ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 2018

23km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φυλ. Ηλ.κατ Κατ. Ηλ Κατ. Σύλλογος
1. 943 ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:45:04,83 1:45:04,83 4:34 M 1 Α12-40 1  
2. 786 ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 1:46:41,32 1:46:40,14 4:38 M 2 Α41-100 1 SUMMIT RUNNERS
3. 809 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:52:52,91 1:52:52,91 4:54 M 3 Α12-40 2  
4. 804 ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:54:24,88 1:54:23,57 4:58 M 4 Α12-40 3 Trail addicts
5. 801 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:54:34,68 1:54:32,17 4:58 M 5 Α41-100 2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6. 798 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:54:48,18 1:54:47,19 4:59 M 6 Α12-40 4  
7. 802 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1:55:22,95 1:55:21,58 5:00 M 7 Α41-100 3 Kourkourikis Training Group
8. 795 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 2:06:06,52 2:06:05,69 5:28 M 8 Α41-100 4 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
9. 788 ΚΑΡΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2:07:18,41 2:07:16,26 5:32 M 9 Α12-40 5  
10. 792 ΚΟΛΥΜΠΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:14:41,56 2:14:37,46 5:51 M 10 Α12-40 6  
11. 803 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:14:46,71 2:14:42,09 5:51 M 11 Α41-100 5 FREE RUNNERS
12. 783 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:15:15,46 2:15:12,99 5:52 M 12 Α41-100 6 GOSPORT
13. 937 ΧΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2:20:56,13 2:20:52,72 6:07 M 13 Α41-100 7  
14. 794 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:23:41,23 2:23:39,58 6:14 M 14 Α41-100 8  
15. 808 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:23:41,28 2:23:39,13 6:14 M 15 Α12-40 7  
16. 791 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2:23:47,29 2:23:43,88 6:15 M 16 Α12-40 8 Λ.Ο.Λ.Α. RUN
17. 797 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:24:57,75 2:24:56,71 6:18 M 17 Α12-40 9  
18. 799 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ 2:24:57,83 2:24:55,40 6:18 M 18 Α12-40 10 Summit Runners Ermionidos
19. 800 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:25:46,03 2:25:42,92 6:20 M 19 Α12-40 11 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
20. 790 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ 2:25:46,48 2:25:42,69 6:20 F 1 Γ41-100 1 Λ.Ο.Λ.Α. RUN
21. 936 ΔΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2:29:43,12 2:29:40,77 6:30 M 20 Α12-40 12  
22. 810 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:37:14,81 2:37:14,81 6:50 M 21 Α41-100 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 811 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:06:42,27 3:06:40,50 8:07 M 22 Α41-100 10  
24. 793 ΛΥΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3:10:42,27 3:10:37,77 8:17 M 23 Α41-100 11 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
25. 789 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 3:15:39,27 3:15:35,34 8:30 F 2 Γ41-100 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

10km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φυλ. Σύλλογος
1. 806 ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:43:47,15 0:43:45,13 4:22 M 1 Adidas Runners
2. 760 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:44:53,70 0:44:51,55 4:29 M 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. 762 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:46:13,14 0:46:11,28 4:37 F 1 λ.ο.λ.α. run
4. 779 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 0:47:07,00 0:47:04,99 4:42 M 3 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
5. 774 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:50:15,16 0:50:13,30 5:01 F 2  
6. 778 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:50:30,03 0:50:26,68 5:03 M 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 759 ΖΕΡΒΑ ΤΖΟΥΛΙΑ 0:50:41,29 0:50:38,56 5:04 F 3 Ομάδα Δρομέων Ερμιονίδας
8. 765 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:51:24,20 0:51:22,34 5:08 M 5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
9. 777 ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:51:33,46 0:51:30,11 5:09 M 6  
10. 766 ΛΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:51:38,64 0:51:36,23 5:09 M 7  
11. 941 POULTER Amanda 0:53:30,79 0:53:27,54 5:21 F 4  
12. 771 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:54:18,55 0:54:15,82 5:25 M 8 λ.ο.λ.α. run
13. 754 ΓΟΥΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:55:57,85 0:55:53,94 5:35 F 5  
14. 769 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:57:28,88 0:57:24,65 5:44 M 9  
15. 761 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:57:49,97 0:57:48,65 5:46 M 10 Σ'.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
16. 775 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:59:04,00 0:58:59,46 5:54 M 11 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
17. 758 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:00:39,46 1:00:35,27 6:03 M 12 Λ.Ο.Λ.Α. RUN
18. 772 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:02:02,10 1:01:58,97 6:12 M 13  
19. 755 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1:02:49,12 1:02:46,09 6:16 F 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
20. 756 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:03:01,77 1:02:59,17 6:18 F 7 SUMMIT RUNERS
21. 767 ΜΑΜΟΥΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 1:06:45,69 1:06:41,98 6:40 F 8  
22. 942 ΚΑΜΠΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 1:12:00,83 1:11:56,61 7:12 F 9  
23. 955 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:18:53,46 1:18:49,55 7:53 M 14  
24. 781 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝΝΑ 1:21:41,49 1:21:39,34 8:10 F 10 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

 

5km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φυλ. Σύλλογος
1. 840 ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:53,86 0:20:51,02 4:10 M 1 ΚΟΡΩΝΙΣ
2. 838 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΝΑ 0:21:11,24 0:21:10,56 4:14 F 1  
3. 857 ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:22:07,00 0:22:05,19 4:25 M 2  
4. 978 ΠΛΑΤΟΡ HoXHALLARI 0:23:15,78 0:23:15,78 4:39 M 3  
5. 817 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:23:26,98 0:23:22,27 4:41 M 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6. 816 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:23:30,09 0:23:29,03 4:42 F 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
7. 842 ΜΕΧΜΕΤΑΙ ΑΛΙ 0:24:06,15 0:24:06,15 4:49 M 5  
8. 980 ΚΛΑΙΝΤΙ ΝΤΑΤΣΙ 0:24:52,70 0:24:52,70 4:58 M 6  
9. 851 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:25:04,24 0:25:02,43 5:00 M 7  
10. 831 ΚΟΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:15,63 0:25:10,12 5:03 M 8  
11. 146 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 0:26:02,24 0:25:58,05 5:12 F 3 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUNNERS
12. 987 ΖΑΡΑΦΩΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:26:14,48 0:26:14,48 5:14 M 9  
13. 818 ΓΚΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:26:15,59 0:26:11,96 5:15 M 10 Run4Fun
14. 979 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:26:23,22 0:26:22,89 5:16 F 4  
15. 963 ΧΟΥΧΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:26:29,95 0:26:29,95 5:17 M 11  
16. 829 ΚΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:32,57 0:26:28,03 5:18 M 12  
17. 976 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:27:18,04 0:27:16,13 5:27 M 13  
18. 825 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ 0:27:37,97 0:27:37,97 5:31 M 14 Δ Σ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
19. 830 ΚΙΣΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:28:14,53 0:28:11,07 5:38 M 15 Run4Fun
20. 973 ΚΟΝΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:28:54,39 0:28:53,39 5:46 M 16  
21. 823 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 0:28:55,05 0:28:55,05 5:47 M 17  
22. 977 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:29:25,66 0:29:23,55 5:53 M 18  
23. 826 ΔΡΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:29:26,25 0:29:23,03 5:53 M 19  
24. 862 ΤΖΙΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:29:26,29 0:29:24,43 5:53 M 20  
25. 858 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:29:48,17 0:29:46,77 5:57 M 21 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
26. 871 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:30:17,40 0:30:12,16 6:03 M 22  
27. 852 ΠΑΠΑ ΕΛΕΝΗ 0:30:35,42 0:30:31,30 6:07 F 5  
28. 985 ΜΟΥΡΑΤΙ ΦΡΕΝΤΙ 0:31:24,54 0:31:21,35 6:16 M 23  
29. 856 ΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:31:30,31 0:31:29,89 6:18 M 24  
30. 824 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:31:30,83 0:31:30,83 6:18 M 25  
31. 870 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:32:13,36 0:32:08,16 6:26 M 26  
32. 820 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ 0:32:18,57 0:32:11,71 6:27 F 6  
33. 822 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:32:19,09 0:32:12,49 6:27 M 27  
34. 861 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:33:18,57 0:33:14,62 6:39 F 7  
35. 982 ΛΕΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:33:48,72 0:33:46,20 6:45 F 8  
36. 866 ΦΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:33:51,61 0:33:48,44 6:46 M 28  
37. 984 ΤΖΩΡΤΖΕΒΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 0:34:36,35 0:34:32,72 6:55 F 9  
38. 821 ΔΗΜΑΡΆΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:34:55,10 0:34:52,87 6:59 F 10 Kourkourikis Training Group
39. 940 ΜΑΡΚΕΑ ΛΥΔΙΑ 0:35:14,17 0:35:12,16 7:02 F 11  
40. 868 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:35:21,54 0:35:16,76 7:04 F 12  
41. 969 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:35:34,92 0:35:32,47 7:06 M 29  
42. 827 ΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΗΣ 0:35:35,38 0:35:34,10 7:07 F 13  
43. 815 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:36:02,80 0:36:01,52 7:12 M 30 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
44. 828 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:38:02,43 0:37:57,45 7:36 F 14  
45. 962 ΚΟΤΑΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:40:34,49 0:40:32,22 8:06 F 15  
46. 961 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:40:41,84 0:40:41,41 8:08 F 16  
47. 974 ΔΕΒΕΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:42:13,94 0:42:11,43 8:26 F 17  
48. 981 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:59,47 0:42:55,72 8:35 M 31  
49. 983 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:43:12,54 0:43:07,44 8:38 M 32  
50. 848 ΜΠΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:43:33,93 0:43:31,52 8:42 F 18  
51. 946 ΒΡΑΧΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 0:43:42,02 0:43:37,61 8:44 F 19  
52. 839 ΜΑΡΝΙΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:44:22,30 0:44:19,07 8:52 F 20  
53. 814 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 0:44:41,96 0:44:37,25 8:56 M 33  
54. 813 ΒΑΛΤΕΡ ΣΙΜΟΝΕ 0:44:42,90 0:44:38,75 8:56 F 21  
55. 971 ΛΑΠΟΥΣΙ ΡΕΛΑ 0:45:00,39 0:45:00,39 9:00 F 22  
56. 837 ΜΑΝΟΥ ΜΑΝΟΥ 0:46:06,45 0:46:04,87 9:13 F 23  
57. 970 ΜΗΤΡΩΚΑ ΒΑΣΙΑ 0:46:06,90 0:46:06,00 9:13 F 24  
58. 872 ΧΡΟΝΗ ΖΩΗ 0:48:35,14 0:48:28,19 9:43 F 25  
59. 833 ΚΟΤΤΑΡΑ ΚΙΡΚΗ 0:48:35,22 0:48:33,45 9:43 F 26  
60. 843 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:48:35,54 0:48:28,59 9:43 M 34  
61. 834 ΚΟΤΤΑΡΑ ΜΑΙΡΑ 0:48:43,86 0:48:42,86 9:44 F 27  
62. 986 ΚΟΝΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 0:52:44,27 0:52:43,21 10:32 M 35  
63. 975 ΣΚΡΕΠΕΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:52:48,52 0:52:46,59 10:33 F 28  

600m

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φυλ. Σύλλογος
1. 947 ΦΛΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:17,27 02:17,27 3:48 M 1  
2. 950 ΚΛΑΙΝΤ ΝΤΑΤΣ 02:20,06 02:19,52 3:53 M 2  
3. 903 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 02:21,92 02:21,92 3:56 F 1 ΠΟΣΕΙΔΟΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
4. 957 ΧΟΥΧΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 02:24,85 02:23,13 4:01 F 2  
5. 919 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:25,45 02:23,49 4:02 M 3  
6. 875 ΒΡΑΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 02:25,45 02:23,95 4:02 F 3  
7. 904 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟ 02:31,15 02:30,34 4:11 F 4 ΠΟΣΕΙΔΟΝ ΔΙΔΥΜΟΝ
8. 915 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 02:31,42 02:31,42 4:12 M 4  
9. 916 ΠΡΟΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 02:32,74 02:28,21 4:14 M 5  
10. 927 ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 02:35,90 02:35,90 4:19 M 6  
11. 918 ΡΟΥΣΣΗ ΧΑΡΑ 02:37,14 02:34,74 4:21 F 5  
12. 964 ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:37,63 02:37,20 4:22 M 7  
13. 881 ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:37,85 02:35,46 4:23 M 8  
14. 879 ΔΗΜΙΖΑ ΜΑΡΩ ΜΙΣΕΛ ΜΟΥΤΟΝ 02:40,15 02:38,34 4:26 F 6 λ.ο.λ.α. run
15. 951 ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02:41,33 02:39,52 4:28 F 7  
16. 911 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:45,30 02:43,90 4:35 M 9 Kourkourikis Training Group
17. 895 ΜΕΡΤΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:45,62 02:45,28 4:36 M 10  
18. 905 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:47,10 02:46,46 4:38 M 11  
19. 882 ΚΟΝΤΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 02:49,16 02:49,16 4:41 M 12  
20. 914 ΠΟΥΛΉΣ ΗΛΙΑΣ 02:50,62 02:50,62 4:44 M 13  
21. 902 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 02:54,54 02:54,54 4:50 M 14  
22. 873 ΒΑΡΒΟΥΛΕΤΟΥ ΑΝΝΑ 02:58,09 02:55,40 4:56 F 8  
23. 960 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 02:58,30 02:56,97 4:57 M 15  
24. 954 ΣΑΒΑΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 03:00,82 03:00,82 5:01 F 9  
25. 884 ΚΟΝΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 03:02,55 03:00,19 5:04 F 10  
26. 888 ΛΑΥΚΑΣ ΜΙΜΗΣ 03:04,58 03:02,35 5:07 M 16  
27. 912 ΠΟΛΛΑΛΗ ΒΑΓΙΑ 03:05,08 03:04,36 5:08 F 11  
28. 952 ΠΑΠΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 03:08,26 03:06,92 5:13 M 17  
29. 894 ΜΕΡΤΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 03:09,82 03:09,82 5:16 M 18  
30. 907 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 03:10,59 03:08,87 5:17 F 12  
31. 901 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΑΓΚΥ 03:12,16 03:09,60 5:20 F 13  
32. 944 ΞΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 03:13,08 03:11,13 5:21 M 19  
33. 887 ΛΑΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:14,08 03:11,85 5:23 M 20  
34. 898 ΜΠΟΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 03:14,49 03:14,49 5:24 F 14  
35. 899 ΜΠΟΛΜΠΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 03:14,61 03:14,07 5:24 F 15  
36. 909 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΤΑ 03:15,87 03:15,87 5:26 F 16  
37. 932 ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΕΟ 03:17,08 03:16,86 5:28 M 21  
38. 876 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΘΕΟΦΙΛΟΣ 03:18,03 03:18,03 5:30 M 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39. 924 ΤΣΑΙΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 03:18,40 03:18,40 5:30 M 23  
40. 900 ΜΠΟΛΜΠΟΥ ΔΑΝΑΗ 03:18,82 03:18,39 5:31 F 17  
41. 953 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 03:20,58 03:20,58 5:34 F 18  
42. 910 ΠΙΛΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 03:21,02 03:19,62 5:35 F 19 Kourkourikis Training Group
43. 933 ΧΑΡΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ 03:21,60 03:21,60 5:35 F 20  
44. 931 ΦΩΣΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:24,10 03:24,10 5:40 M 24  
45. 945 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΙΤΑ 03:26,10 03:23,74 5:43 F 21  
46. 908 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 03:26,24 03:26,12 5:43 F 22  
47. 893 ΜΕΡΤΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 03:27,84 03:27,50 5:46 M 25  
48. 958 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 03:29,41 03:29,19 5:49 M 26  
49. 934 ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 03:31,22 03:30,41 5:52 F 23  
50. 935 ΚΙΡΚΕΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 03:36,11 03:33,75 6:00 F 24  
51. 906 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 03:37,95 03:37,95 6:03 F 25  
52. 948 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 03:38,93 03:36,04 6:04 F 26  
53. 965 ΔΑΓΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 03:39,34 03:39,34 6:05 M 27  
54. 891 ΛΥΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 03:39,98 03:38,40 6:06 F 27  
55. 956 ΚΑΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:41,98 03:41,55 6:09 F 28  
56. 913 ΠΟΥΛΗ ΜΑΙΡΗ 03:47,57 03:46,53 6:19 F 29  
57. 889 ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03:49,96 03:47,73 6:23 F 30  
58. 885 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 03:51,70 03:47,37 6:26 F 31  
59. 930 ΦΩΣΤΙΝΗ ΘΕΟΔΟΤΗ 03:55,20 03:55,20 6:31 F 32  
60. 959 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 03:58,74 03:58,74 6:37 F 33  
61. 890 ΛΥΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 04:08,11 04:05,76 6:53 M 28  
62. 949 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:11,46 04:08,42 6:59 F 34  
63. 966 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 04:19,52 04:19,52 7:12 M 29  
64. 967 ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:19,56 04:19,56 7:12 M 30  
65. 920 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 04:22,65 04:21,53 7:17 M 31  
66. 923 ΤΖΙΕΡΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ 04:23,91 04:19,31 7:19 M 32 SummitRunnersErmionidas
67. 917 ΠΡΟΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:27,63 04:27,63 7:26 M 33  
68. 938 ΤΣΑΝΕΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 04:30,38 04:30,38 7:30 M 34  
69. 925 ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 04:54,81 04:50,87 8:11 F 35  

 

Κολύμβηση

2500m Με μαγιό
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 12 ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:39:46,87 M 1 Α41-100 1  
2. 7 ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:45:23,60 M 2 Α41-100 2  
3. 21 ΤΟΜΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:35,59 M 3 Α41-100 3 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
4. 9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:50:17,23 M 4 Α41-100 4 WESWIM
5. 3 ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:55,56 M 5 Α0-40 1 #WESWIM
6. 25 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:00:49,67 M 6 Α41-100 5  
7. 24 ΨΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:04:48,73 M 7 Α0-40 2  
8. 11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:05:47,14 F 1 Γ41-100 1 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
9. 2 ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:09:56,13 M 8 Α41-100 6  
10. 16 ΠΑΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:23:33,32 F 2 Γ41-100 2 WESWIM

 

2500m Με στολή Neoprene
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 20 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 0:37:44,66 M 1 Α41-100 1 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
2. 1 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:52,00 M 2 Α41-100 2 Triathlon club Corinth Canal
3. 8 ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:43:28,49 M 3 Α0-40 1 KALLITHEA OPEN WATER
4. 10 ΛΥΚΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:50:38,84 M 4 Α0-40 2 GS COACHING

 

750m Με μαγιό
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 26 ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:15:42,19 M 1 Α41-100 1  
2. 13 ΜΠΑΣΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:20:34,11 M 2 Α0-40 1  
3. 17 ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:22:57,52 M 3 Α0-40 2 Spetses team

 

750m Με στολή Neoprene
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 15 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:17:07,63 M 1 Α0-40 1  
2. 18 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:21:01,67 F 1 Γ41-100 1  

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing