚΚΙΝΟΥ ΑΓΝΉ 0:51:48,82 0:51:38,17 94 F 83 Γ20+  
285. 2778 ΜΠΟΡΜΠΌΤΣΙΑΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 0:54:32,56 0:54:29,71 191 M 174 Α20+  
286. 2579 ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:54:33,57 0:54:31,08 95 F 84 Γ20+ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
287. 2593 ΜΠΑΖΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:58:07,02 0:57:58,82 96 F 85 Γ20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
288. 2595 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:07,54 0:57:58,48 192 M 175 Α20+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
289. 2132 ΚΑΤΣΑΚΙΏΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:04:46,42 1:04:46,42 193 M 176 Α20+  

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

22 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing