ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΣΙΣ 25-2-2018

 

Α/Α Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Σύλλογος Ρυθμός/Κm
Αγόρια Α Γυμνασίου 1300 μ
1. 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 04:00,93 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:05
2. 47 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 04:09,53 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 3:11
3. 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 04:19,34 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ 3:19
4. 75 ΠΕΤΡΟΣ ΗΜΕΛΛΟΣ 04:25,94 ΔΟΥΚΑΣ 3:24
5. 100 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 04:33,41 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:30
6. 122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 04:39,77 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:35
7. 92 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 04:43,93 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:38
8. 219 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 04:44,45 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 3:38
9. 302 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 04:44,61 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:38
10. 225 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΝΤΖΗΣ 04:51,07 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 3:43
11. 81 ΑΡΗΣ ΛΟΥΜΙΔΗΣ 04:54,29 ΔΟΥΚΑΣ 3:46
12. 67 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ 04:55,71 ΔΟΥΚΑΣ 3:47
13. 272 ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ 05:13,39 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:01
14. 140 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ 05:16,61 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ 4:03
15. 56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 05:19,64 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:05
16. 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΠΑΡΗΣ 05:19,65 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:05
17. 178 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ 05:43,39 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4:24
18. 170 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΠΟΚΑΣ 05:48,27 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 4:27
19. 273 ΟΡΦΕΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 05:49,68 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:28
20. 248 ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 05:57,56 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:35
21. 179 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ 06:07,90 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4:42
22. 139 ΙΑΣΩΝ-ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 06:08,87 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ 4:43
23. 249 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΑΚΕΝΑΣ 06:28,76 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:59
24. 180 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ 07:15,92 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 5:35
Κορίτσια Α Γυμνασίου 1300 μ
1. 107 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 04:42,22 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:37
2. 119 ΕΛΕΝΗ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ 04:47,81 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:41
3. 99 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΡΙΝΟΥ 04:53,46 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:45
4. 91 ΑΝΝΑ ΓΚΙΟΚΑ 05:02,79 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:52
5. 13 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΩΝΗ 05:12,80 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 4:00
6. 120 ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΡΟΚΚΑ 05:15,63 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4:02
7. 316 ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 05:21,78 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:07
8. 339 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ 05:25,26 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:10
9. 30 ΣΟΦΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 05:29,72 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:13
10. 330 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΟΥΠΑΚΗ 05:30,97 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:14
11. 19 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΝΑΚΗ 05:31,68 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:15
12. 110 ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΜΑΚΡΙΔΗ 05:41,78 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4:22
13. 209 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 05:52,25 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:30
14. 216 ΑΝΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ 05:52,95 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:31
15. 226 ΜΥΡΤΩ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΖΟΥΜΗ 05:58,69 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 4:35
16. 194 ΛΥΔΙΑ ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ 06:00,93 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:37
17. 50 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ 06:02,45 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:38
18. 44 ΕΥΘΥΜΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 06:03,03 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:39
19. 212 ΔΑΦΝΗ ΤΑΝΤΗ ΤΑΠΕΙΝΟΥ 06:03,91 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:39
20. 46 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ 06:10,07 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:44
21. 242 ΕΛΕΝΗ ΧΛΙΜΙΤΖΑ 06:12,19 ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 4:46
22. 149 ΜΥΡΤΩ-ΑΝΝΑ ΣΙΜΣΕΡΙΔΟΥ 06:13,96 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ 4:47
23. 278 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΚΙΤΗ 06:23,40 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:54
24. 162 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΤΣΟΥΚΗ 06:24,72 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 4:55
Κορίτσια Β Γυμνασίου 1300 μ
1. 325 ΑΘΗΝΑ ΣΑΡΡΑ 04:42,39 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:37
2. 291 ΣΟΦΙΑ ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ 04:43,73 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:38
3. 105 ΝΙΚΗ ΚΥΛΙΚΑ 04:48,63 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:42
4. 320 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΧΕΛΑ 04:53,80 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:45
5. 233 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ 04:56,06 ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 3:47
6. 2 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 05:04,13 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 3:53
7. 10 ΛΟΥΚΙΑ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ 05:04,31 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 3:54
8. 307 ΧΡΙΣΤΙΝΗ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗ 05:11,29 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:59
9. 240 ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΝΑΓΑΚΗ 05:23,69 ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 4:08
10. 117 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΤΕΡΑ 05:26,01 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4:10
11. 72 ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΔΑΜΗ 05:51,71 ΔΟΥΚΑΣ 4:30
12. 279 ΔΑΝΑΗ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ-ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 06:16,13 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:49
13. 43 ΑΛΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΗ 06:21,29 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:53
Κορίτσια Γ Γυμνασίου 1300 μ
1. 21 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΚΕΠΗ 05:00,37 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 3:51
2. 15 ΜΕΛΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 05:13,35 ΑΡΣΑΚΕΙΑ-ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΚΑΛΗΣ 4:01
3. 64 ΚΑΤΙΑ ΑΛΥΣΣΑΝΔΡΑΤΟΥ 05:41,47 ΔΟΥΚΑΣ 4:22
4. 283 ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 05:41,60 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:22
5. 26 ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ 05:46,17 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:26
6. 235 ΣΟΦΙΑ ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ 05:52,21 ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 4:30
7. 256 ΛΥΔΙΑ ΜΑΡΚΕΑ 06:54,64 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 5:18
8. 55 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΥΛΩΝΑ 07:09,56 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 5:30
9. 17 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΤΑ 07:09,74 ΑΡΣΑΚΕΙΑ-ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΚΑΛΗΣ 5:30
10. 274 ΣΟΦΙΑ ΧΑΤΖΗΚΛΕΑΡΧΟΥ 08:07,08 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 6:14
Αγόρια Β Γυμνασίου 1500 μ
1. 7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΙΚΑΣ 04:50,87 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 3:13
2. 126 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 04:59,05 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:19
3. 9 ΑΓΗΣ ΚΛΕΩΠΑΣ 05:05,99 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 3:23
4. 103 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΡΙΕΖΗΣ 05:09,46 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:26
5. 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΤΑΚΗΣ 05:18,24 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:32
6. 190 ΣΩΚΡΑΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΖΩΤΟΣ 05:21,30 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 3:34
7. 289 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 05:28,10 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:38
8. 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΜΙΤΖΟΓΛΟΥ 05:28,57 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 3:39
9. 177 ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 05:34,03 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 3:42
10. 284 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ 05:35,12 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:43
11. 79 ΜΑΝΟΣ ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ 05:38,44 ΔΟΥΚΑΣ 3:45
12. 25 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ 05:53,11 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 3:55
13. 253 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 05:59,00 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 3:59
14. 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΟΣ 05:59,53 ΔΟΥΚΑΣ 3:59
15. 33 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 06:00,23 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:00
16. 244 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 06:01,61 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:01
17. 86 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 06:01,77 ΔΟΥΚΑΣ 4:01
18. 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 06:02,02 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:01
19. 203 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 06:06,02 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:04
20. 38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 06:06,83 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:04
21. 62 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 06:06,89 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:04
22. 54 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΠΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 06:07,11 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:04
23. 78 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 06:09,10 ΔΟΥΚΑΣ 4:06
24. 57 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΠΕΝΤΖΟΣ 06:36,84 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:24
25. 246 ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 06:52,27 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:34
Κορίτσια Λυκείου 1500 μ
1. 125 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΚΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 06:00,78 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4:00
2. 257 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΡΤΕΚΗ 06:03,85 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:02
3. 22 ΜΥΡΤΩ ΚΑΠΝΙΣΤΗ 06:04,05 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:02
4. 51 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΥΡΙΑΖΗ 06:23,21 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:15
5. 6 ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 06:26,09 ΑΜΕΡ.ΚΟΛ.PIERCE 4:17
6. 306 ΑΝΝΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΑΡΛΑΝΤΗ 06:34,47 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:22
7. 116 ΑΘΗΝΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 06:34,95 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4:23
8. 281 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΑΛΑΤΗ 06:51,34 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:34
9. 152 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΓΚΑΡΗ 07:21,33 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ 4:54
10. 298 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ 07:21,85 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4:54
Αγόρια Γ Γυμνασίου 2000 μ
1. 297 ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 07:06,53 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:33
2. 40 ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΡΥΩΝΗΣ 07:13,70 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 3:36
3. 238 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΤΣΗΣ 07:22,54 ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 3:41
4. 277 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 07:25,89 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:42
5. 300 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ 07:39,05 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:49
6. 247 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ 07:47,28 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 3:53
7. 196 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 08:00,60 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:00
8. 52 ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ 08:10,75 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:05
9. 28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ 08:12,39 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 4:06
10. 199 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΛΦΕΣΗΣ 08:19,60 ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4:09
11. 53 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 08:46,86 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:23
Αγόρια Λυκείου 2000 μ
1. 112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΑΣ 06:53,17 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:26
2. 115 ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 06:57,13 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:28
3. 36 ΑΝΤΩΝΗΣ-ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ 07:02,95 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 3:31
4. 97 ΑΡΗΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 07:10,89 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:35
5. 35 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 07:20,13 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 3:40
6. 328 ΗΛΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΙΕΜΕΚΗΣ 07:21,57 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:40
7. 287 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΟΥΠΟΣ 07:31,82 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3:45
8. 49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 07:32,85 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 3:46
9. 108 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΙΑΓΚΑΣ 07:38,71 Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3:49
10. 39 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 08:05,85 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:02
11. 42 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΣΙΚΟΣ-ΚΙΡΓΕΤΣΟΣ 08:32,69 ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 4:16
12. 217 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥΗΣ 09:12,43 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 4:36
13. 255 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 09:36,68 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 4:48
14. 267 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ 12:37,78 ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 6:18

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

22 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing