ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα 2ου Ημιμαραθωνίου Άνδρου και αγώνα 10km

Andros Half Marathon

 21.1km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλικ. Κατ. Κατ. Ηλ.Κατ. Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 69 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:25:19,55 M 1 Α30-39 1   4:03
2. 48 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1:25:57,31 M 2 Α30-39 2 ΠΑΟ 4:05
3. 75 ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:26:42,76 M 3 Α30-39 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 4:07
4. 59 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:33:02,71 M 4 Α30-39 4 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:25
5. 71 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:35:42,50 M 5 Α40-49 1 ΑΕΚ 4:33
6. 82 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:40:00,60 M 6 Α50-59 1   4:45
7. 63 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:42:37,00 M 7 Α18-29 1 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:53
8. 53 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:43:33,50 M 8 Α40-49 2 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:55
9. 23 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ RONI 1:43:33,54 F 1 Γ30-39 1 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:55
10. 68 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:44:00,74 M 9 Α30-39 5 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 4:57
11. 45 ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:44:57,18 F 2 Γ30-39 2 My Athlete 4:59
12. 34 ΚΟΣΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:45:07,84 M 10 Α30-39 6 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:00
13. 4 TUK RONALD 1:45:36,25 M 11 Α50-59 2 Running Store Team 5:01
14. 13 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 1:45:38,81 F 3 Γ30-39 3 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-EVAS PILATES STUDIO 5:01
15. 66 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:46:14,17 M 12 Α18-29 2   5:03
16. 41 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1:46:27,16 M 13 Α40-49 3 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:04
17. 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:46:37,90 M 14 Α50-59 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:04
18. 27 ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ 1:46:38,15 F 4 Γ40-49 1 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:04
19. 52 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:47:53,24 M 15 Α50-59 4 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:08
20. 76 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:49:43,17 M 16 Α30-39 7   5:13
21. 1 BURAKOV RAMAN 1:50:10,27 M 17 Α30-39 8   5:14
22. 25 ΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:50:26,22 M 18 Α40-49 4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:15
23. 56 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:50:26,43 M 19 Α30-39 9 CHOZEN MT -  ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:15
24. 78 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:52:40,09 M 20 Α30-39 10 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:21
25. 61 ΡΟΓΚΑΣΚΑ ΒΕΣΕΛΑ 1:54:08,32 F 5 Γ18-29 1 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 5:26
26. 54 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:58:09,41 F 6 Γ18-29 2   5:37
27. 65 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:00:00,60 M 21 Α18-29 3   5:42
28. 79 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:01:33,04 M 22 Α50-59 5 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:47
29. 80 ΧΡΙΣΙΚΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 2:04:05,84 M 23 Α18-29 4   5:54
30. 24 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:04:13,35 M 24 Α30-39 11 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:54
31. 67 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2:04:13,48 F 7 Γ30-39 4   5:54
32. 51 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:07:15,70 M 25 Α40-49 5   6:03
33. 38 ΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:07:48,08 M 26 Α40-49 6 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:05
34. 33 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑΓΙΑ 2:07:50,34 F 8 Γ30-39 5 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:05
35. 73 ΣΤΡΑΤΗ ΧΑΡΑ 2:08:45,22 F 9 Γ30-39 6   6:07
36. 43 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:09:10,60 M 27 Α50-59 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:09
37. 50 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:09:56,23 M 28 Α40-49 7 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:11
38. 86 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:11:00,46 F 10 Γ40-49 2   6:14
39. 18 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 2:12:46,15 M 29 Α40-49 8 ΣΔΥΑ 6:19
40. 64 ΣΕΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:14:49,74 M 30 Α30-39 12 Crossfit Piraeus 6:25
41. 83 ΒΑΛΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:15:09,72 M 31   1   6:26
42. 39 ΜΑΝΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:15:19,24 M 32 Α40-49 9 RAFINARUNNERS 6:26
43. 84 ΚΑΛΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:15:41,50 M 33 Α50-59 7   6:27
44. 14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2:15:43,55 F 11 Γ30-39 7   6:27
45. 62 ΣΑΝΟΥΔΟΥ-ΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2:16:39,90 F 12 Γ50-59 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:30
46. 36 ΛΑΜΠΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:18:17,33 F 13 Γ40-49 3 MSD Runners 6:35
47. 19 ΓΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:18:46,63 M 34 Α50-59 8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 6:36
48. 26 ΖΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:18:55,37 M 35 Α50-59 9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:36
49. 57 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:19:38,41 F 14 Γ40-49 4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ - 9 ΜΟΥΣΕΣ 6:38
50. 55 ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:22:03,11 M 36 Α30-39 13   6:45
51. 17 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:22:58,19 F 15 Γ50-59 2   6:48
52. 15 ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2:22:58,20 M 37 Α50-59 10 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:48
53. 72 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:31:14,93 M 38 Α60-69 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ-ΟΡΣΙΠΠΟΣ 7:12
54. 3 OSIPOVA DARIA 2:32:46,78 F 16 Γ30-39 8   7:16
55. 46 ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:36:48,38 M 39 Α60-69 2 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 7:28
56. 40 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:37:39,65 M 40 Α60-69 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:30
57. 44 ΜΠΙΣΚΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2:40:13,72 F 17 Γ60-69 1   7:37
58. 77 ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:40:59,44 M 41 Α40-49 10   7:39
59. 74 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2:42:42,90 M 42 Α30-39 14 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 7:44
60. 85 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 2:47:50,35 F 18 Γ30-39 9   7:59
61. 47 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:49:10,73 M 43 Α40-49 11 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 8:03
62. 5 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:49:10,99 M 44 Α50-59 11 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 8:03
63. 32 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:51:37,11 M 45 Α70+ 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 8:10
64. 8 ΑΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:51:38,67 M 46 Α50-59 12   8:10
65. 30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3:00:15,46 M 47 Α30-39 15 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ 8:35
66. 12 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3:03:34,99 M 48 Α60-69 4   8:44
67. 60 ΠΡΑΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3:06:28,29 M 49 Α70+ 2 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:52
68. 7 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3:09:54,67 F 19 Γ30-39 10 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 9:02
69. 6 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3:09:54,73 M 50 Α70+ 3 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 9:02

10km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλικ. Κατ. Κατ. Ηλ.Κατ. Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 239 ΣΚΟΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:41:31,53 M 1   1 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 4:09
2. 265 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:43:28,43 M 2 Α30-39 1   4:20
3. 310 ΦΡΑΝΤΖΕΤΖΟ ΠΑΠΑ 0:43:45,12 M 3   2   4:22
4. 175 ΛΑΜΑΙ ΜΑΤΕΟ 0:44:35,82 M 4   3   4:27
5. 258 ΦΥΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:44:40,78 M 5 Α40-49 1 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 4:28
6. 198 ΜΠΕΛΛΟ ΕΡΙΓΚΕΡΤ 0:44:57,93 M 6   4 Α.Ο ΆΝΔΡΟΥ 4:29
7. 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:21,50 M 7 Α18-29 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 4:32
8. 312 ΔΕΘΙ ΜΑΤΕΟ 0:45:32,76 M 8   5   4:33
9. 160 ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:46:08,47 M 9 Α40-49 2 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:36
10. 206 ΝΤΟΣΤΙ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ 0:46:55,92 M 10   6 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ 4:41
11. 321 ΝΑΝΝΟΥ ΒΑΪΑ 0:49:18,57 F 1 Γ40-49 1   4:55
12. 264 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:49:45,15 F 2 Γ40-49 2 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 4:58
13. 311 ΓΛΙΚΑΪ ΚΛΕΝΤΙ 0:49:53,99 M 11   7   4:59
14. 219 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:49:54,95 M 12 Α40-49 3 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 4:59
15. 196 ΜΠΑΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:50:16,95 M 13 Α18-29 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:01
16. 209 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:50:30,31 M 14 Α30-39 2 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:03
17. 174 ΛΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:50:35,36 M 15 Α30-39 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:03
18. 107 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:52,95 M 16   8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ 5:05
19. 150 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:51:28,48 M 17 Α30-39 4   5:08
20. 211 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:51:32,26 M 18 Α50-59 1 ΣΑΦΑΝΣ 5:09
21. 135 ΔΙΑΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0:51:38,17 M 19 Α30-39 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:09
22. 327 ΜΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:43,20 M 20   9   5:10
23. 240 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:51:57,25 M 21   10 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 5:11
24. 137 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:52:11,72 M 22 Α60-69 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:13
25. 210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:52:25,42 F 3 Γ40-49 3 AIMODIAGNOSImed ORAMIQUE 5:14
26. 141 ΖΟΝΓΚΑ ΜΠΛΕΡΙΜ 0:52:30,12 M 23   11 Α.Ο ΑΝΔΡΟΥ 5:15
27. 101 HOLSCHER ESMERALDA 0:52:37,35 F 4 Γ50-59 1 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:15
28. 317 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:53:28,37 M 24   12   5:20
29. 309 ΖΑΓΝΗ ΝΤΑΝΙΕ 0:53:37,06 F 5   1   5:21
30. 121 ΒΡΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:53:46,55 M 25   13 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ 5:22
31. 314 ΙΛΙΔΙΑΝ ΚΑΛΙΒΑΤΣΙ 0:53:49,02 M 26   14   5:22
32. 338 ΚΟΥΡΕΤΑ ΝΤΕΪΒΙ 0:53:56,80 M 27   15   5:23
33. 181 ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0:54:36,03 M 28 Α40-49 4 XTREME 5:27
34. 234 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:44,72 M 29 Α50-59 2 ΑΡΙΑΔΝΗ 5:28
35. 324 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 0:55:01,92 F 6 Γ50-59 2 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUN TEAM 5:30
36. 255 ΥΔΡΑΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:55:02,55 M 30 Α30-39 6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ 5:30
37. 156 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΦΗ 0:55:10,81 F 7 Γ50-59 3 ΑΡΙΑΔΝΗ 5:31
38. 248 ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 0:55:13,91 F 8 Γ40-49 4 I RUN - 9 MOYSES 5:31
39. 146 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:40,30 M 31 Α50-59 3 ΑΣ    ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5:34
40. 164 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0:55:57,98 M 32 Α50-59 4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:35
41. 119 ΒΟΥΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:56:38,06 M 33 Α18-29 3 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:39
42. 215 ΠΑΠΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:57:22,86 M 34   16 Αο Άνδρου 5:44
43. 230 ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:57:43,70 M 35 Α18-29 4 ADIDAS RUNNERS ATHENS 5:46
44. 169 ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:57:44,88 M 36 Α18-29 5   5:46
45. 246 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 0:57:48,14 M 37 Α30-39 7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:46
46. 149 ΚΑΛΛΟΓΕΡΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 0:58:12,18 M 38   17 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ 5:49
47. 260 ΧΑΛΑ ΑΘΗΝΑ 0:58:17,06 F 9 Γ30-39 1   5:49
48. 247 ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:58:17,06 M 39 Α40-49 5   5:49
49. 158 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:58:22,49 M 40 Α50-59 5 RUN PISTOLS 5:50
50. 189 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:58:26,08 M 41   18 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 5:50
51. 173 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ 0:58:30,58 M 42 Α60-69 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ' Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ ' 5:51
52. 245 ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΛΗ 0:58:58,64 F 10 Γ40-49 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:53
53. 229 ΠΕΤΣΑ ΑΘΗΝΑ 0:59:01,07 F 11 Γ30-39 2   5:54
54. 132 ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΖΑΝΝΕΣ 0:59:10,15 M 43 Α30-39 8 ΚΕΛΤΕΣ 5:55
55. 115 ΒΙΛΑ ΜΠΑΙΡΟΝ 0:59:50,91 M 44   19   5:59
56. 236 ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ ΙΩΆΝΝΑ 0:59:51,56 F 12 Γ50-59 4 Andros Trail Race 5:59
57. 179 ΛΟΥΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:00:03,37 M 45   20   6:00
58. 235 ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:00:30,05 M 46 Α30-39 9 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:03
59. 165 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:00:55,97 F 13   2 Α. Ο. ΑΝΔΡΟΥ 6:05
60. 197 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:00:59,49 F 14 Γ18-29 1   6:05
61. 113 ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1:01:34,01 F 15 Γ30-39 3 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ/ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:09
62. 315 ΒΕΪΣΛΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:02:34,90 M 47   21   6:15
63. 204 ΝΤΑΛΙΚ ΙΒΑΝ 1:02:58,80 M 48 Α18-29 6   6:17
64. 167 ΚΟΥΝΕΤΕΚ ΤΟΜΑΣ 1:02:58,92 M 49 Α18-29 7   6:17
65. 332 ΑΝΥΣΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1:03:05,02 M 50   22   6:18
66. 318 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:03:22,86 M 51 Α50-59 6 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:20
67. 159 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:03:43,08 M 52 Α30-39 10   6:22
68. 195 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:03:47,08 M 53 Α40-49 6   6:22
69. 227 ΠΕΤΡΙΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:04:08,07 F 16   3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:24
70. 116 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:04:33,42 M 54 Α50-59 7 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 6:27
71. 166 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:04:33,68 M 55 Α40-49 7   6:27
72. 319 ΒΑΛΜΑ ΣΟΦΙΑ 1:04:49,39 F 17 Γ50-59 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:28
73. 131 ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 1:05:07,86 F 18 Γ30-39 4 A.K.A ANDROS 6:30
74. 252 ΤΣΟΤΣΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:18,51 M 56 Α30-39 11 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:31
75. 105 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1:05:29,08 F 19 Γ30-39 5   6:32
76. 114 ΒΙΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:05:33,86 F 20   4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:33
77. 124 ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:05:48,90 M 57 Α50-59 8 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:34
78. 329 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:05:51,26 M 58 Α40-49 8   6:35
79. 145 ΙΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1:05:52,21 F 21 Γ18-29 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:35
80. 320 ΝΑΝΝΟΥ ΒΑΪΑ 1:05:59,59 F 22 Γ40-49 6   6:35
81. 138 ΖΑΤΣΕΚ ΡΕΝΕ 1:06:54,16 F 23 Γ18-29 3   6:41
82. 335 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:07:23,53 M 59 Α18-29 8   6:44
83. 323 ΦΟΥΝΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1:07:45,07 F 24   5   6:46
84. 213 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:07:51,66 M 60 Α30-39 12 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 6:47
85. 331 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:08:17,16 M 61 Α30-39 13   6:49
86. 330 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1:08:45,91 F 25   6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:52
87. 188 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 1:08:47,81 M 62   23 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 6:52
88. 337 ΣΟΥΣΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:08:53,13 M 63   24   6:53
89. 326 ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:08:58,74 M 64   25   6:53
90. 325 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:08:59,29 M 65   26   6:53
91. 220 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:09:05,53 F 26 Γ30-39 6   6:54
92. 186 ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:09:14,65 M 66 Α70+ 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 6:55
93. 170 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΑΘΗΝΑ 1:09:20,79 F 27 Γ30-39 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:56
94. 190 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:09:29,93 M 67   27 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ 6:56
95. 334 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1:09:36,84 F 28 Γ30-39 8   6:57
96. 328 ΘΣΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:28,87 M 68   28   7:02
97. 336 ΣΟΥΣΟΥΔΗ ΦΛΩΡΕΖΑ 1:10:29,74 F 29   7   7:02
98. 177 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:11:34,05 F 30 Γ40-49 7   7:09
99. 333 ΜΠΑΡΔΟ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 1:11:51,46 M 69   29   7:11
100. 322 ΦΟΥΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:11:51,94 F 31   8   7:11
101. 168 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:12:23,92 M 70 Α40-49 9   7:14
102. 100 DICOULIS EVANGELIA 1:12:51,44 F 32 Γ30-39 9   7:17
103. 305 ΚΑΓΙΟ ΚΩΝ/ΝΑ 1:13:35,63 F 33   9   7:21
104. 199 ΜΠΙΤΑΛΟΒΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ 1:15:13,26 F 34 Γ30-39 10   7:31
105. 256 ΦΑΛΑΓΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 1:15:20,53 F 35 Γ30-39 11   7:32
106. 144 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1:17:32,88 M 71 Α40-49 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:45
107. 142 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:17:38,22 M 72 Α70+ 2 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:45
108. 123 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 1:18:25,53 F 36 Γ40-49 8 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 7:50
109. 233 ΠΟΘΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:18:28,45 M 73 Α50-59 9   7:50
110. 185 ΜΑΡΙΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:19:29,15 F 37 Γ60-69 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 7:56
111. 153 ΚΑΣΣΙΔΩΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1:19:54,87 F 38 Γ30-39 12 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 7:59
112. 262 ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:20:15,31 M 74 Α30-39 14 Ή ΧΕΛΩΝΕΣ 8:01
113. 154 ΚΑΣΣΙΔΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:23:02,54 F 39 Γ50-59 6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 8:18
114. 133 ΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:25:13,47 F 40   10   8:31
115. 117 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ 1:25:13,56 F 41 Γ60-69 2 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:31
116. 313 ΖΑΪΜΙ ΑΝΤΩΝΙΟ 1:29:22,16 M 75   30   8:56
117. 140 ΖΙΒΙΝΙ ΙΝΤΑ 1:29:33,97 M 76 Α18-29 9   8:57
118. 302 ΒΕΪΣΛΑΡΙ ΕΥΑ 1:29:35,03 F 42   11   8:57
119. 200 ΜΠΛΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 1:29:35,41 F 43 Γ18-29 4   8:57
120. 306 ΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1:29:53,32 F 44   12   8:59
121. 307 ΒΑΛΜΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1:30:09,30 F 45   13   9:00
122. 187 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΖΩΗ 1:30:20,28 F 46 Γ40-49 9   9:02
123. 263 ΧΑΤΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:31:43,52 F 47 Γ60-69 3   9:10
124. 194 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:31:50,58 F 48 Γ30-39 13   9:11
125. 303 ΧΟΤΖΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1:33:15,41 F 49   14   9:19
126. 304 ΚΑΓΙΟ ΦΑΝΗ 1:33:30,80 F 50   15   9:21
127. 228 ΠΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:37:28,72 F 51 Γ30-39 14   9:44
128. 223 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ 1:40:14,21 F 52 Γ60-69 4 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 10:01
129. 129 ΓΛΥΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:40:14,29 F 53 Γ40-49 10   10:01
130. 202 ΝΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 1:40:14,43 F 54 Γ40-49 11 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 10:01
131. 118 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1:40:15,51 M 77 Α60-69 3 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 10:01
132. 127 ΓΚΛΑΒΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:40:16,29 M 78 Α50-59 10   10:01
133. 111 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΤΑΞΙΑ 1:45:21,89 F 55 Γ40-49 12   10:32
134. 126 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ 1:48:25,32 F 56 Γ40-49 13 ΚΟΚΟΚΟ RUNNERS 10:50

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing