ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δρόμος Ορεινού Τρεξίματος «Περιβάλλον & Ένοπλες Δυνάμεις»

 

12.5km

Α/Α Bib Ονοματεπώνυμο Gender Κατ./φύλο Club Καθ.χρόνος Χρόν.Τερματισμού Lap1 Lap2 Lap3 Lap4
1. 400 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ` ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1   49:34 49:36 12:00 11:59 12:54 12:45
2. 387 ΜΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 2   50:23 50:25 12:01 12:48 13:06 12:31
3. 102 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 3 ΟΣΦΠ 57:51 57:54 14:17 15:01 14:27 14:11
4. 180 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 4 Marathon club - Dynafit Greece 58:10 58:12 13:50 14:39 14:51 14:53
5. 65 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 5 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 59:45 59:47 13:54 15:07 15:23 15:24
6. 203 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 6 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:00:56 1:00:59 14:59 15:24 15:47 14:50
7. 269 ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΤΕΛΙΟΣ M 7 All Terrain Runners 1:01:26 1:01:29 14:46 15:32 15:53 15:19
8. 35 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 8 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:03:12 1:03:18 16:11 16:08 16:01 15:00
9. 6 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 9 ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:18 1:03:25 15:38 15:38 16:29 15:40
10. 110 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 10 ΣΤΥΑ 1:03:38 1:03:43 14:45 15:35 16:14 17:10
11. 289 ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 11 AllTerrainRunners 1:03:45 1:03:47 14:58 16:04 16:41 16:05
12. 276 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 12 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:04:54 1:04:57 15:19 16:11 16:49 16:39
13. 184 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 13 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 1:04:40 1:05:07 16:08 16:09 16:31 16:19
14. 260 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 14 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:06:01 1:06:03 15:23 16:45 17:04 16:52
15. 370 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 15 ΦΛΟΓΑ-PDSODYSSEAS 1:06:11 1:06:14 15:20 16:53 17:18 16:45
16. 43 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:22 1:06:29 16:12 16:27 17:11 16:40
17. 333 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 17 ΚΟΜΠΟΤΙ 1:06:54 1:06:57 16:11 16:57 16:57 16:52
18. 335 ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 18 ΕΛ.ΑΣ 1:06:55 1:06:57 16:18 16:56 16:22 17:23
19. 44 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:42 1:07:57 16:59 17:09 17:03 16:48
20. 323 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 20 ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 1:07:59 1:08:03 16:10 17:03 17:50 17:01
21. 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ M 21 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:08:45 1:08:49 16:24 17:38 17:57 16:52
22. 165 ΚΟΥΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:44 1:08:49 16:05 17:32 18:12 17:02
23. 240 ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 23 AllTerrainRunners 1:08:52 1:08:54 15:20 17:48 18:02 17:46
24. 286 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 24 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 1η ΕΜΑΚ 1:09:01 1:09:06 17:00 17:45 17:36 16:47
25. 190 ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 1 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:09:11 1:09:13 16:22 17:21 18:16 17:16
26. 279 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:32 1:09:37 15:55 16:55 18:20 18:29
27. 314 ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 26 POLO CENTER 1:09:44 1:09:48 16:12 17:26 18:16 17:54
28. 160 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 27 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:09:52 1:09:58 14:59 16:32 18:20 20:09
29. 151 ΚΟΚΟΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 28 MARATHON GYM 1:10:25 1:10:28 16:50 17:40 17:59 17:59
30. 162 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 29 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:10:28 1:10:31 16:22 17:27 17:47 18:56
31. 268 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 30 ΣΤΥΑ 1:10:33 1:10:39 16:21 17:49 19:09 17:21
32. 99 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 31 Π.Δ. ΟΔΥΣτρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ΑΣ 1:10:51 1:10:53 16:20 18:16 18:49 17:30
33. 150 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 32 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:10:50 1:10:54 16:51 18:33 18:48 16:44
34. 100 ΖΑΝΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ M 33 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:10:50 1:10:54 16:51 18:33 18:48 16:43
35. 148 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:51 1:10:59 15:13 19:35 17:39 18:33
36. 89 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 35 ΔΡΙΣΚΟΣ 1:11:14 1:11:17 16:36 17:48 18:39 18:16
37. 146 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 36 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:10:56 1:11:21 17:51 17:20 18:06 18:04
38. 247 ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 37 Α.Ε.Μ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:11:19 1:11:26 16:37 17:33 18:50 18:28
39. 113 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 38 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:11:17 1:11:31 18:57 17:57 18:03 16:36
40. 20 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 39 ΣΤΥΑ 1:11:27 1:11:34 15:20 18:50 19:09 18:16
41. 47 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 40 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:11:32 1:11:37 16:57 17:54 19:10 17:39
42. 313 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 41 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:11:49 1:11:55 17:31 18:31 18:12 17:43
43. 32 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 42 KOPANAKI RUNNERS 1:11:59 1:12:05 17:17 17:51 18:29 18:29
44. 74 ΓΚΙΟΚΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ M 43 ΣΔΥΕ 1:12:10 1:12:27 18:04 18:25 18:11 17:48
45. 22 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:29 1:12:33 17:10 18:14 18:32 18:38
46. 103 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 45 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:12:41 1:12:45 17:02 18:43 18:31 18:31
47. 29 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 46 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:12:48 1:12:53 17:36 17:55 19:30 17:54
48. 294 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:13:06 1:13:11 16:48 18:15 19:08 19:00
49. 220 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 48 SKORDO TEAM 1:13:17 1:13:20 16:49 18:37 19:06 18:49
50. 246 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 49 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:13:14 1:13:22 17:12 18:28 19:02 18:43
51. 197 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 50 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:13:32 1:13:34 15:48 17:59 19:50 19:59
52. 121 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 51 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:13:42 1:13:47 17:30 18:43 19:11 18:24
53. 174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 52 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:13:48 1:13:51 18:33 19:07 18:56 17:17
54. 299 ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ M 53 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:13:48 1:13:52 16:51 18:33 19:40 18:48
55. 138 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 54 ATR 1:13:52 1:13:54 16:14 18:40 19:32 19:29
56. 245 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 55 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:54 1:13:58 17:30 18:10 19:03 19:16
57. 244 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ M 56 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:14:04 1:14:07 16:44 18:44 19:39 19:01
58. 125 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ M 57 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:13:56 1:14:08 17:01 20:01 18:27 18:40
59. 334 ΤΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:25 1:14:31 16:56 18:43 19:22 19:31
60. 62 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 59 MARATHON GYM 1:14:43 1:14:50 18:18 18:37 19:05 18:51
61. 325 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 60 ΕΚΕΜΣ 1:14:56 1:14:58 17:42 19:19 19:10 18:49
62. 361 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:15 1:15:22 16:52 18:45 19:55 19:52
63. 109 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:31 1:15:39 18:15 21:24 20:11 15:49
64. 45 ΒΑΡΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 63 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:15:54 1:15:56 16:17 19:57 20:24 19:19
65. 382 ΑΡΙΚ ΙΟΝ M 64   1:15:53 1:15:58 17:58 19:48 20:38 17:34
66. 114 ΙΣΟΥΦΙ ΜΑΡΒΙΝ M 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:54 1:16:00 17:23 19:39 19:56 19:04
67. 219 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M 66 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:15:57 1:16:02 17:49 19:24 20:09 18:41
68. 142 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ M 67 ΦΝΕ 1:16:15 1:16:33 18:35 18:14 19:24 20:21
69. 9 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 68 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1:16:35 1:16:49 19:07 19:15 19:23 19:06
70. 80 ΓΡΙΜΠΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 69 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:16:52 1:17:00 18:30 19:02 20:00 19:30
71. 26 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 70 ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ 1:16:56 1:17:01 17:36 20:00 20:22 19:04
72. 86 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ ΜΑΡΙΝΑ F 2 ATHENSTRAINERS 1:17:03 1:17:10 18:53 19:18 20:31 18:29
73. 389 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 71   1:16:59 1:17:13 19:08 19:07 19:38 19:23
74. 95 ΕΛΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 72 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:16:54 1:17:19 20:07 18:46 19:22 19:06
75. 365 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑΣ M 73 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:17:07 1:17:27 20:19 19:13 18:48 19:10
76. 157 ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 74 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:17:29 1:17:50 19:48 19:58 20:04 18:02
77. 208 ΜΑΤΑΦΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 75 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:17:30 1:17:51 19:47 18:17 19:29 20:19
78. 211 ΜΗΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 76 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:17:38 1:17:59 20:06 19:20 18:56 19:38
79. 285 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 77 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:17:53 1:18:06 19:38 20:08 20:04 18:18
80. 385 ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 78   1:18:14 1:18:22 18:37 19:17 20:17 20:13
81. 338 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ F 3 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/ SKY WOMEN RUUNUNG TEAM 1:18:26 1:18:28 18:17 19:39 20:04 20:30
82. 227 ΜΠΕΛΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 79 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:18:28 1:18:29 18:47 22:15 19:19 18:10
83. 199 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 80 Ε/ΜΚ 1:18:25 1:18:45 19:24 19:12 19:58 20:13
84. 161 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 81 SNAILS TEAM 1:18:54 1:19:02 18:50 19:56 20:23 19:55
85. 228 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M 82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:46 1:19:07 21:08 19:57 19:49 18:13
86. 54 ΒΟΒΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 83 ΣΜΥΑ 1:18:56 1:19:13 19:59 19:23 20:40 19:12
87. 391 ΔΡΙΤΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 84   1:19:10 1:19:20 19:16 20:11 20:09 19:45
88. 310 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:20 1:19:24 17:18 20:03 21:07 20:57
89. 364 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 86 KING KONG FITNES HARITOS 1:19:21 1:19:24 17:18 20:03 21:07 20:57
90. 292 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 87 NEVER GIVE UP 1:19:17 1:19:26 19:41 20:34 19:54 19:18
91. 39 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:04 1:19:34 19:25 19:51 20:20 19:59
92. 362 ΧΑΖΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 4 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:19:48 1:19:50 19:45 19:46 20:29 19:52
93. 143 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 89 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1:19:58 1:20:11 17:52 20:39 20:24 21:18
94. 270 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 90 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:19:59 1:20:23 17:50 19:39 20:45 22:10
95. 56 ΒΟΥΛΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 91 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:20:25 1:20:30 19:48 20:50 18:03 21:50
96. 118 ΚΑΒΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 92 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:20:08 1:20:30 19:40 20:58 18:03 21:50
97. 235 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 93 ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ 1:20:30 1:20:34 19:01 20:15 20:33 20:47
98. 346 ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 94 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:20:17 1:20:38 19:48 18:56 20:30 21:26
99. 318 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 95 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:40 1:20:44 17:54 19:43 20:40 22:29
100. 58 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 96 BYRON RUNNERS 1:21:12 1:21:22 18:46 20:33 20:40 21:24
101. 59 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 97 EXTREME PRO TEAM 1:21:12 1:21:23 18:43 19:18 22:39 20:44
102. 290 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 98 ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ 1:21:23 1:21:34 19:22 20:47 21:17 20:11
103. 307 ΣΑΚΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 99 ΠΟΛΕΜΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:21:24 1:21:40 19:00 20:54 21:21 20:26
104. 380 ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ M 100   1:21:56 1:22:04 18:33 19:53 20:57 22:43
105. 159 ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΣΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ M 101 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:22:16 1:22:28 18:42 21:07 22:06 20:35
106. 214 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 102 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:22:07 1:22:28 20:06 20:54 20:27 21:03
107. 94 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 103 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1:22:18 1:22:32 19:23 21:14 21:03 20:53
108. 317 ΣΙΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 104 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:53 1:22:57 18:12 20:59 21:59 21:49
109. 5 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ M 105 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:22:55 1:23:00 20:33 21:34 20:54 20:00
110. 239 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 106 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:23:13 1:23:23 19:29 21:00 21:43 21:12
111. 210 ΜΕΓΑ ΒΑΪΑ F 5 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:23:21 1:23:26 19:23 21:16 21:26 21:22
112. 61 ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 107 ALLTERRAIRUNNERS 1:23:00 1:23:28 19:21 20:33 22:01 21:35
113. 177 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:05 1:23:30 22:06 20:46 20:41 19:59
114. 194 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 109 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:23:44 1:23:45 21:00 21:10 21:34 20:03
115. 10 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 110 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:23:27 1:23:50 20:42 20:44 21:49 20:36
116. 344 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 111 ΕΓΩ 1:23:55 1:23:56 18:47 22:15 22:48 20:08
117. 147 ΚΛΑΓΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 112 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:42 1:24:05 20:52 20:43 21:37 20:54
118. 46 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ M 113 ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 1:23:55 1:24:07 20:43 20:54 21:40 20:53
119. 386 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 114   1:23:46 1:24:08 19:58 21:42 21:32 20:58
120. 120 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 115 ΣΑΦΑΝΣ 1:24:03 1:24:14 19:24 20:50 22:09 21:52
121. 116 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 116 M.O.R.T.E.S. Club 1:23:55 1:24:18 21:44 19:54 19:48 22:54
122. 300 ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:11 1:24:20 19:50 21:32 21:32 21:28
123. 251 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 118 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:24:03 1:24:24 21:06 21:22 21:58 19:59
124. 233 ΜΠΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 119 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:24:22 1:24:27 19:48 20:51 21:58 21:51
125. 93 ΔΟΥΛΦΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M 120 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:24:05 1:24:27 19:40 20:58 21:58 21:51
126. 327 ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 121 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:24:22 1:24:29 20:43 20:44 21:48 21:14
127. 360 ΦΟΥΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 122 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:24:16 1:24:32 19:15 21:07 22:37 21:34
128. 356 ΤΣΟΥΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 123 PRIZRAK 1:24:14 1:24:36 21:44 21:04 21:21 20:29
129. 18 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 124 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:24:57 1:25:09 20:29 22:06 22:00 20:36
130. 60 ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 125 ALLTERRAIRUNNERS 1:24:44 1:25:11 21:47 21:27 21:02 20:56
131. 352 ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:02 1:25:17 20:49 21:35 21:35 21:20
132. 37 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 6 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:25:23 1:25:27 20:28 21:41 21:20 22:00
133. 128 ΚΑΠΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 127 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:25:32 1:25:54 20:28 21:45 21:33 22:10
134. 25 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ M 128 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:25:58 1:26:17 21:39 20:52 22:16 21:30
135. 115 ΙΩΑΚΕΙΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 129 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:25:58 1:26:17 21:39 20:52 22:16 21:31
136. 66 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:23 1:26:28 18:48 21:16 23:41 22:45
137. 326 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 131 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:26:33 1:26:43 21:12 22:47 22:12 20:33
138. 332 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 132 NJV ATHENS PLAZA 1:26:45 1:26:58 20:49 21:23 22:16 22:31
139. 136 ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 133 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:26:55 1:27:05 21:12 22:47 22:12 20:55
140. 322 ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 134 ΓΕΝ/Β3 1:26:58 1:27:08 19:44 22:35 23:30 21:20
141. 231 ΜΠΙΣΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 135 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:44 1:27:10 19:13 20:48 23:19 23:51
142. 4 ΑΓΑΜΙΡΙΑΝ ΑΡΣΕΝ M 136 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:26:54 1:27:13 20:18 22:22 23:16 21:18
143. 213 ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΓΚΑΡΝΙΚ M 137 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:26:54 1:27:13 20:18 22:22 23:16 21:18
144. 320 ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 138 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:05 1:27:15 19:46 22:18 23:54 21:18
145. 176 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 139 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:27:21 1:27:30 20:46 21:47 22:17 22:42
146. 241 ΝΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 140 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:11 1:27:31 22:59 21:06 22:09 21:18
147. 64 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 141 ΧΩΡΑΦΑ 1:27:23 1:27:34 21:25 22:17 22:24 21:30
148. 72 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ F 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:27:17 1:27:35 22:25 22:39 21:37 20:56
149. 253 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 142 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:18 1:27:35 22:24 22:39 21:37 20:57
150. 373 ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 143 ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 1:27:35 1:27:43 19:39 21:31 23:10 23:24
151. 97 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 144 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:27:30 1:27:52 22:13 21:29 22:35 21:36
152. 163 ΚΟΥΝΟΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 145 Α.Ε.Π.Ε 1:27:32 1:27:59 22:03 21:38 22:34 21:45
153. 281 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 146 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:27:49 1:28:09 21:37 22:39 22:04 21:50
154. 15 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 147 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:27:58 1:28:12 21:45 22:06 23:19 21:03
155. 355 ΤΣΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 148 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:28:13 1:28:24 21:54 21:41 22:10 22:40
156. 236 ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 149 BYRON'S RUNNERS 1:28:28 1:28:39 20:26 22:11 22:56 23:08
157. 222 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 150 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:30 1:28:47 21:09 21:50 23:13 22:36
158. 255 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:28:40 1:28:47 21:01 22:00 23:10 22:37
159. 353 ΤΣΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 151 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1:28:30 1:28:47 21:09 21:50 23:13 22:37
160. 351 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 152 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:46 1:28:57 21:16 22:14 23:14 22:13
161. 183 ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΠΕΛΟΣ M 153 ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 1:28:41 1:28:57 21:22 22:42 23:06 21:49
162. 196 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 154 Πολεμική Αεροπορία 1:28:35 1:29:01 20:42 22:34 23:17 22:29
163. 217 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 155 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:28:58 1:29:10 20:48 22:54 23:16 22:14
164. 83 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ M 156 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) ) 1:29:52 1:30:11 21:45 23:27 22:39 22:21
165. 367 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 157 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:29:53 1:30:11 21:45 23:27 22:39 22:22
166. 205 ΜΑΡΊΝΟΣ ΤΆΣΟΣ M 158 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:17 1:30:32 21:50 22:35 23:26 22:42
167. 388 ΚΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 159   1:30:28 1:30:36 22:10 22:04 22:48 23:36
168. 341 ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ M 160 NEVER GIVE UP 1:30:25 1:30:36 22:11 24:20 22:21 21:46
169. 363 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 161 Φ.Ν.Ε. 1:30:21 1:30:39 21:52 22:04 23:04 23:40
170. 291 ΠΟΥΤΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 162 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:28 1:30:43 22:16 22:59 22:53 22:37
171. 192 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 163 Α.Σ. <ΠΥΓΜΗ> 1:30:34 1:30:48 21:38 22:08 23:38 23:25
172. 8 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 164 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:24 1:30:51 20:41 21:58 23:34 24:39
173. 3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 165 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:30:46 1:30:54 21:26 22:49 23:11 23:29
174. 53 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 9 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:30:31 1:30:55 23:08 22:13 22:50 22:45
175. 302 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ M 166 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:42 1:31:55 22:15 22:48 23:35 23:19
176. 30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 167 FREE RUNNERS 1:32:22 1:32:38 22:05 22:46 23:25 24:23
177. 319 ΣΙΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 10 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:32:36 1:32:39 22:02 23:23 22:58 24:19
178. 272 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΙΣ M 168 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:32:26 1:32:39 19:48 23:01 24:44 25:09
179. 399 ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 169   1:25:47 1:32:51 28:17 20:14 22:09 22:13
180. 358 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 170 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:54 1:33:10 22:25 22:47 22:57 25:02
181. 27 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 171 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:55 1:33:20 23:12 22:40 23:22 24:08
182. 152 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 172 ΑΝΕΞΑΡΤΗΟΣ 1:33:14 1:33:29 22:27 22:38 23:52 24:33
183. 104 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 173 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:33:49 1:34:05 22:21 23:59 23:41 24:06
184. 261 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 174 MARTINO 1:34:39 1:34:50 22:42 23:03 23:39 25:28
185. 78 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 175 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:34:45 1:34:56 22:48 23:50 24:10 24:10
186. 14 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 11 ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:34:54 1:35:05 22:57 24:34 24:30 23:06
187. 133 ΚΑΡΑΠΕΙΑΝ ΑΝΤΡΑΝΙΚ M 176 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:34:53 1:35:13 21:17 23:15 23:25 27:18
188. 271 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ M 177 ΕΛ ΑΣ 1:35:03 1:35:29 23:12 23:29 25:21 23:28
189. 76 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 178 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:35:36 1:36:01 23:40 22:56 23:51 25:35
190. 178 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ F 12 OutdoorGames Running Team 1:35:37 1:36:01 23:40 22:56 23:55 25:32
191. 134 ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΡΟΖΙΝΑ F 13 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:36:05 1:36:09 20:46 23:03 25:46 26:36
192. 336 ΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 179 IDIVTHS 1:36:19 1:36:30 23:21 24:04 25:08 23:59
193. 297 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 180 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:16 1:36:46 23:33 24:32 24:04 24:38
194. 57 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 14 ΣΤΥΑ 1:36:32 1:36:48 24:36 24:09 23:38 24:26
195. 167 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ F 15 ΣΤΥΑ 1:36:33 1:36:50 24:36 24:09 23:38 24:28
196. 122 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 181 Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων(ΣΣΕ) 1:36:48 1:37:04 22:46 23:55 25:22 25:02
197. 36 ΑΣΗΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 182 NEVER GIVE UP 1:37:19 1:37:28 22:10 24:18 25:26 25:35
198. 69 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ M 183 NEVER GIVE UP 1:37:18 1:37:29 22:11 24:29 25:16 25:35
199. 170 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 184 Ο.Υ.Κ. 1:38:00 1:38:09 22:29 23:40 26:45 25:16
200. 354 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 185 FREE RUNNERES 1:37:56 1:38:09 23:11 24:31 25:10 25:17
201. 91 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F 16 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:37:58 1:38:15 24:40 25:35 25:04 22:58
202. 140 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΙΟΣ M 186 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:37 1:38:49 23:09 24:03 24:48 26:50
203. 224 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 187 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:38:41 1:38:55 22:12 24:19 25:43 26:42
204. 202 ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 188 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:54 1:39:09 24:31 24:15 24:45 25:39
205. 7 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 189 NOVA SPORT RUNNING TEAM 1:38:54 1:39:16 23:32 24:11 24:45 26:50
206. 277 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΑΝΟΣ M 190 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1:39:04 1:39:17 21:48 24:11 24:56 28:23
207. 229 ΜΠΕΠΗ ΑΘΗΝΑ F 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:59 1:39:19 23:55 25:41 25:09 24:36
208. 337 ΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 191 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 1:38:53 1:39:20 23:31 24:58 25:37 25:14
209. 70 ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 192 Α.Ε.Π.Ε. 1:38:53 1:39:20 23:31 24:58 25:37 25:15
210. 366 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 193 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:16 1:39:22 24:46 24:36 24:37 25:24
211. 111 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 194 ΤΑΞΧΟΣ (ΑΣ) 1:39:08 1:39:27 23:58 23:51 24:55 26:44
212. 164 ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 195 ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ 1:39:51 1:39:56 21:52 24:20 26:20 27:25
213. 169 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 196 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ 1:39:38 1:39:58 22:54 23:20 26:25 27:20
214. 230 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 197 Φ.Ν.Ε 1:39:54 1:40:11 23:38 23:52 25:25 27:18
215. 48 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ M 198 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:00 1:40:19 23:43 25:36 26:43 24:19
216. 24 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 18 ΣΤΥΑ 1:40:15 1:40:31 24:36 25:44 26:12 24:00
217. 306 ΣΑΚΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 19 ΣΤΥΑ 1:40:20 1:40:37 24:41 25:39 26:13 24:06
218. 293 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ M 199 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:47 1:40:55 24:01 25:38 26:24 24:53
219. 195 ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 200 Byron's runners 1:40:45 1:40:57 21:47 23:17 26:28 29:25
220. 328 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΛΙΑ F 20 NOTORIUS RUNNING TEAM 1:41:20 1:41:29 25:48 24:42 25:48 25:11
221. 154 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:16 1:42:45 25:06 25:51 25:50 26:00
222. 381 ΓΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 21   1:43:22 1:43:31 24:28 25:33 26:07 27:25
223. 55 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 202 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:27 1:43:36 25:48 26:36 26:36 24:36
224. 186 ΛΟΥΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 203 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:17 1:43:36 24:33 25:41 25:55 27:27
225. 216 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 204 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:12 1:43:37 25:03 24:23 27:28 26:45
226. 145 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:43:34 1:43:41 25:05 25:23 27:23 25:51
227. 342 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ F 23 ADIDAS RUNNERS ATHENS/SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:43:32 1:43:45 25:45 27:14 25:50 24:58
228. 144 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:44:13 1:44:20 25:05 25:27 27:16 26:33
229. 250 ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 205 ATHENSTRAINERS 1:44:32 1:44:55 27:37 26:40 26:16 24:23
230. 263 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 206 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:14 1:45:39 22:49 24:39 29:57 28:14
231. 369 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 207 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:52 1:46:14 25:36 26:07 27:18 27:15
232. 172 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΤΖΟΥΛΗ F 25 Sky Women Running Team /ΣΔΥΕ 1:46:36 1:46:49 24:42 26:17 27:49 28:01
233. 345 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 208 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:49:50 1:50:21 26:55 28:45 27:05 27:37
234. 212 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 209 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:53:06 1:53:35 26:41 28:10 29:29 29:16
235. 384 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 210   1:57:11 1:57:38 26:27 29:14 30:53 31:06
236. 383 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 211   1:57:12 1:57:39 26:27 29:03 30:51 31:20
237. 126 ΚΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 26 Σ.Δ..Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ / ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 2:02:08 2:02:33 25:46 30:14 31:43 34:51

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing