ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος ΚΥΡΒΕΙΟΣ Λαϊκός Δρόμος 2018

 

21.1χλμ

 

Α/Α α/α Φύλο Κατηγ. α/α Κατηγορία Bib Ονομ/νυμο Σύλλογος Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km km/h
1. 1 Α40-49 -1 60 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Αφορδακος 1:21:39,87 3:52 15.5
2. 2 Ά18-29 -1 37 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Afordakos team 1:23:10,49 3:56 15.2
3. 3 Α30-39 -1 28 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ AFORDAKOS TEAM 1:28:56,02 4:12 14.2
4. 4 Α50-59 1 367 GORAN GaWSIC   1:29:47,70 4:15 14.0
5. 5 Α40-49 1 14 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Afordakos Team 1:32:38,92 4:23 13.6
6. 6 Α50-59 2 77 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ MINNOAN RUNNERS 1:34:55,88 4:29 13.3
7. 7 Α30-39 1 9 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΔΥΡ 1:35:35,42 4:31 13.2
8. 8 Α40-49 2 51 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 1:36:51,18 4:35 13.0
9. 9 Α30-39 2 35 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ MINOAN RUNNERS 1:41:05,91 4:47 12.5
10. 1 Γ40-49 -1 15 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Afordako team 1:42:29,94 4:51 12.3
11. 10 Α40-49 3 75 ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ MINOAN RUNNERS 1:43:54,51 4:55 12.1
12. 11 Α30-39 3 54 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 1:45:27,62 4:59 12.0
13. 12 Α50-59 3 20 ΔΙΑΡΜΙΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ AFORDAKOS TEAM 1:45:36,54 5:00 11.9
14. 2 Γ40-49 -1 57 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Αφορδακος τεαμ 1:45:44,78 5:00 11.9
15. 13 Α40-49 4 50 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 1:46:10,04 5:01 11.9
16. 14 Ά18-29 1 61 ΣΙΓΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Αφορδακος team 1:47:00,26 5:04 11.8
17. 15 Α40-49 5 2 COMAN CRISTIAN ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:57,23 5:12 11.5
18. 16 Α40-49 6 26 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΗΤΕΙΑ 1:50:02,52 5:12 11.5
19. 17 Α40-49 7 23 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Aquatics Ierapetra Center 1:51:22,86 5:16 11.3
20. 18 Α30-39 4 8 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MINOAN RUNNERS 1:54:00,07 5:24 11.1
21. 19 Α30-39 5 22 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:06,68 5:24 11.0
22. 20 Α60+ 1 59 ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1:54:14,71 5:24 11.0
23. 21 Α30-39 6 11 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1:54:44,84 5:26 11.0
24. 22 Ά18-29 2 67 ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ ΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   1:54:54,84 5:26 11.0
25. 23 Α30-39 7 38 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ THE IRON BODY PROJECT 1:55:38,04 5:28 10.9
26. 24 Α40-49 8 52 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ   1:55:52,26 5:29 10.9
27. 3 Γ40-49 -1 33 ΛΙΑΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Aquatics Ierapetra Center 1:55:54,51 5:29 10.9
28. 25 Α40-49 9 31 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΜΙΝΟΑΝ ΡΑΝΕΡ 1:58:35,11 5:37 10.6
29. 26 Α30-39 8 41 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Afordakos team 1:59:22,42 5:39 10.6
30. 27 Ά18-29 3 73 ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1:59:23,62 5:39 10.6
31. 4 Γ30-39 1 46 ΠΑΚΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ(TEAM) 2:00:37,17 5:42 10.4
32. 28 Α40-49 10 81 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΛΗΣΥ 2:01:04,32 5:44 10.4
33. 29 Α40-49 11 45 ΜΠΑΡΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ MINOAN RUNNERS 2:02:28,17 5:48 10.3
34. 30 Α40-49 12 43 ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Αφορδακος Team 2:02:51,91 5:49 10.3
35. 5 Γ40-49 1 34 ΛΙΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ανεξάρτητη 2:03:05,41 5:50 10.2
36. 31 Α40-49 13 76 ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Minoan runners 2:03:13,87 5:50 10.2
37. 32 Α30-39 9 18 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 2:05:26,29 5:56 10.0
38. 6 Γ50-59 1 17 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΘΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 2:05:33,44 5:57 10.0
39. 33 Α50-59 4 39 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:07:37,80 6:02 9.9
40. 34 Α30-39 10 70 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ MINOAN RUNNERS 2:08:58,37 6:06 9.8
41. 35 Α40-49 14 21 ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2:09:46,41 6:09 9.7
42. 36 Α50-59 5 5 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο. Υ. Κρήτης 2:11:25,47 6:13 9.6
43. 37 Α60+ 2 36 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΙΕΡAΠΕΤΡΑ 2:11:39,91 6:14 9.6
44. 38 Α50-59 6 19 ΓΚΙΤΖΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:13:00,49 6:18 9.5
45. 39 Α50-59 7 44 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ & ΣΔΥΗ 2:14:47,51 6:23 9.3
46. 40 Α30-39 11 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΛΗ.Σ.Υ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2:18:52,51 6:34 9.1
47. 41 Ά18-29 4 7 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΛΗΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2:18:53,21 6:34 9.1
48. 7 Γ30-39 2 6 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΑΘΛΗΣΥ 2:19:43,50 6:37 9.0
49. 8 Γ40-49 2 3 ECHIM MARIA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:20:22,31 6:39 9.0
50. 42 Α50-59 8 24 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:56,03 6:40 8.9
51. 9 Γ40-49 3 58 ΡΗΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 2:30:26,25 7:07 8.4
52. 10 Γ40-49 4 49 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ROADRUNNERS IERAPETRA 2:30:26,31 7:07 8.4
53. 11 Γ40-49 5 64 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Αφορδακος τεαμ 2:35:21,70 7:21 8.1
54. 12 Γ30-39 3 12 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 2:35:59,05 7:23 8.1
55. 43 Α30-39 12 69 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:59,05 7:23 8.1
56. 44 Α40-49 15 10 ΑΠΟΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2:43:39,72 7:45 7.7
57. 45 Α40-49 16 13 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΦΙ ιεραπετρας 2:55:48,74 8:19 7.2

 

5χλμ

 

Α/Α α/α Φύλο Κατηγ. α/α Κατηγορία Bib Ονομ/νυμο Σύλλογος Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km km/h
1. 1 Α18+ 1 259 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΦΑΚΑ 0:17:22,00 0:17:22,00 3:28 17.2
2. 2 Α18+ 2 176 ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Afordakos Team 0:17:28,82 0:17:31,11 3:30 17.1
3. 3 Α18+ 3 1 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Minoan Runners 0:17:59,25 0:18:01,02 3:36 16.6
4. 4 Αγ13-17 1 96 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 0:18:51,87 0:18:53,94 3:46 15.8
5. 5 Α18+ 4 218 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΦΗ 0:18:57,50 0:19:00,13 3:48 15.7
6. 6 Α18+ 5 161 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΛΙΒΥΚΟΣ 0:19:41,78 0:19:43,79 3:56 15.2
7. 1 Κορ13-17 1 185 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ECO SANLAS 0:20:01,62 0:20:04,47 4:00 14.9
8. 7 Α18+ 6 195 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΛΙΒΥΚΟΣ 0:20:58,19 0:21:02,19 4:12 14.2
9. 8 Αγ13-17 2 248 ΠΟΥΠΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:21:12,95 0:21:22,39 4:16 14.0
10. 9 Α18+ 7 128 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ναυτικός όμιλος Ιεράπετρας 0:21:31,27 0:21:38,62 4:19 13.8
11. 10 Α18+ 8 140 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MDA runner 0:21:35,10 0:21:39,93 4:19 13.8
12. 11 Αγ13-17 3 236 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:21:37,91 0:21:43,69 4:20 13.8
13. 12 Α18+ 9 136 ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Νέοι ΟΦΙ 0:21:46,23 0:21:51,65 4:22 13.7
14. 13 Α18+ 10 202 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Μ.Κ. 0:21:53,57 0:21:59,44 4:23 13.6
15. 2 Γ18+ 1 88 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:22:05,04 0:22:07,49 4:25 13.5
16. 14 Α18+ 11 53 ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Afordakos team 0:22:04,15 0:22:07,67 4:25 13.5
17. 3 Γ18+ 2 145 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΦΗ 0:22:14,20 0:22:18,75 4:27 13.4
18. 15 Α18+ 12 267 ΤΖΙΡΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Civil 0:22:11,18 0:22:20,80 4:28 13.4
19. 16 Α18+ 13 111 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MINOAN RUNNERS 0:22:33,40 0:22:37,83 4:31 13.2
20. 17 Α18+ 14 225 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ναυτικος Ομιλος Ιεραπετρας 0:22:58,21 0:23:06,68 4:37 12.9
21. 18 Α18+ 15 166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:23:01,79 0:23:11,94 4:38 12.9
22. 19 Αγ13-17 4 153 ΚΕΝΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:23:12,38 0:23:22,04 4:40 12.8
23. 4 Γ18+ 3 217 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0:23:19,38 0:23:23,78 4:40 12.8
24. 20 Α18+ 16 201 ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 0:23:16,15 0:23:25,93 4:41 12.8
25. 21 Α18+ 17 121 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   0:23:24,04 0:23:37,15 4:43 12.7
26. 22 Α18+ 18 266 ΤΖΙΑΡΤΖΙΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   0:23:42,21 0:23:54,74 4:46 12.5
27. 5 Γ18+ 4 119 ΔΗΜΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ   0:23:42,50 0:23:54,89 4:46 12.5
28. 23 Α18+ 19 82 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Minoan Runners 0:23:51,47 0:24:04,98 4:48 12.4
29. 24 Α18+ 20 172 ΛΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:24:14,16 0:24:18,89 4:51 12.3
30. 25 Α18+ 21 272 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΙ 0:24:35,11 0:24:39,54 4:55 12.1
31. 26 Α18+ 22 175 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   0:24:34,68 0:24:41,01 4:56 12.1
32. 27 Α18+ 23 286 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Η ΚΑΡΔΙΆ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ 0:24:38,23 0:24:42,13 4:56 12.1
33. 28 Α18+ 24 113 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:24:50,53 0:24:53,60 4:58 12.0
34. 6 Γ18+ 5 211 ΠΑΓΓΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   0:25:05,11 0:25:10,02 5:02 11.9
35. 29 Α18+ 25 122 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   0:24:55,21 0:25:12,83 5:02 11.8
36. 30 Α18+ 26 234 ΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:24:55,81 0:25:16,29 5:03 11.8
37. 7 Γ18+ 6 377 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΝΑ   0:25:17,33 0:25:20,78 5:04 11.8
38. 8 Γ18+ 7 204 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ROAD RUNNER'S IERAPETRAS 0:25:19,30 0:25:28,07 5:05 11.7
39. 9 Κορ13-17 2 91 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΤΖΕΝΗ   0:25:25,88 0:25:40,15 5:08 11.6
40. 31 Α18+ 27 152 ΚΕΝΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   0:25:29,40 0:25:40,51 5:08 11.6
41. 10 Γ18+ 8 94 ΑΧΛΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ MINOAN RUNNERS 0:25:46,48 0:25:52,81 5:10 11.5
42. 32 Α18+ 28 270 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:26:05,59 0:26:08,22 5:13 11.4
43. 11 Γ18+ 9 274 ΤΣΙΟΛΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   0:26:07,76 0:26:15,90 5:15 11.4
44. 33 Α18+ 29 256 ΣΚΟΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:26:22,00 0:26:22,00 5:16 11.3
45. 34 Α18+ 30 146 ΚΑΡΑΝΔΕΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 0:26:56,97 0:27:18,31 5:27 10.9
46. 12 Γ18+ 10 203 ΜΠΟΛΛΑ ΖΩΗ   0:27:27,60 0:27:40,77 5:32 10.8
47. 13 Γ18+ 11 4 VELJKOVSKA SUZANA ROAD RUNNER'S IERAPETRAS 0:27:55,45 0:28:02,32 5:36 10.6
48. 14 Γ18+ 12 244 ΠΗΓΙΑΚΗ ΡΕΑ AFORDAKOS TEAM 0:28:10,48 0:28:14,00 5:38 10.6
49. 15 Γ18+ 13 366 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   0:28:09,77 0:28:15,19 5:39 10.6
50. 35 Α18+ 31 239 ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ CIVIL 0:28:11,92 0:28:21,38 5:40 10.5
51. 16 Γ18+ 14 378 ΚΑΤΣΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   0:28:26,51 0:28:30,95 5:42 10.5
52. 36 Α18+ 32 268 ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:28:43,07 0:28:54,08 5:46 10.3
53. 17 Γ18+ 15 252 ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:28:49,93 0:28:54,48 5:46 10.3
54. 18 Γ18+ 16 281 ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:28:50,39 0:28:55,22 5:47 10.3
55. 37 Αγ13-17 5 133 ΘΕΟΧΆΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑγΟ 2018 0:29:03,04 0:29:29,19 5:53 10.1
56. 19 Γ18+ 17 99 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   0:29:33,15 0:29:40,65 5:56 10.1
57. 38 Α18+ 33 143 ΚΑΠΙΝΙΑΡΗΣ Νικόλαος   0:29:42,95 0:29:48,55 5:57 10.0
58. 39 Α18+ 34 379 ΒΑΣΑΡΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   0:29:39,66 0:29:48,65 5:57 10.0
59. 20 Κορ13-17 3 247 ΠΟΥΠΑΚΗ ΡΙΤΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:29:44,14 0:29:54,13 5:58 10.0
60. 40 Α18+ 35 237 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:29:44,73 0:30:02,20 6:00 9.9
61. 41 Α18+ 36 188 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:30:02,31 0:30:02,31 6:00 9.9
62. 42 Α18+ 37 118 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ   0:29:52,37 0:30:04,90 6:00 9.9
63. 21 Γ18+ 18 157 ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:30:01,10 0:30:10,97 6:02 9.9
64. 43 Α18+ 38 246 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   0:30:17,06 0:30:32,11 6:06 9.8
65. 22 Γ18+ 19 126 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΕΛΛΗ   0:30:27,27 0:30:37,81 6:07 9.7
66. 44 Α18+ 39 224 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:30:34,12 0:30:44,95 6:08 9.7
67. 23 Γ18+ 20 231 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΕΛΙΣΆΒΕΤ ΠΑγΟ 2018 0:30:33,99 0:31:01,38 6:12 9.6
68. 24 Γ18+ 21 178 ΜΑΚΡΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΠΑγΟ 2018 0:30:35,33 0:31:02,06 6:12 9.6
69. 45 Α18+ 40 198 ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:30:59,59 0:31:02,98 6:12 9.6
70. 25 Γ18+ 22 123 ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΡΕΝΑ   0:30:56,31 0:31:03,66 6:12 9.6
71. 46 Α18+ 41 232 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   0:30:50,14 0:31:08,75 6:13 9.6
72. 26 Γ18+ 23 89 ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:31:00,62 0:31:11,84 6:14 9.6
73. 27 Γ18+ 24 208 ΞΕΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   0:31:07,90 0:31:14,93 6:14 9.6
74. 47 Αγ13-17 6 269 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   0:31:22,19 0:31:28,56 6:17 9.5
75. 48 Α18+ 42 238 ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ARCH 0:31:33,70 0:31:42,68 6:20 9.4
76. 49 Α18+ 43 200 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:31:37,44 0:31:57,71 6:23 9.3
77. 50 Α18+ 44 214 ΠΑΚΚΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ(TEAM) 0:31:47,58 0:31:58,61 6:23 9.3
78. 28 Γ18+ 25 93 ΑΤΤΑΡΤ ΤΖΕΣΙΚΑ   0:31:57,10 0:32:04,71 6:24 9.3
79. 51 Αγ13-17 7 242 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   0:32:01,69 0:32:08,26 6:25 9.3
80. 52 Αγ13-17 8 243 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:32:12,28 0:32:19,05 6:27 9.2
81. 29 Κορ13-17 4 196 ΜΙΣΟΒΙΤΣ ΣΑΜΑΝΘΑ Ανεξάρτητη 0:32:15,95 0:32:19,53 6:27 9.2
82. 30 Κορ13-17 5 193 ΜΕΟΥΛ ΜΑΡΙ Ανεξαρτητη 0:32:13,65 0:32:19,53 6:27 9.2
83. 31 Γ18+ 26 95 ΒΑΖΑΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ   0:32:33,82 0:32:45,03 6:33 9.1
84. 53 Α18+ 45 114 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:32:46,39 0:33:03,47 6:36 9.0
85. 32 Γ18+ 27 163 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:32:52,91 0:33:03,75 6:36 9.0
86. 33 Γ18+ 28 104 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   0:33:14,39 0:33:29,57 6:41 8.9
87. 54 Α18+ 46 229 ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   0:33:21,52 0:33:45,56 6:45 8.8
88. 34 Γ18+ 29 151 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ   0:33:22,13 0:33:45,74 6:45 8.8
89. 35 Γ18+ 30 149 ΚΑΣΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:34:38,27 0:34:50,92 6:58 8.6
90. 36 Γ18+ 31 284 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ   0:34:40,29 0:35:02,91 7:00 8.5
91. 37 Γ18+ 32 265 ΤΑΞΕΙΔΑΡΑΚΗ ΦΙΛΙΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:35:12,55 0:35:22,98 7:04 8.4
92. 38 Γ18+ 33 87 ΑΝΤΩΝΟΥ ΜΑΡΙΑ   0:35:37,10 0:35:42,89 7:08 8.3
93. 39 Γ18+ 34 164 ΚΟΥΦΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:35:32,30 0:35:45,99 7:09 8.3
94. 55 Α18+ 47 112 ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ   0:36:07,84 0:36:28,42 7:17 8.2
95. 40 Γ18+ 35 138 ΚΑΜΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΜΙΑ 0:36:18,45 0:36:35,46 7:19 8.1
96. 41 Κορ13-17 6 257 ΣΟΛΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λιβυκος 0:36:33,14 0:36:40,18 7:20 8.1
97. 42 Γ18+ 36 353 ΔΟΡΓΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ   0:36:33,61 0:36:40,65 7:20 8.1
98. 43 Κορ13-17 7 116 ΓΚΟΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ   0:36:42,95 0:36:57,37 7:23 8.1
99. 44 Γ18+ 37 279 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:37:23,91 0:37:42,47 7:32 7.9
100. 45 Γ18+ 38 189 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ   0:37:24,74 0:37:42,71 7:32 7.9
101. 46 Γ18+ 39 209 ΞΟΜΠΛΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   0:37:27,73 0:37:42,79 7:32 7.9
102. 47 Γ18+ 40 101 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΛΙΝΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:37:54,83 0:38:07,76 7:37 7.8
103. 48 Γ18+ 41 148 ΚΑΡΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑγΟΣ 2018 0:38:26,65 0:38:40,39 7:44 7.7
104. 49 Γ18+ 42 141 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:38:34,61 0:38:53,26 7:46 7.7
105. 50 Γ18+ 43 219 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΟΖΜΑΡΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:38:41,14 0:38:53,48 7:46 7.7
106. 51 Γ18+ 44 206 ΜΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:38:32,73 0:38:54,48 7:46 7.7
107. 52 Γ18+ 45 171 ΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:38:50,53 0:39:10,23 7:50 7.6
108. 53 Γ18+ 46 147 ΚΑΡΟΛΕΜΕΑ ΞΕΝΙΑ ΠαΓο 2018 0:38:52,26 0:39:17,92 7:51 7.6
109. 54 Γ18+ 47 197 ΜΟΚΑ ΕΛΕΝΗ   0:38:55,29 0:39:19,80 7:51 7.6
110. 55 Γ18+ 48 173 ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   0:39:26,80 0:39:40,54 7:56 7.5
111. 56 Α18+ 48 357 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:40:21,67 0:40:41,26 8:08 7.3
112. 57 Α18+ 49 100 ΒΑΣΙΛΆΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΝΩΙΤΕΣ 0:40:20,41 0:40:43,03 8:08 7.3
113. 56 Γ18+ 49 205 ΜΠΡΙΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:40:35,08 0:40:45,00 8:08 7.3
114. 57 Γ18+ 50 261 ΣΥΜΝΙΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:40:42,11 0:40:55,93 8:11 7.3
115. 58 Γ18+ 51 210 ΞΥΔΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ   0:41:03,95 0:41:20,75 8:16 7.2
116. 59 Γ18+ 52 190 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   0:41:04,80 0:41:20,88 8:16 7.2
117. 60 Γ18+ 53 277 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ   0:41:29,05 0:41:37,65 8:19 7.2
118. 61 Γ18+ 54 368 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΡΑΝΙΑ   0:41:29,71 0:41:38,31 8:19 7.2
119. 62 Γ18+ 55 134 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0:41:26,01 0:41:47,65 8:21 7.1
120. 63 Γ18+ 56 233 ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΉ ΠΑγΟ 2018 0:42:07,02 0:42:23,28 8:28 7.0
121. 64 Γ18+ 57 144 ΚΑΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:42:05,45 0:42:23,62 8:28 7.0
122. 58 Α18+ 50 245 ΠΛΑΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:42:32,22 0:42:56,92 8:35 6.9
123. 65 Γ18+ 58 227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   0:42:32,13 0:42:57,03 8:35 6.9
124. 66 Γ18+ 59 278 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΝΤΙΑΝΑ ΠΑγΟ 2018 0:42:37,27 0:43:03,03 8:36 6.9
125. 67 Γ18+ 60 105 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑγΟ 2018 0:42:39,03 0:43:03,81 8:36 6.9
126. 68 Γ18+ 61 98 ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ   0:42:47,43 0:43:05,17 8:37 6.9
127. 69 Γ18+ 62 240 ΠΕΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ   0:42:51,91 0:43:07,08 8:37 6.9
128. 70 Γ18+ 63 139 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΛΕΞΙΑ   0:42:49,44 0:43:07,66 8:37 6.9
129. 71 Γ18+ 64 221 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ   0:43:08,05 0:43:30,46 8:42 6.8
130. 72 Γ18+ 65 250 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:43:48,23 0:43:52,04 8:46 6.8
131. 73 Γ18+ 66 370 ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   0:43:27,28 0:43:55,29 8:47 6.8
132. 74 Γ18+ 67 158 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   0:43:59,73 0:44:18,46 8:51 6.7
133. 75 Γ18+ 68 260 ΣΥΜΝΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   0:43:57,63 0:44:18,71 8:51 6.7
134. 76 Γ18+ 69 280 ΧΑΣΑΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑγΟ 2018 0:43:54,08 0:44:19,16 8:51 6.7
135. 59 Α18+ 51 181 ΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   0:43:56,86 0:44:19,94 8:51 6.7
136. 77 Γ18+ 70 109 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ minoan runner 0:44:03,53 0:44:21,70 8:52 6.7
137. 78 Γ18+ 71 177 ΜΑΚΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ   0:45:11,76 0:45:35,12 9:07 6.5
138. 79 Γ18+ 72 120 ΔΙΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   0:45:11,42 0:45:35,54 9:07 6.5
139. 80 Γ18+ 73 83 MONIQUE RYBA ΠΑγΟ 2018 0:45:40,85 0:46:07,58 9:13 6.5
140. 81 Γ18+ 74 230 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΑ   0:45:41,72 0:46:07,68 9:13 6.5
141. 82 Γ18+ 75 207 ΝΤΟΜΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑγΟ 2018 0:45:54,15 0:46:21,58 9:16 6.4
142. 83 Γ18+ 76 142 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   0:46:28,82 0:46:44,98 9:20 6.4
143. 84 Γ18+ 77 180 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ   0:46:29,35 0:46:45,51 9:21 6.4
144. 85 Γ18+ 78 115 ΓΙΟΒΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   0:46:31,62 0:46:52,44 9:22 6.4
145. 60 Α18+ 52 159 ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ   0:46:32,75 0:46:52,50 9:22 6.4
146. 86 Γ18+ 79 262 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ   0:47:26,83 0:47:38,74 9:31 6.2
147. 87 Γ18+ 80 271 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   0:47:26,75 0:47:38,80 9:31 6.2
148. 88 Γ18+ 81 220 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΙΤΑ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:47:26,91 0:47:39,56 9:31 6.2
149. 89 Γ18+ 82 194 ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   0:47:18,87 0:47:41,44 9:32 6.2
150. 90 Γ18+ 83 154 ΚΟΪΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   0:47:18,86 0:47:41,59 9:32 6.2
151. 91 Γ18+ 84 97 ΒΑΡΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:47:24,64 0:47:42,00 9:32 6.2
152. 92 Γ18+ 85 254 ΣΑΡΡΗ ΤΖΑΝΕΤ ΠΑγΟ 0:48:54,61 0:49:20,95 9:52 6.0
153. 93 Γ18+ 86 108 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   0:49:18,43 0:49:41,56 9:56 6.0
154. 94 Γ18+ 87 129 ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑγΟ 2018 0:50:05,63 0:50:14,55 10:02 5.9
155. 95 Γ18+ 88 253 ΣΑΜΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑγΟ 2018 0:49:48,02 0:50:14,93 10:02 5.9
156. 96 Γ18+ 89 170 ΛΑΜΠΡΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ ΠΑγΟ 2018 0:49:56,12 0:50:15,05 10:03 5.9
157. 97 Γ18+ 90 130 ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ   1:14:13,24 1:14:13,24 14:50 4.0

 

1000μ Παιδικός Αγώνας

 

Α/Α α/α Φύλο Κατηγ. α/α Κατηγορία Bib Ονομ/νυμο Σύλλογος Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km km/h
1. 1 Αγ.6-12 1 334 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   0:04:13,23 4:13 14.2
2. 2 Αγ.6-12 2 341 ΣΚΟΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ   0:04:19,42 4:19 13.8
3. 3 Αγ.6-12 3 315 ΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   0:04:20,78 4:20 13.8
4. 4 Αγ.6-12 4 339 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   0:04:21,50 4:21 13.7
5. 5 Αγ.6-12 5 305 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   0:04:33,21 4:33 13.1
6. 1 Κορ.6-12 1 354 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ   0:04:33,47 4:33 13.1
7. 2 Κορ.6-12 2 289 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ_ΕΛΕΝΗ ΟΦΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 0:04:34,89 4:34 13.0
8. 3 Κορ.6-12 3 355 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΕΦΗ   0:04:40,08 4:40 12.8
9. 6 Αγ.6-12 6 348 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:04:40,60 4:40 12.8
10. 7 Αγ.6-12 7 300 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:04:46,17 4:46 12.5
11. 8 Αγ.6-12 8 337 ΠΟΥΠΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:04:48,72 4:48 12.4
12. 9 Αγ.6-12 9 313 ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0:04:59,15 4:59 12.0
13. 4 Κορ.6-12 4 343 ΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   0:05:00,32 5:00 11.9
14. 5 Κορ.6-12 5 302 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΛΙΒΥΚΟΣ 0:05:01,83 5:01 11.9
15. 6 Κορ.6-12 6 295 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΚΕΛΛΥ ΛΙΒΥΚΟΣ 0:05:02,27 5:02 11.9
16. 10 Αγ.6-12 10 356 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:05:06,57 5:06 11.7
17. 7 Κορ.6-12 7 287 ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ROADRUNNERS IERAPETRAS 0:05:11,34 5:11 11.5
18. 11 Αγ.6-12 11 363 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:05:12,44 5:12 11.5
19. 8 Κορ.6-12 8 306 ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ   0:05:14,83 5:14 11.4
20. 12 Αγ.6-12 12 358 ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ   0:05:17,07 5:17 11.3
21. 9 Κορ.6-12 9 344 ΤΣΙΦΕΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Minoan runners 0:05:17,85 5:17 11.3
22. 10 Κορ.6-12 10 307 ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ   0:05:18,83 5:18 11.2
23. 11 Κορ.6-12 11 328 ΜΠΑΡΟΥΜΑ ΚΑΛΛΙΑ MINOAN RUNNERS 0:05:19,03 5:19 11.2
24. 12 Κορ.6-12 12 216 ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ   0:05:20,02 5:20 11.2
25. 13 Αγ.6-12 13 330 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:05:21,12 5:21 11.2
26. 14 Αγ.6-12 14 312 ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0:05:21,62 5:21 11.1
27. 13 Κορ.6-12 13 311 ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ   0:05:22,54 5:22 11.1
28. 14 Κορ.6-12 14 374 ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ   0:05:22,68 5:22 11.1
29. 15 Αγ.6-12 15 321 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:05:22,68 5:22 11.1
30. 16 Αγ.6-12 16 294 ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:05:25,39 5:25 11.0
31. 17 Αγ.6-12 17 317 ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:05:28,46 5:28 10.9
32. 15 Κορ.6-12 15 373 ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   0:05:29,04 5:29 10.9
33. 18 Αγ.6-12 18 329 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:05:34,49 5:34 10.7
34. 19 Αγ.6-12 19 347 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΡΕΕ ΡΑΝΕΡΣ 0:05:35,00 5:34 10.7
35. 20 Αγ.6-12 20 327 ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:05:42,10 5:42 10.5
36. 21 Αγ.6-12 21 338 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   0:05:42,67 5:42 10.5
37. 16 Κορ.6-12 16 331 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΌΛΓΑ   0:05:45,22 5:45 10.4
38. 22 Αγ.6-12 22 336 ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:05:46,60 5:46 10.3
39. 17 Κορ.6-12 17 324 ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ.Σ. ΛΥΒΙΚΟΣ 0:05:47,30 5:47 10.3
40. 18 Κορ.6-12 18 342 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ROADRUNNERS CLUB 0:05:49,11 5:49 10.3
41. 23 Αγ.6-12 23 301 ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ   0:05:49,63 5:49 10.2
42. 19 Κορ.6-12 19 316 ΛΙΑΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ROAD RUNNERS IERAPETRAS 0:05:50,34 5:50 10.2
43. 20 Κορ.6-12 20 303 ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   0:05:52,03 5:52 10.2
44. 24 Αγ.6-12 24 304 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   0:05:56,30 5:56 10.1
45. 21 Κορ.6-12 21 371 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ   0:05:56,82 5:56 10.0
46. 25 Αγ.6-12 25 375 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ   0:06:01,60 6:01 9.9
47. 22 Κορ.6-12 22 293 ΓΙΑΜΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   0:06:09,53 6:09 9.7
48. 26 Αγ.6-12 26 297 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:06:13,30 6:13 9.6
49. 23 Κορ.6-12 23 325 ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   0:06:27,66 6:27 9.2
50. 27 Αγ.6-12 27 314 ΛΙΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ   0:06:28,38 6:28 9.2
51. 28 Αγ.6-12 28 326 ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   0:06:36,05 6:36 9.0
52. 24 Κορ.6-12 24 332 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ   0:06:57,93 6:57 8.6
53. 29 Αγ.6-12 29 335 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   0:07:02,65 7:02 8.5
54. 30 Αγ.6-12 30 376 ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:07:02,79 7:02 8.5
55. 25 Κορ.6-12 25 345 ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΚΛΕΙΩ   0:07:14,71 7:14 8.2
56. 26 Κορ.6-12 26 319 ΜΑΡΓΕΤΑΚΗ ΆΡΤΕΜΙΣ ROAD RUNNER'S IERAPETRAS 0:07:26,81 7:26 8.0
57. 31 Αγ.6-12 31 364 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ   0:08:14,25 8:14 7.2
58. 27 Κορ.6-12 27 351 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   0:08:15,41 8:15 7.2
59. 32 Αγ.6-12 32 156 ΜΠΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   0:09:35,50 9:35 6.2
60. 28 Κορ.6-12 28 346 ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   0:09:35,63 9:35 6.2
61. 29 Κορ.6-12 29 340 ΣΚΟΚΑΚΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ   0:09:39,51 9:39 6.2

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

22 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing