ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

7ος Δρόμος Ιωάννης Καποδίστριας - Αίγινα 21-1-2018

10 Km

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλλογος Χρόνος 7,5 Κμ Καθ Χρόνος Χρόνος
1. 274 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:22,20 0:33:12,90 0:33:15,80
2. 376 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 2 Αθηνωδωρος ο αιγιευς 0:26:53,90 0:35:11,20 0:35:11,20
3. 400 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ m 3 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 0:27:53,00 0:36:36,00 0:36:38,90
4. 62 ΓΕΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ m 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:28:36,80 0:37:21,40 0:37:24,10
5. 151 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΑΝΟΣ m 5 COOL RUNNINGS   0:38:00,60 0:38:36,70
6. 911 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 6 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ   0:38:18,00 0:38:39,20
7. 254 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 7 Όχι   0:38:09,90 0:38:52,10
8. 331 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ m 8 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:30:15,40 0:39:39,30 0:39:45,10
9. 220 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ f 1 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:30:33,20 0:39:49,00 0:39:49,00
10. 182 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ f 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:30:33,50 0:39:52,60 0:39:52,60
11. 47 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 9 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:30:51,90 0:40:07,20 0:40:07,20
12. 385 ΤΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ m 10 COOL RUNNINGS   0:39:35,40 0:40:11,00
13. 90 ΔΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 11 Outdoor games 0:31:07,80 0:41:01,20 0:41:01,20
14. 303 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 12 COOL RUNNINGS 0:31:26,10 0:40:29,50 0:41:01,40
15. 191 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ m 13 COOL RUNNINGS 0:31:27,40 0:40:45,20 0:41:18,10
16. 405 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 14   0:31:27,70 0:41:18,50 0:41:22,50
17. 374 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 15 Σ.Υ.Ε.Τ.Ε 0:31:30,50 0:41:30,80 0:41:30,80
18. 183 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 16 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:32:07,30 0:41:45,20 0:41:59,80
19. 302 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 17 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:32:04,30 0:41:58,00 0:42:01,40
20. 192 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 18 adidas Runners Athens 0:32:10,40 0:42:16,90 0:42:16,90
21. 296 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 19 Σχολής Ναυτικών Δοκίμων 0:32:25,20 0:42:17,00 0:42:26,40
22. 34 ΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ m 20 - 0:32:52,90 0:42:51,60 0:42:56,10
23. 98 ΔΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ. m 21   0:32:59,20 0:43:27,50 0:43:31,60
24. 160 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ m 22 Σχολής Ναυτικών Δοκίμων 0:34:22,40 0:43:32,00 0:43:42,00
25. 120 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ m 23 myathlete 0:33:40,10 0:44:00,00 0:44:05,00
26. 152 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 24 COOL RUNNINGS 0:33:26,40 0:43:42,70 0:44:16,50
27. 430 ΨΗΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 25 αθλ.συλ. ενδυναμει   0:43:48,60 0:44:17,40
28. 38 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 26 Marathon Team Greece By M.Polyzou 0:33:58,40 0:44:31,60 0:44:32,40
29. 180 ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 27 OUTRUN 0:34:05,20 0:44:22,40 0:44:48,50
30. 243 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ m 28 ΕΥΚΛΗΣ 0:34:06,80 0:44:44,00 0:44:49,10
31. 262 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 29 Σαφανς 0:34:05,60 0:44:28,20 0:44:54,10
32. 133 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ m 30 - 0:34:11,20 0:44:57,50 0:45:02,10
33. 1 ASHORI SHARIF m 31 Running 0:34:26,00 0:45:07,70 0:45:12,20
34. 121 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 32 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:28,90 0:44:44,70 0:45:12,20
35. 228 ΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 33 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:17,40 0:45:02,20 0:45:15,60
36. 14 ΚΟΥΝΕΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ f 3   0:34:29,60 0:45:12,10 0:45:15,90
37. 89 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . m 34   0:34:26,10 0:45:14,30 0:45:17,50
38. 227 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:34:46,10 0:45:05,30 0:45:21,50
39. 218 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 35 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:50,30 0:45:18,80 0:45:24,40
40. 157 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. m 36   0:34:25,10 0:45:21,20 0:45:24,60
41. 333 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 37 Εθνικη Τραπεζα 0:34:26,70 0:45:14,60 0:45:24,70
42. 153 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ m 38 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:34:27,70 0:45:27,40 0:45:31,80
43. 316 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 39 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:34:27,40 0:45:27,30 0:45:31,80
44. 371 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ m 40   0:34:57,60 0:44:57,10 0:45:32,40
45. 71 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ m 41 Ανεξαρτητος 0:34:10,20 0:45:28,80 0:45:32,70
46. 91 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 42 ARGOS SEC. RUNNING TEAM 0:34:37,20 0:45:31,90 0:45:34,40
47. 88 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 43 - 0:34:30,10 0:45:33,40 0:45:42,20
48. 587 ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 5   0:34:55,40 0:45:52,80 0:46:02,50
49. 5 VAURY VINCENT m 44   0:35:00,80 0:45:48,50 0:46:04,40
50. 122 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 45 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:35:23,10 0:45:58,40 0:46:05,00
51. 340 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 46 Σχολής Ναυτικών Δοκίμων 0:35:26,60 0:46:20,90 0:46:31,80
52. 427 ΧΟΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 47 ATBlab 0:36:05,10 0:46:25,20 0:46:40,30
53. 411 ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 48 ΕΛΠΕ 0:36:05,20 0:46:43,80 0:46:54,50
54. 60 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:07,60 0:46:03,80 0:46:54,60
55. 416 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 50 NScoaching/Τήνιοι Δρομείς 0:35:50,20 0:46:47,60 0:46:56,50
56. 124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 51   0:35:23,50 0:46:57,00 0:47:00,70
57. 369 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 52 Rafina Runners 0:35:51,60 0:46:47,40 0:47:02,40
58. 3 PISSIS STÉPHANIE f 6 Private 0:35:52,40 0:47:13,50 0:47:13,50
59. 412 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 53 AthensTrainers 0:35:39,60 0:47:25,10 0:47:28,30
60. 108 ΔΙΑΛΕΙΣΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ m 54 Κανένα 0:36:11,20 0:47:22,10 0:47:37,20
61. 256 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 55 Marathon Team Greece By Maria Polyzou 0:36:20,90 0:47:50,40 0:47:53,60
62. 129 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ m 56 ΤΑΤΑΥΛΑ 0:36:38,30 0:47:36,70 0:47:53,70
63. 78 ΓΚΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 57 ATBlab 0:36:39,40 0:47:58,40 0:47:58,40
64. 354 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 58 ΑΠΟΛ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:29,60 0:48:03,90 0:48:09,00
65. 276 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 59 Ανεξάρτητος 0:36:49,90 0:47:56,40 0:48:10,60
66. 20 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ f 7 - 0:36:45,70 0:47:56,60 0:48:13,30
67. 222 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 60 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 0:36:37,20 0:48:03,60 0:48:14,00
68. 134 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:36:47,60 0:48:00,70 0:48:15,10
69. 149 ΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 61 - 0:37:34,50 0:48:14,30 0:48:17,20
70. 35 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 62 RomasProTraining 0:36:27,10 0:47:39,80 0:48:23,80
71. 107 ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 63 RomasProTraining 0:36:25,20 0:47:39,60 0:48:24,50
72. 1793 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 64 Ομάδα δρομέων ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0:36:34,30 0:47:51,60 0:48:24,70
73. 810 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 65 Ομάδα δρομέων ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0:36:34,30 0:47:51,40 0:48:24,80
74. 2 HOLSCHER ESMERALDA f 9 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:46,20 0:48:19,00 0:48:25,00
75. 345 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ m 66 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0:36:42,60 0:48:22,20 0:48:31,00
76. 277 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 67 AthensTrainers 0:36:59,20 0:48:57,80 0:48:57,80
77. 390 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 68 NovaSports Running Team 0:36:58,70 0:48:58,60 0:49:03,20
78. 238 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 69 Σωματείο 0:37:33,50 0:48:53,70 0:49:05,60
79. 425 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 70 NALU RUNNING TEAM 0:37:15,80 0:49:01,80 0:49:09,30
80. 394 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 71   0:37:49,60 0:48:46,30 0:49:14,10
81. 111 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 72 University Campus Runners 0:38:15,30 0:49:08,80 0:49:14,80
82. 45 ΒΑΓΓΕΡ ΤΕΡΕΖΑ f 10 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:37:17,10 0:49:01,90 0:49:16,50
83. 94 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:56,10 0:49:39,50 0:49:39,50
84. 264 ΜΠΑΡΔΗΣ ΣΙΜΟΣ m 74 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:38:32,70 0:49:27,20 0:49:41,90
85. 18 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ m 75 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 0:37:51,30 0:49:43,20 0:49:51,30
86. 82 ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 11 Τήνιοι Δρομείς 0:38:45,40 0:49:48,70 0:49:57,20
87. 380 ΤΖΟ'Ι'ΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ m 76 Olympia runners 0:37:54,50 0:49:55,60 0:49:58,90
88. 100 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ m 77 Τηνιοι Δρομείς 0:38:14,90 0:49:50,00 0:49:59,30
89. 383 ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46,30 0:49:25,80 0:50:02,80
90. 36 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 79 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 0:37:58,70 0:50:00,60 0:50:11,40
91. 169 ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 80 OLYMPIA RUNNERS/MY ATHLETE 0:38:13,70 0:50:10,20 0:50:12,70
92. 360 ΣΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 81 COSMOTE 0:37:54,60 0:49:38,60 0:50:18,40
93. 426 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 82 Εσπερος Καλλιθέας 0:38:45,40 0:50:15,30 0:50:22,80
94. 140 ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 12 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:37:44,60 0:50:19,50 0:50:25,50
95. 393 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 83 Ανεξαρτητος 0:38:31,80 0:50:18,60 0:50:27,80
96. 7 YZEIRAJ ILIR m 84 τίποτα από τα δυο 0:38:09,50 0:50:27,20 0:50:30,60
97. 159 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 85 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:38:22,80 0:50:22,70 0:50:32,10
98. 48 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 86 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:38:36,40 0:50:06,80 0:50:33,30
99. 51 ΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 87 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:39:18,00 0:50:15,50 0:50:39,10
100. 352 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 88 ΟΧΙ 0:38:19,80 0:50:35,10 0:50:40,40
101. 195 ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 89 MARATHON TEAM GREECE by Maria Polyzou 0:38:37,50 0:50:37,70 0:50:42,50
102. 362 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 90 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 0:38:37,20 0:50:29,70 0:50:43,10
103. 39 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 91 POLIAS RUNNERS 0:38:46,40 0:50:41,00 0:50:46,20
104. 156 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ m 92 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 0:38:37,80 0:50:25,90 0:50:46,70
105. 201 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 93 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:38:35,50 0:50:25,70 0:50:46,70
106. 212 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 94 COOL RUNNINGS 0:37:58,00 0:50:24,70 0:50:50,60
107. 155 ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ m 95 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:38:37,50 0:50:47,20 0:50:52,10
108. 291 ΞΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 96 Ανεξάρτητος 0:39:23,70 0:50:55,50 0:51:08,10
109. 119 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ f 13 Adidas 0:38:52,50 0:51:09,20 0:51:12,30
110. 297 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 97 Adidas runners 0:38:48,10 0:51:06,80 0:51:15,10
111. 337 ΡΟΔΗ ΕΥΗ f 14 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:38:45,10 0:51:04,30 0:51:15,70
112. 144 ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 15 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:38:52,00 0:51:26,60 0:51:29,50
113. 184 ΚΟΝΟΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 98   0:37:52,90 0:51:16,10 0:51:29,90
114. 221 ΛΙΑΜΠΕΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 99   0:38:49,10 0:50:56,30 0:51:35,70
115. 319 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 100 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:57,70 0:51:24,50 0:51:35,90
116. 285 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 101 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:19,20 0:51:31,60 0:51:38,00
117. 148 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:36,30 0:51:44,90 0:51:53,10
118. 168 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑ'Ι'Α f 16 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:39:41,40 0:51:49,10 0:51:54,50
119. 314 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 17 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:39:44,20 0:51:32,90 0:51:56,40
120. 281 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 103 Outrun 0:39:23,40 0:51:37,80 0:51:59,60
121. 68 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ f 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:39:22,40 0:51:50,80 0:52:01,10
122. 30 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 19 ΟΧΙ 0:39:21,90 0:51:38,50 0:52:02,30
123. 203 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ m 104 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:39:15,80 0:51:59,80 0:52:07,80
124. 308 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 105 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:51,50 0:51:50,40 0:52:10,40
125. 315 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 106 Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών 0:39:26,60 0:52:02,70 0:52:11,10
126. 233 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:54,00 0:51:53,70 0:52:12,90
127. 421 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 108 ΣΔΥΠ 0:39:37,80 0:52:12,00 0:52:15,30
128. 410 ΦΕΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 109 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:39:40,40 0:52:15,70 0:52:17,40
129. 10 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 110 Marathon Team Greece By Maria Polyzou 0:40:01,20 0:52:02,00 0:52:28,90
130. 279 ΝΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ f 20 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:03,20 0:52:19,20 0:52:30,10
131. 327 ΠΟΛΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 111 ATBlab 0:40:49,70 0:52:20,90 0:52:36,90
132. 210 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 112 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:39:55,20 0:52:31,60 0:52:36,90
133. 175 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 113 RUNNER STORE TEAM 0:39:28,20 0:52:15,70 0:52:38,60
134. 288 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 114 FOO TEAM 0:40:07,90 0:52:33,50 0:52:44,60
135. 283 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 115   0:40:40,10 0:52:43,60 0:53:07,10
136. 237 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 116   0:41:06,20 0:52:36,10 0:53:14,50
137. 395 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΦΩΤΗΣ m 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:12,50 0:53:01,70 0:53:17,50
138. 126 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 118 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:24,60 0:53:01,40 0:53:21,20
139. 206 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 119 AthensTrainers 0:39:56,10 0:52:48,40 0:53:32,40
140. 344 ΣΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 120 - 0:39:50,60 0:53:26,90 0:53:36,00
141. 109 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 121 Nike Run Club Athens 0:41:59,20 0:53:33,70 0:53:37,50
142. 367 ΣΤΑΜΟΥ ΧΑΡΗΣ f 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:41:15,50 0:53:31,60 0:53:41,90
143. 24 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ m 122   0:41:17,50 0:53:19,20 0:53:45,70
144. 13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 123   0:41:17,10 0:53:19,10 0:53:45,80
145. 167 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 124 NIKE RUN CLUB 0:42:02,60 0:53:42,60 0:53:46,10
146. 105 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 125 ΠΑΝΠΟΝΤΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:40:42,20 0:53:25,10 0:53:47,30
147. 248 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 22   0:40:53,00 0:53:20,70 0:53:48,00
148. 418 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m 126 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:55,10 0:53:15,50 0:53:48,00
149. 56 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 127 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:59,20 0:53:27,80 0:53:48,00
150. 207 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 128 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:53,30 0:53:21,10 0:53:48,10
151. 112 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 23 ΣΔΥ ΒΟΛΟΣ 0:41:20,30 0:53:40,10 0:53:50,90
152. 326 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ f 24   0:41:49,00 0:53:52,20 0:54:00,70
153. 349 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 129 ΣΑΠΠΑΖ 0:41:11,60 0:53:53,50 0:54:07,00
154. 336 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ m 130 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:41:10,10 0:53:54,40 0:54:08,80
155. 267 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 25 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:41:10,60 0:53:56,00 0:54:09,10
156. 66 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 131 COOL RUNNINGS 0:42:08,30 0:53:42,80 0:54:16,80
157. 116 ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 132 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:45,30 0:54:04,50 0:54:19,90
158. 190 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 133 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:40:58,20 0:54:06,60 0:54:27,10
159. 86 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 134 ΣΔΥΠ 0:41:08,40 0:54:24,40 0:54:28,30
160. 353 ΣΙΕΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 135 OLYMPIA RUNNERS 0:41:55,10 0:54:23,40 0:54:43,90
161. 170 ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 136 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:41:30,90 0:54:31,30 0:54:51,90
162. 29 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 137 Κανενα 0:41:53,40 0:54:29,50 0:55:05,90
163. 219 ΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 138 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:42:42,70 0:54:49,20 0:55:07,20
164. 423 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 139 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:42:43,20 0:54:50,10 0:55:07,30
165. 196 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 140 AYCE 0:41:35,90 0:54:56,00 0:55:14,00
166. 356 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 26 GRAMMO 0:42:13,40 0:54:55,90 0:55:14,80
167. 235 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 141 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:09,70 0:54:47,60 0:55:15,50
168. 40 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 142 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:25,10 0:55:06,10 0:55:32,30
169. 43 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ m 143 ελευθερος 0:42:25,00 0:54:53,10 0:55:36,90
170. 173 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 144 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:01,40 0:55:02,40 0:55:37,00
171. 309 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 145 Foo Team 0:41:17,30 0:55:37,80 0:55:48,90
172. 131 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ f 27 - 0:42:31,00 0:55:10,90 0:55:49,70
173. 404 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 146 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:13,00 0:54:58,00 0:55:51,20
174. 65 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ m 147 Adidas 0:42:09,10 0:55:26,80 0:55:53,10
175. 187 ΚΟΤΡΟΝΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 148 Ιδιώτης 0:42:19,20 0:55:38,40 0:55:56,10
176. 72 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 149 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:35,40 0:55:25,70 0:55:58,50
177. 73 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 150 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:36,30 0:55:26,40 0:55:58,60
178. 231 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 151 Ανεξαρτητος 0:42:40,00 0:55:29,40 0:56:04,20
179. 289 ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ m 152 Marathon Team by Maria Polyzou 0:42:40,90 0:56:00,70 0:56:06,50
180. 128 ΖΟΒΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 153 Outdoors Games Running Team 0:42:32,90 0:55:50,90 0:56:10,80
181. 75 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΟΣ m 154 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:42:43,70 0:55:58,30 0:56:18,20
182. 52 ΒΛΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ m 155 Foo team 0:42:37,20 0:56:07,80 0:56:19,50
183. 174 ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ m 156 RUN TO CHANGE DIABETES 0:42:47,10 0:56:08,50 0:56:23,90
184. 358 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 157 - 0:42:49,30 0:56:10,60 0:56:24,10
185. 158 ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 158 NA 0:42:49,40 0:56:08,60 0:56:24,80
186. 305 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 159 - 0:44:48,30 0:56:04,70 0:56:45,30
187. 46 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 160 ΟΦΝΙ 0:42:48,60 0:56:34,20 0:56:48,50
188. 280 ΝΙΚΑΣ ANASTASIOS m 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:32,70 0:56:33,90 0:56:55,80
189. 381 ΤΖΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ f 28 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:43:25,40 0:56:44,10 0:56:57,10
190. 382 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 162   0:42:24,20 0:56:43,30 0:56:59,50
191. 54 ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ m 163 Primal Crossfit Athens 0:43:15,50 0:56:48,20 0:57:05,40
192. 106 ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 164 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:43:30,80 0:57:05,30 0:57:12,00
193. 317 ΠΑΣΤΡΑ ΑΛΕΚΑ f 29 Marathon team Greece 0:43:37,20 0:57:06,60 0:57:12,80
194. 224 ΛΙΑΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 165 Βελος 0:43:42,30 0:56:33,50 0:57:16,10
195. 193 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 166 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:43:41,70 0:56:32,60 0:57:16,30
196. 198 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 167 Σ.Θ.Ι.Ε. 0:42:44,00 0:57:01,60 0:57:23,70
197. 49 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 168 Αdidasrunners 0:43:51,80 0:57:19,10 0:57:24,60
198. 15 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 30 DIADRASIS 0:43:20,20 0:57:01,70 0:57:26,70
199. 186 ΚΟΡΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 31 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOY 0:43:52,10 0:57:21,60 0:57:27,10
200. 189 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 169 Κανένα 0:43:51,70 0:57:12,20 0:57:31,60
201. 255 ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 170 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:44:01,70 0:57:22,80 0:57:39,90
202. 258 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ m 171 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:44:12,00 0:57:26,90 0:57:48,40
203. 323 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 32 Outdoor games running team 0:44:23,90 0:57:35,40 0:57:58,90
204. 232 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 172 ΟΧΙ 0:43:51,10 0:57:45,30 0:58:05,80
205. 304 ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 173 - 0:44:21,50 0:57:29,30 0:58:15,10
206. 361 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 33 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:44:11,90 0:58:10,10 0:58:16,20
207. 127 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ f 34 Outdoor games running team 0:44:40,70 0:57:55,50 0:58:20,00
208. 372 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ f 35 Outdoor running team 0:44:25,10 0:57:58,10 0:58:20,90
209. 295 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 174 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:43:57,50 0:57:34,20 0:58:21,50
210. 50 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 175 ΣΑΦΑΝΣ 0:45:16,20 0:57:33,60 0:58:27,60
211. 81 ΓΚΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ m 176 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:43:58,70 0:58:24,40 0:58:28,40
212. 268 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 177 Σ Δ Υ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:43:34,10 0:57:53,10 0:58:29,30
213. 136 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 178 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:24,50 0:57:58,00 0:58:30,70
214. 41 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ f 36 ΚΑΝΕΝΑ 0:44:29,30 0:58:02,40 0:58:34,20
215. 96 ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ m 179 ----- 0:43:03,30 0:58:02,80 0:58:34,80
216. 179 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 180 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:22,90 0:57:50,90 0:58:38,00
217. 398 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΑΚΗΣ m 181 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:20,50 0:57:51,20 0:58:38,00
218. 368 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f 37 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:44:29,30 0:58:05,80 0:58:39,60
219. 77 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ f 38 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:52,20 0:58:11,80 0:58:41,40
220. 130 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΛΟΣ m 182 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:44:58,30 0:57:54,00 0:58:47,40
221. 166 ΚΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 183 ΣΔΥ ΑΘΗΝ 0:45:29,00 0:58:20,40 0:58:54,60
222. 257 ΜΟΥΡΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ m 184 Ανεξαρτη 0:44:17,20 0:58:22,70 0:58:55,00
223. 408 ΤΣΟΥΡΑΠΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ f 39 Ανεξάρτητος 0:44:17,80 0:58:22,20 0:58:55,00
224. 273 ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 40 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:45:19,30 0:58:48,90 0:58:55,60
225. 102 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ m 185 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:44:58,90 0:58:05,10 0:58:58,10
226. 57 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 186 Απολλων Δυτικης Αττικης 0:44:27,20 0:58:48,30 0:58:58,90
227. 150 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 187 white box 0:43:54,20 0:58:49,40 0:59:00,80
228. 194 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 188 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:43:43,70 0:58:31,10 0:59:06,70
229. 26 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 41 - 0:44:20,90 0:58:54,20 0:59:11,90
230. 346 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 189 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Α.Π.Σ 0:45:07,00 0:58:50,70 0:59:15,30
231. 177 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 190 SDYA 0:46:27,70 0:59:04,10 0:59:25,40
232. 61 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 191 ΣΔΥΑ 0:45:02,30 0:58:59,30 0:59:27,30
233. 214 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 192 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:44:23,30 0:59:14,30 0:59:30,80
234. 251 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 42 Επασ Οαεδ Ρεντη 0:45:57,70 0:59:16,30 0:59:54,50
235. 135 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 193 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:45:29,30 0:59:32,80 0:59:54,50
236. 21 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 194 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:45:41,90 0:59:40,50 0:59:54,50
237. 328 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ m 195 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:45:14,80 0:59:33,90 0:59:57,60
238. 250 ΜΕΤΙΤΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 43 Κανενα 0:45:13,40 0:59:45,20 1:00:12,70
239. 325 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 196 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:08,80 0:59:48,20 1:00:12,90
240. 293 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 197 Μ.Αλέξανδρος 0:45:49,80 0:59:42,50 1:00:18,80
241. 676 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ m 198 Ομάδα δρομέων ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ   1:00:05,50 1:00:18,90
242. 409 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ m 199 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:54,90 0:59:55,40 1:00:23,20
243. 241 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 200 - 0:46:22,10 0:59:37,00 1:00:24,60
244. 69 ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 201 ιδιωτης 0:46:20,20 0:59:34,80 1:00:24,90
245. 347 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ f 44 Santa running team 0:45:35,30 1:00:04,50 1:00:33,60
246. 236 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ f 45 MARATHON TEAM CREECE BY MARIA POLYZOU 0:45:59,40 1:00:39,40 1:00:42,10
247. 31 ΑΞΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 202 Ιδιώτης 0:45:33,80 1:00:32,90 1:00:43,60
248. 406 ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ f 46 - 0:45:58,50 1:00:21,00 1:01:00,40
249. 343 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ m 203 ΣΑΦΑΝΣ 0:46:11,50 1:00:39,40 1:01:04,90
250. 113 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ f 47 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:46:40,00 1:01:02,90 1:01:09,00
251. 312 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 204 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:45:51,20 1:00:16,10 1:01:09,90
252. 85 ΓΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 48 - 0:46:17,30 1:00:24,20 1:01:10,60
253. 422 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ m 205 ΣΑΦΑΝΣ 0:46:44,50 1:00:21,90 1:01:19,00
254. 351 ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ f 49 University Campus Runners 0:48:03,90 1:01:13,80 1:01:21,00
255. 28 ΑΝΕΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 206 - 0:46:09,10 1:01:06,60 1:01:23,20
256. 260 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 207 ΣΑΦΑΝΣ 0:47:34,00 1:01:10,40 1:01:30,30
257. 99 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ f 50 ΣΑΦΑΝΣ 0:47:34,00 1:01:11,50 1:01:30,40
258. 42 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ m 208 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:05,60 1:01:06,20 1:01:39,70
259. 197 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΆΝΝΑ f 51 Outdoor Games Running Team 0:46:36,70 1:01:21,60 1:01:43,60
260. 141 ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΒΑΣΩ f 52   0:47:02,20 1:01:35,20 1:01:48,20
261. 307 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 209 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:46:14,60 1:01:40,60 1:01:50,50
262. 92 ΔΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ f 53 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:47:17,30 1:01:32,80 1:02:00,90
263. 320 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 210 ΧΑΡΙΤΟΣ STUDIO 0:47:29,10 1:01:33,60 1:02:01,50
264. 70 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ f 54 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:47:13,80 1:01:54,80 1:02:08,40
265. 378 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 211 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:11,90 1:01:54,70 1:02:08,40
266. 215 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ f 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:47:45,60 1:01:57,40 1:02:22,20
267. 143 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 56 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:44,00 1:01:56,50 1:02:22,40
268. 83 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 212 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:42,90 1:01:55,10 1:02:22,60
269. 84 ΓΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ f 57 Ατομικό 0:47:26,90 1:01:51,80 1:02:27,90
270. 110 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 213 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:29,50 1:02:17,90 1:02:48,50
271. 332 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 214 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:37,20 1:02:04,20 1:02:49,10
272. 387 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ f 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:48:09,70 1:02:35,20 1:02:55,30
273. 63 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 215 Santa Running Team 0:46:21,50 1:02:28,70 1:03:08,70
274. 226 ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 59 MARATHON TEAM GREECE 0:48:20,10 1:03:10,80 1:03:17,50
275. 213 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ m 216 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:47:39,80 1:02:35,40 1:03:19,10
276. 270 ΜΠΟΖΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 217 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:47:15,40 1:02:36,80 1:03:20,80
277. 125 ΖΕΥΚΙΛΗ ΜΕΝΙΑ f 60 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:47:47,00 1:03:20,90 1:03:24,40
278. 178 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ f 61 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:48:12,50 1:03:09,10 1:03:38,60
279. 171 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗ ΛΙΛΑ f 62 MARATHON TEAM GREECE 0:48:34,60 1:03:32,90 1:03:39,20
280. 123 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΙ f 63 MARATHON TEAM 0:48:31,30 1:03:34,40 1:03:39,30
281. 397 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 218 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:48:35,90 1:03:19,80 1:04:03,50
282. 355 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 219 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:56,80 1:03:35,70 1:04:09,60
283. 287 ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 220 AthensTrainers 0:48:58,30 1:04:04,30 1:04:18,70
284. 59 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 221 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:48:44,40 1:03:51,30 1:04:20,40
285. 370 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 64 Εθνικη τραπεζα 0:49:28,50 1:04:29,00 1:04:39,50
286. 161 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 65 NA 0:48:13,70 1:04:47,60 1:04:51,60
287. 300 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 222 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:49:04,40 1:04:35,20 1:05:07,60
288. 342 ΣΑΜΠΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ f 66 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:49:41,50 1:05:00,60 1:05:24,20
289. 216 ΚΑΛΑΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 223   0:48:59,10 1:05:29,50 1:05:38,40
290. 154 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 224 1ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΗΣ 0:50:15,30 1:05:29,10 1:06:03,10
291. 208 ΚΩΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ f 67 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:49:10,60 1:05:47,60 1:06:06,00
292. 137 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 225 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:59,00 1:05:55,60 1:06:24,30
293. 275 ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 226 Ανεξάρτητος 0:50:03,20 1:05:41,10 1:06:27,50
294. 324 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ m 227 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0:50:11,60 1:05:53,70 1:06:37,70
295. 329 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΝΟΣ m 228 Κενό 0:52:43,10 1:06:05,80 1:06:45,90
296. 388 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΖΩΝ m 229 Δεν ειμαι καπου 0:50:36,50 1:06:41,10 1:06:47,60
297. 16 ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 230 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:51:25,70 1:05:53,50 1:06:48,30
298. 263 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 231 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:50:30,40 1:06:14,20 1:06:56,30
299. 403 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 68 Πολυζου Μαρια 0:50:49,40 1:06:54,30 1:06:59,50
300. 311 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 232 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:50:26,60 1:06:36,80 1:07:03,40
301. 165 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ f 69 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:33,90 1:06:17,70 1:07:03,60
302. 259 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 70 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:50:24,80 1:06:34,70 1:07:04,20
303. 229 ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 233 Outdoor Games Running Team 0:50:57,60 1:06:44,00 1:07:05,70
304. 407 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ f 71 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:59,00 1:06:46,90 1:07:15,80
305. 417 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 72 . 0:52:42,80 1:06:38,60 1:07:18,40
306. 101 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 234 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:50:50,00 1:07:10,50 1:07:25,70
307. 428 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 73 ADIDAS RUNNERS 0:51:59,40 1:07:36,10 1:07:41,40
308. 80 ΓΚΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 235 Toulas Runners 0:50:09,90 1:07:19,60 1:08:08,20
309. 97 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 236 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:51:54,80 1:07:32,60 1:08:19,20
310. 446 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 237 ΚΑΝΕΝΑ   1:08:08,30 1:08:53,60
311. 79 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΔΑΥΙΔ m 238 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:52:40,20 1:08:26,60 1:09:05,30
312. 420 ΧΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 239 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:39,60 1:08:26,00 1:09:05,80
313. 261 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ m 240     1:09:15,10 1:09:15,10
314. 384 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ m 241 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:56,60 1:08:38,10 1:09:23,20
315. 298 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ m 242 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:52:00,00 1:08:36,80 1:09:23,40
316. 306 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 74 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:51:45,90 1:09:08,30 1:09:26,30
317. 294 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ f 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:52:15,10 1:09:20,90 1:09:29,20
318. 245 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 243 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:51:51,80 1:08:56,20 1:09:34,80
319. 415 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 76 CHIOS RUNNING 0:51:52,90 1:08:58,70 1:09:35,70
320. 244 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 244 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:51:51,20 1:08:57,60 1:09:36,00
321. 318 ΠΑΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 77 outdoor game running team 0:52:42,20 1:09:31,00 1:09:49,90
322. 181 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 245 - 0:52:13,90 1:09:42,80 1:10:01,50
323. 9 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 78 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:53:42,00 1:09:51,30 1:10:05,30
324. 8 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 246 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:53:42,40 1:09:52,20 1:10:05,40
325. 310 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 247 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:53:22,40 1:09:51,80 1:10:21,40
326. 211 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 79 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:25,30 1:09:51,70 1:10:21,50
327. 292 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 248 ΕΥΚΛΗΣ 0:53:24,30 1:10:45,10 1:10:45,10
328. 53 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 249 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:46,20 1:10:14,60 1:10:54,70
329. 19 ΑΜΟΡΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ f 80 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:45,60 1:10:14,00 1:10:54,70
330. 379 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ m 250 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:47,10 1:10:46,70 1:11:20,30
331. 249 ΜΕΡΣΙΕ ΑΡΗΣ m 251 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:46:15,40 1:11:22,70 1:11:26,80
332. 419 ΧΑΝΙΩΤΗ DOLORES f 81 Κανένα 0:54:57,80 1:12:10,40 1:12:20,10
333. 240 ΜΑΡΕΣΚΑ ΕΛΕΝΗ f 82 δεν εχω 0:53:53,90 1:11:58,10 1:12:26,30
334. 58 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 252 Ιδιώτης 0:53:18,60 1:11:48,40 1:12:30,20
335. 118 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 253 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:55:06,20 1:13:16,40 1:13:26,70
336. 200 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ f 83 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:55:08,20 1:13:17,20 1:13:26,70
337. 76 ΓΚΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ m 254 Οχι 0:55:22,60 1:13:24,60 1:13:33,60
338. 33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ f 84 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:55:45,50 1:13:42,50 1:13:50,10
339. 391 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 255 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:56:11,30 1:13:55,10 1:14:24,30
340. 217 ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΩ f 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:56:16,60 1:14:11,20 1:14:47,20
341. 188 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:56:16,40 1:14:11,60 1:14:47,40
342. 339 ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ ΜΑΚΗΣ m 256 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:57:11,50 1:14:04,20 1:14:58,90
343. 242 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑ f 87 Marathon teams by Maria Polyzou 0:57:21,80 1:15:11,30 1:15:14,00
344. 4 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 257   0:56:55,00 1:14:13,80 1:15:15,70
345. 357 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΗΛΙΑΣ m 258 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:56:41,40 1:15:14,50 1:15:38,60
346. 103 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 259 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:22,20 1:16:12,40 1:16:49,00
347. 164 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 260 ομαδα μαραθωνιου γιαννιτσων 0:56:53,30 1:17:15,50 1:17:16,10
348. 401 ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 261 RAFINA RUNNERS   1:17:22,50 1:17:22,50
349. 429 ΧΡΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ m 262 RafinaRunners   1:17:22,70 1:17:22,70
350. 252 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ m 263 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:52,20 1:17:24,90 1:17:42,90
351. 301 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΑ f 88 ΤΙΠΟΤΕ 0:59:01,20 1:18:22,10 1:18:46,70
352. 230 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ f 89 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:29,90 1:19:35,00 1:20:06,00
353. 414 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝΝΑ f 90 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:14,40 1:19:41,30 1:20:27,40
354. 341 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ f 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:03:19,20 1:21:31,20 1:22:02,60
355. 366 ΣΤΑΜΕΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 92 Ανεξάρτητη 1:02:06,30 1:21:40,10 1:22:18,70
356. 338 ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 264 Ανεξάρτητος 1:02:01,00 1:21:42,10 1:22:20,40
357. 27 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ f 93 κανένα 1:04:17,70 1:22:32,20 1:23:07,20
358. 386 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ f 94 - 1:03:00,20 1:22:24,40 1:23:07,50
359. 350 ΣΙΑΜΑΝΙΚΟΥ ΦΑΝΗ f 95 MARATHON TEAM   1:25:56,80 1:25:56,80
360. 290 ΞΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 265 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ   1:36:34,30 1:37:05,20
361. 225 ΛΟΥΙΖΟΥ ΜΙΝΑ f 96 ιδιωτης   1:37:49,00 1:38:13,40

5 Km

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλλογος Καθ Χρόνος Χρόνος
1. 517 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 1 Oak Aiginas 0:18:58,60 0:19:00,90
2. 548 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:19:38,20 0:19:38,20
3. 791 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ m 3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:19:48,00 0:19:50,50
4. 859 ΠΕΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 4 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:20:14,30 0:20:18,50
5. 905 ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ m 5 Ιδιωτης 0:21:15,50 0:21:23,40
6. 658 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 6 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:21:38,30 0:21:38,30
7. 460 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ m 7 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:21:33,50 0:21:40,80
8. 723 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 8 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:21:41,70 0:21:46,80
9. 991 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ m 9 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:21:41,60 0:21:47,50
10. 938 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ m 10 AO MYKONOY 0:21:57,10 0:21:57,50
11. 468 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:59,90 0:21:59,90
12. 578 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ f 1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:21:52,90 0:22:01,20
13. 704 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 12 ΣΔΥ Αίγινας 0:22:20,00 0:22:24,30
14. 635 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΜΑΚΗΣ m 13 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 0:22:24,30 0:22:26,90
15. 865 ΠΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 14 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:22:34,00 0:22:39,40
16. 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ m 15 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:22:35,20 0:22:39,40
17. 866 ΣΤΕΝΑΪ ΣΕΡΤΖΙΟ m 16   0:23:06,10 0:23:09,00
18. 561 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ m 17 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ 0:23:08,80 0:23:11,80
19. 987 ΤΣΟΛΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 18 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:23:20,00 0:23:25,50
20. 375 ΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ m 19   0:23:39,80 0:23:42,40
21. 473 ΒΑΡΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 20 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:23:39,10 0:23:45,60
22. 718 ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 2 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:23:45,60 0:23:49,20
23. 763 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 21 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:23:46,50 0:23:56,70
24. 625 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 22 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:24:04,40 0:24:09,40
25. 659 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ f 3 COOL RUNNINGS 0:24:09,60 0:24:14,90
26. 887 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 23 RuN PiSTOLS 0:24:20,10 0:24:31,40
27. 1796 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 24 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:24:33,60 0:24:40,60
28. 551 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 25 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:24:35,70 0:24:42,70
29. 876 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 26 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:24:43,40 0:24:51,50
30. 656 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 27 Σύλλογος Δρομεων Υγείας Αίγινας 0:24:51,20 0:24:53,80
31. 466 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ m 28 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:24:51,00 0:24:59,50
32. 598 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 29 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 0:25:01,00 0:25:04,90
33. 642 ΚΟΜΝΙΝΟΥ ΜΟΝΙΚΑ f 4   0:25:02,10 0:25:05,70
34. 564 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 30 Οακ αιγινας 0:25:02,60 0:25:06,00
35. 771 ΛΑΜΑΝΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ m 31   0:25:27,80 0:25:28,70
36. 838 ΠΑΠΑΝΑΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 32 AthensTrainers 0:25:25,90 0:25:29,30
37. 998 ΧATZOΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 33 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:25:33,50 0:25:40,40
38. 716 ΜΑΪΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ m 34 Γενικό Λύκειο Αίγινας 0:25:37,80 0:25:42,40
39. 519 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ m 35 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:38,70 0:25:42,50
40. 286 ΠΑΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 36   0:25:42,20 0:25:45,70
41. 529 ΓΚΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 37 Σωματείο 0:25:34,90 0:25:46,60
42. 448 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 38 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:25:41,30 0:25:49,40
43. 509 ΓΙΑΝΙΤΣ ΒΛΑΝΤΕΝ m 39 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:25:54,00 0:25:54,00
44. 707 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 40 Σχολή Μωραΐτη 0:25:26,40 0:25:55,40
45. 840 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΝΟΣ m 41 Σχολή Μωραΐτη 0:25:30,80 0:25:55,40
46. 873 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 5 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:25:54,50 0:26:00,90
47. 775 ΜΠΕΣΗ ΑΝΘΗ f 6   0:26:04,50 0:26:09,10
48. 884 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 42   0:26:05,60 0:26:10,90
49. 569 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΦΑΙΗ f 7 - 0:26:07,10 0:26:11,00
50. 543 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ f 8   0:26:01,70 0:26:13,40
51. 910 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:26:10,00 0:26:16,40
52. 964 ΤΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 43   0:26:13,70 0:26:18,80
53. 996 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 44 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:26:11,70 0:26:19,20
54. 580 ΘΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 45 ΛΙΜΕΝΙΚΟ 0:25:49,20 0:26:22,30
55. 577 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 46 AthensTrainers 0:26:17,80 0:26:22,60
56. 512 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ f 10 ΣΔΥ ΑΘΗΝ 0:26:19,50 0:26:23,90
57. 533 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 47 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:26:16,70 0:26:24,10
58. 662 ΚΟΥΡΦΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ f 11 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:26:18,50 0:26:24,10
59. 585 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ f 12 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:26:19,00 0:26:24,30
60. 613 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 48   0:26:23,60 0:26:26,50
61. 582 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΗ f 13 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:26:13,50 0:26:27,10
62. 984 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 49 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:26:09,90 0:26:35,90
63. 445 ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ m 50 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:26:33,40 0:26:42,40
64. 765 ΚΑΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 51   0:26:41,40 0:26:44,30
65. 365 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ m 52 BETTER PEOPLE 0:26:44,40 0:26:46,80
66. 725 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 53 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:26:48,80 0:26:52,70
67. 199 ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 54 ΣΔΥΑ 0:27:04,60 0:27:13,40
68. 595 ΚΑΛΛΙΠΟΛΟΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 55 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:27:08,90 0:27:15,80
69. 784 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 56 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:27:11,20 0:27:17,60
70. 633 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 57 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:27:11,60 0:27:17,70
71. 641 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 58   0:27:11,70 0:27:19,20
72. 680 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΚΙΩΤΗΣ m 59 Σχολή Μωραΐτη 0:26:57,70 0:27:22,70
73. 715 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 60 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:27:13,40 0:27:30,30
74. 621 ΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ m 61 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:27:28,20 0:27:32,70
75. 806 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 62   0:27:34,10 0:27:38,40
76. 686 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ m 63 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:27:38,40 0:27:40,80
77. 1000 ΧΑΖΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 14 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:27:41,80 0:27:48,50
78. 589 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 64   0:27:31,10 0:27:54,60
79. 836 ΕΛΝΤΙΣΟΝ ΤΣΙΑΠΗ m 65   0:28:01,70 0:28:01,70
80. 682 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 66 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:27:57,60 0:28:02,80
81. 988 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 67 AthensTrainers 0:28:10,10 0:28:17,70
82. 850 ΠΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ m 68 Σχολή Μωραΐτη 0:28:26,70 0:28:32,00
83. 967 ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m 69 ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΑΧΑΤ 0:28:33,60 0:28:38,20
84. 495 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 70 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:28:35,20 0:28:41,30
85. 593 ΚΑΛΚΑΝΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 15 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:28:40,10 0:28:46,10
86. 757 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ m 71 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:28:48,50 0:28:55,90
87. 875 ΠΤΕΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ f 16   0:28:39,50 0:28:56,40
88. 804 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 72 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:28:46,30 0:28:57,10
89. 924 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 17 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:28:53,90 0:29:01,90
90. 975 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 73 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:07,30 0:29:07,30
91. 664 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 74   0:29:00,50 0:29:12,70
92. 761 ΜΟΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 75 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:29:07,70 0:29:19,40
93. 921 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 76 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:29:07,80 0:29:19,50
94. 501 ΚΟΥΚΑ ΡΟΕΛΙΟ m 77   0:29:19,60 0:29:23,70
95. 538 ΔΑΡΕΜΑΣ ΙΑΣΩΝ m 78   0:29:24,60 0:29:24,60
96. 847 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 79 Ιδιώτης 0:29:10,10 0:29:25,70
97. 798 ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m 80   0:29:16,50 0:29:27,00
98. 528 ΓΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 81 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:29:23,30 0:29:27,20
99. 732 ΛΑΛΑΪ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 82   0:29:24,40 0:29:27,30
100. 604 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 18 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:29:17,60 0:29:27,50
101. 114 ΣΠΥΡΗ ΑΝΝΑ f 19   0:29:28,10 0:29:33,40
102. 628 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 83 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:29:30,00 0:29:37,80
103. 453 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 84 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:29:29,80 0:29:37,90
104. 441 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 85 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:29:33,20 0:29:43,00
105. 618 ΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 20 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αίγινας 0:29:33,00 0:29:43,10
106. 677 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 86 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 0:29:21,00 0:29:44,10
107. 695 ΛΕΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ f 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:44,30 0:29:44,30
108. 753 ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ ΙΩΣΗΦ m 87 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:29:43,20 0:29:47,40
109. 735 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 88 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:29:42,50 0:29:49,00
110. 612 ΚΑΡΝΕΖΗ ΕΥΤΑΞΙΑ f 22   0:29:48,40 0:29:51,50
111. 951 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 89   0:29:26,70 0:29:53,20
112. 630 ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 90 Apollon Smirnis 0:29:42,40 0:29:53,20
113. 773 ΜΠΑΛΑΦΑ ΟΛΓΑ f 23 ARGOS SEC. RUNNING TEAM 0:29:37,20 0:29:58,10
114. 830 ΓΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΟΣ m 91   0:29:56,70 0:30:03,80
115. 760 ΜΟΙΡΑΣ ΙΩΝΑΣ m 92 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:29:48,90 0:30:08,80
116. 983 ΤΣΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 24 AthensTrainers 0:30:02,80 0:30:10,70
117. 779 ΜΠΟΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 93 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:29:56,60 0:30:17,80
118. 483 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 94 - 0:30:10,30 0:30:18,80
119. 943 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 25 ΛΧ Αίγινας 0:29:45,30 0:30:19,90
120. 787 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 95 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:30:17,20 0:30:21,20
121. 584 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΑΝΟΣ m 96 1ο Γυμνάσιο Αίγινας 0:30:22,30 0:30:26,10
122. 849 ΠΑΥΛΟΣ ΆΡΗΣ m 97 ΣΔΥ Αίγινας 0:30:21,60 0:30:26,10
123. 583 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ f 26 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:30:11,00 0:30:26,70
124. 863 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:03,10 0:30:28,10
125. 493 ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m 99   0:30:00,40 0:30:36,30
126. 1795 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΣΩΖΩΝ m 100 ΣΔΥ αιγινας 0:30:20,20 0:30:37,30
127. 610 ΚΑΡΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 27 BETTER PEOPLE 0:30:31,50 0:30:43,30
128. 579 ΘΩΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ m 101 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:41,80 0:30:47,50
129. 742 ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m 102   0:30:13,10 0:30:50,80
130. 482 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 103 - 0:30:42,20 0:30:50,90
131. 649 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 104 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:30:34,00 0:30:52,40
132. 575 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 105 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:30:33,00 0:30:56,50
133. 931 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 28 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:30:55,30 0:30:58,50
134. 449 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 106 ΝΑΜΑ 0:30:36,00 0:31:13,20
135. 928 ΣΤΑΠΠΑ, ΜΑΙΡΗ f 29   0:30:24,30 0:31:13,40
136. 785 ΜΠΟΥΡΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 30 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:31:07,00 0:31:15,00
137. 560 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 107 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:31:14,30 0:31:17,80
138. 807 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ m 108 Σδυ αιγινας 0:30:57,60 0:31:23,40
139. 861 ΠΙΡΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΟ m 109   0:31:01,40 0:31:23,70
140. 549 ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 110 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:31:06,20 0:31:26,20
141. 783 ΜΠΟΥΖΟ ΝΟΡΑ f 31 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:31:13,60 0:31:32,90
142. 1800 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ f 32 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:32,70 0:31:37,10
143. 870 ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 111 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:46,10 0:31:46,10
144. 755 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 112 - 0:31:47,10 0:31:48,10
145. 868 ΠΟΛΥΘΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 113 Ιδιωτης 0:31:41,70 0:31:50,80
146. 825 ΛΟΡΑΝΔΟΥ ΡΙΑ f 33   0:31:47,60 0:31:51,90
147. 518 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 114 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:31:45,40 0:31:53,30
148. 797 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 115   0:31:49,50 0:31:57,00
149. 605 ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m 116 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 0:31:38,00 0:32:01,10
150. 1789 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ m 117 ΝΑΜΑ 0:32:00,90 0:32:08,30
151. 234 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 118 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:38,20 0:32:10,00
152. 717 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m 119 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:31:56,90 0:32:10,10
153. 638 ΚΟΜΙΝΗΣ ΜΗΝΑΣ m 120 AthensTrainers 0:32:04,40 0:32:15,20
154. 176 ΚΙΖΑΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ f 34 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:43,20 0:32:15,30
155. 444 ΑΜΠΟΥΜΠΑΚΕΝΤ ΙΣΑΑΚ m 121   0:32:21,60 0:32:28,50
156. 132 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 122 GRAMMO 0:32:11,40 0:32:29,20
157. 867 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 123 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:31:45,70 0:32:30,50
158. 648 ΚΟΠΙΤΟΡΗ ΑΘΗΝΑ f 35 COOL RUNNINGS 0:32:00,00 0:32:35,20
159. 994 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 124 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:32:32,60 0:32:35,70
160. 665 ΚΟΥΤΣΑΒΛΗ ΙΩΑΝΝΑ f 36 BETTER PEOPLE 0:32:25,60 0:32:36,60
161. 399 ΤΣΕΝΟΥΚΑ ΜΠΟΥΚΟΥΡΙΕ m 125 BETTER PEOPLE 0:32:26,10 0:32:36,80
162. 556 ΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 126 BETTER PEOPLE 0:32:26,20 0:32:36,90
163. 698 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 127 Σχολή Μωραΐτη 0:32:39,20 0:32:39,20
164. 902 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ m 128 - 0:32:34,50 0:32:43,50
165. 691 ΛΑΛΙΖΑ ΧΑΡΑ f 37 Ο.Α.ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:32:42,10 0:32:48,60
166. 940 ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΑΡΙΑ f 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:32:43,30 0:32:53,70
167. 877 ΡΕΚΛΕΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ f 39 ΝΑΜΑ 0:32:45,00 0:32:56,20
168. 844 ΚΡΕΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 129   0:32:44,00 0:32:57,30
169. 505 ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:35,90 0:32:57,80
170. 476 ΒΑΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 131 Angry Runners 0:32:20,40 0:32:58,60
171. 936 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ m 132 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:32:50,50 0:33:01,90
172. 670 ΚΡΟΥΣΚΑ ΖΩΗ f 40   0:32:53,30 0:33:03,40
173. 663 ΚΟΥΤΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 133 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:32:55,10 0:33:04,30
174. 795 ΝΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ f 41 AthensTrainers 0:33:04,40 0:33:10,70
175. 1801 ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 134 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:32:42,10 0:33:11,20
176. 997 ΦΩΤΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ m 135   0:32:38,90 0:33:16,20
177. 944 ΣΩΡΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 136 Δεν ανηκω σε σωματειο 0:33:16,50 0:33:20,40
178. 497 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 137 Angry Runners 0:32:54,60 0:33:33,40
179. 588 ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ f 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:33:30,20 0:33:36,10
180. 788 ΜΥΡΑΤ ΆΓΓΕΛΟΣ m 138 Σθιε 0:33:13,10 0:33:37,00
181. 668 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 43 Δεν ανήκω σε κάποιο σωματείο ή σχολείο. Είμαι φοιτήτρια 0:33:32,50 0:33:45,50
182. 958 ΤΖΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 139 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:33:29,60 0:33:48,80
183. 442 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ m 140 - 0:33:38,20 0:33:48,90
184. 592 ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΙΡΑ f 44 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:33:35,10 0:33:49,80
185. 803 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ m 141 ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 0:33:39,00 0:33:51,50
186. 919 ΣΠΙΝΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ f 45 ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 0:33:40,20 0:33:51,90
187. 970 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 46 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:33:18,00 0:33:55,10
188. 952 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 142 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:33:17,30 0:33:55,20
189. 554 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 47 Ανεξάρτητη 0:33:15,90 0:33:55,40
190. 852 ΠΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 143 ΟΧΙ 0:33:46,90 0:33:55,50
191. 714 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 144 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:33:32,40 0:34:00,40
192. 172 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 145 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:53,00 0:34:01,90
193. 915 ΣΟΦΑΔΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ f 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:54,80 0:34:03,90
194. 562 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 146 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:33:58,00 0:34:05,20
195. 503 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 49 1ο Γυμνάσιο Αίγινας 0:33:53,20 0:34:05,40
196. 631 ΚΛΕΟΠΑΣ ΤΑΚΗΣ m 147 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:33:16,00 0:34:11,00
197. 389 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 148 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:33:16,40 0:34:11,00
198. 463 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ f 50 AthensTrainers 0:34:05,30 0:34:13,40
199. 666 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 51 ατομικό 0:34:17,90 0:34:26,70
200. 603 ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 52 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:34:23,10 0:34:29,60
201. 896 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ f 53 - 0:34:18,20 0:34:35,40
202. 516 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΟΡΙΝΑ f 54 Οχι 0:34:16,40 0:34:36,40
203. 799 ΚΑΤΕΓΙΑΝΝΗ ΜΑΙΡΗ f 55   0:34:19,10 0:34:37,00
204. 776 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΙΘΝΥΣΗΣ m 149   0:34:18,80 0:34:39,40
205. 615 ΚΑΣΙΜΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ f 56   0:34:30,70 0:34:41,90
206. 957 ΤΖΙΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 57 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:34:26,40 0:34:42,10
207. 882 ΡΟΔΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ m 150   0:34:18,90 0:34:43,20
208. 1799 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ f 58 MY FITNESS HALL 0:34:03,60 0:34:44,20
209. 485 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ f 59 - 0:34:25,50 0:34:47,50
210. 313 ΠΑΠΑΜΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 151 FOO Team 0:34:36,70 0:34:48,90
211. 935 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ f 60 - 0:34:32,10 0:34:49,40
212. 722 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 152 ΑΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑΣ 0:34:26,60 0:34:53,60
213. 617 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 153 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΗΝΑΣ 0:34:44,30 0:34:54,20
214. 491 ΒΛΑΧΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 154 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:34:37,50 0:34:55,00
215. 508 ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΣΜΗΝΗ- ΣΟΦΙΑ f 61 COOL RUNNINGS 0:34:29,80 0:34:59,50
216. 942 ΕΡΣΙΝ ΛΙΚΟ m 155   0:35:00,10 0:35:03,80
217. 913 ΣΚΙΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ f 62 outdoors games running team 0:34:46,70 0:35:05,60
218. 629 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΡΕΝΑ f 63   0:34:33,40 0:35:06,00
219. 576 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 156 AthensTrainers 0:35:04,50 0:35:13,20
220. 917 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ f 64 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:35:04,90 0:35:14,40
221. 563 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 157 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:34:39,60 0:35:18,90
222. 1110 ΟΡΟΛΟΓΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ m 158   0:34:40,70 0:35:19,50
223. 764 ΜΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ f 65 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:34:30,60 0:35:20,10
224. 922 ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΝΑΗ f 66 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:21,40 0:35:21,40
225. 436 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ f 67 OUTDOOR GAMES RUNNERS 0:35:01,70 0:35:22,30
226. 644 ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 159 - 0:34:47,80 0:35:22,90
227. 413 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΕΙΩ f 68 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:35:11,80 0:35:26,10
228. 929 ΣΤΑΠΠΑΣ, ΚΩΣΤΑΣ m 160   0:34:39,20 0:35:27,90
229. 522 ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 161   0:35:21,10 0:35:27,90
230. 632 ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ m 162 AthensTrainers 0:35:20,10 0:35:29,20
231. 545 ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ f 69 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:34:58,80 0:35:31,20
232. 1798 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 163 Κανένα 0:35:25,30 0:35:34,70
233. 363 ΖΑΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 164   0:35:47,20 0:35:51,80
234. 986 ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ f 70 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:35:59,60 0:35:59,60
235. 702 ΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΑ f 71 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOY 0:35:55,70 0:36:02,30
236. 713 ΜΑΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ m 165 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:19,80 0:36:06,40
237. 703 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 166 - 0:35:47,40 0:36:09,70
238. 639 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 167   0:36:00,30 0:36:12,90
239. 956 ΤΖΙΤΖΗ ΜΑΡΩ f 72 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:35:52,80 0:36:14,10
240. 927 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 168 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 0:35:52,50 0:36:14,10
241. 435 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 73 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:31,00 0:36:16,80
242. 462 ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 169 Ανεξάρτητος 0:35:43,80 0:36:17,40
243. 478 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 74 ANEJARTHTOS 0:35:57,70 0:36:21,90
244. 469 ΒΑΡΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 170 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:35:52,90 0:36:26,80
245. 700 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 171 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:36:09,80 0:36:28,90
246. 720 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 75 ΣΔΥ 0:35:53,50 0:36:29,40
247. 499 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 172   0:35:58,00 0:36:30,80
248. 550 ΕΛΕΜΕ ΙΩΑΝΝΑ f 76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:35:57,70 0:36:32,40
249. 694 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ f 77 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:03,80 0:36:34,10
250. 831 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ f 78 ΝΑΜΑ 0:36:24,20 0:36:37,20
251. 961 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 173   0:36:14,50 0:36:38,80
252. 614 ΚΑΡΥΔΗ ΒΕΤΤΑ f 79 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:54,90 0:36:42,70
253. 778 ΜΠΙΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 174 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:35:54,90 0:36:42,90
254. 860 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ f 80 ευκλης 0:36:24,10 0:36:44,10
255. 521 ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 175   0:36:44,80 0:36:49,80
256. 451 ΑΞΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 176   0:36:44,50 0:36:50,00
257. 858 ΛΑΛΑΪ ΧΡΗΣΤΟΣ m 177   0:36:50,90 0:36:54,50
258. 627 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ f 81 AthensTrainers 0:36:57,00 0:36:57,00
259. 912 ΣΚΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ m 178 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:36:03,20 0:36:57,70
260. 815 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:22,00 0:36:59,80
261. 433 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ f 82 Nalu 0:36:34,10 0:37:00,80
262. 923 ΚΑΣΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 180 - 0:36:56,30 0:37:02,60
263. 948 ΤΑΠΙΝΗ ΛΑΟΥΡΑ f 83 Diadrasis 0:36:39,80 0:37:04,30
264. 809 ΑΒΤΝΟΥΛΑΪ ΝΤΕΝΗΣ m 181   0:37:03,00 0:37:09,10
265. 594 ΚΑΛΛΙΒΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 182 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 0:36:44,80 0:37:09,90
266. 739 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 183 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:37:12,40 0:37:14,80
267. 800 ΝΤΑΠΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 184 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:36:46,60 0:37:16,10
268. 537 ΔΑΓΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 84 AthensTrainers 0:37:07,60 0:37:17,10
269. 926 ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 185 AthensTrainers 0:37:08,00 0:37:17,60
270. 848 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 186 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:37:12,60 0:37:18,60
271. 814 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ f 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:36:42,50 0:37:20,20
272. 626 ΛΑΤΣΟΥΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 187   0:37:19,60 0:37:23,20
273. 897 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 188 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:37:21,30 0:37:24,60
274. 634 ΚΟΚΚΑΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ f 86 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:36:34,00 0:37:26,40
275. 457 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ m 189 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:36:34,20 0:37:26,70
276. 684 ΛΑΒΟΥΤΑ ΖΕΦΗ f 87 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:37:20,40 0:37:27,50
277. 602 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ m 190 Ανεξάρτητος 0:36:55,70 0:37:27,70
278. 745 ΜΕΝΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 191 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:37:27,90 0:37:27,90
279. 946 ΤΑΖΕΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ f 88 Οχι 0:37:09,80 0:37:28,00
280. 477 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 89 - 0:37:31,80 0:37:39,40
281. 731 ΜΑΡΚΑΤΖΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ f 90 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:37:14,80 0:37:39,80
282. 67 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ f 91 Κανένα 0:37:16,80 0:37:45,60
283. 772 ΣΤΕΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 192   0:37:33,10 0:37:46,80
284. 690 ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ m 193 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:37:33,00 0:37:46,80
285. 515 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ f 92 Οχι 0:37:27,10 0:37:47,20
286. 740 ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 194 NA 0:37:32,10 0:38:00,50
287. 812 ΠΑΛΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 195 ΓΕΛ.ΑΙΓΙΝΑΣ 0:37:53,90 0:38:00,70
288. 918 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 196 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:37:50,30 0:38:05,30
289. 889 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ f 93 COOL RUNNINGS 0:37:32,00 0:38:08,60
290. 646 ΚΟΝΤΟΡΟΥΔΑ ΜΑΙΡΗ f 94 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:37:49,80 0:38:14,20
291. 980 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 197 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:37:47,60 0:38:16,80
292. 465 ΒΑΛΑΣΚΑ ΕΦΗ f 95 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:38:18,60 0:38:26,50
293. 767 ΜΟΥΣΟΥΛΕΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 198 ΑΙΓΙΝΑ 0:38:35,50 0:38:35,50
294. 769 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 96 COOL RUNNINGS 0:38:01,10 0:38:36,70
295. 438 ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 97 - 0:38:25,30 0:38:38,20
296. 458 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 98 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:38:38,50 0:38:38,50
297. 443 ΑΜΟΙΡΑΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ f 99   0:38:16,70 0:38:43,60
298. 895 ΣΑΜΑΝΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 100 Οχι 0:38:09,90 0:38:52,00
299. 527 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 101   0:38:09,80 0:38:57,40
300. 454 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 199 - 0:38:09,70 0:38:57,60
301. 591 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΝΝΑ f 102   0:38:40,10 0:39:01,80
302. 492 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 200   0:38:39,70 0:39:01,90
303. 762 ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ f 103 AthensTrainers 0:38:54,20 0:39:03,00
304. 510 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ f 104 ΜΥΡΣΟΙΝΟΗ 0:38:37,90 0:39:04,30
305. 544 ΔΟΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 201 AthensTrainers 0:39:07,20 0:39:14,90
306. 712 ΛΩΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ m 202 AthensTrainers 0:39:07,30 0:39:14,90
307. 899 ΣΑΡΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ f 105   0:39:07,00 0:39:19,40
308. 950 ΤΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 203 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:38:33,60 0:39:28,30
309. 1042 ΟΡΟΛΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ m 204   0:38:48,10 0:39:29,10
310. 1029 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ f 106   0:38:47,80 0:39:29,30
311. 541 ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ f 107 ___ 0:38:59,10 0:39:30,30
312. 514 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f 108 1ο Γυμνάσιο Αίγινας 0:39:04,60 0:39:40,10
313. 826 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 109 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:11,00 0:39:44,50
314. 643 ΚΟΝΤΑΞΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 110 Diadrasis 0:39:23,70 0:39:49,70
315. 953 ΤΖΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 111 AthensTrainers 0:39:43,30 0:39:50,20
316. 673 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 205 ΣΔΥΠ 0:39:06,90 0:39:51,10
317. 701 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 206 ΟΧΙ 0:39:38,10 0:39:55,00
318. 459 ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ f 112 Ο.Α.Κ.ΑΙΓΙΝΑΣ 0:39:46,40 0:40:01,00
319. 828 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ f 113 cool runnings 0:39:35,80 0:40:11,30
320. 597 ΚΑΜΠΑΝΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ f 114 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:40:01,30 0:40:16,50
321. 793 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 207 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:39:55,10 0:40:18,00
322. 724 ΜΑΡΓΑΝΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 208 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:40:08,40 0:40:20,70
323. 439 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 209   0:40:16,20 0:40:23,50
324. 747 ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 115   0:40:01,70 0:40:25,00
325. 888 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ f 116 COOL RUNNINGS 0:39:58,30 0:40:26,10
326. 489 ΒΙΛΑΝΤΩΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ f 117 Μ.Αλέξανδρος 0:39:50,80 0:40:26,90
327. 480 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ f 118 ΣΑΠΠΑΖ 0:40:14,80 0:40:27,70
328. 475 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΙΝΑ f 119 OXI 0:39:58,30 0:40:28,20
329. 507 ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 120 ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:39:57,50 0:40:28,70
330. 945 ΜΥΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 210   0:40:02,20 0:40:28,80
331. 440 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΗΡΩ f 121 tipota 0:40:07,50 0:40:33,50
332. 811 ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 122 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:40:36,50 0:40:40,00
333. 937 ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 123   0:40:32,10 0:40:44,10
334. 559 ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ f 124 ΣΔΥΠ 0:40:04,60 0:40:45,90
335. 526 ΓΚΑΡΗ ΕΡΑΣΜΙΑ f 125 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:40:23,70 0:40:47,20
336. 669 ΚΡΕΟΥΖΗ ΗΛΙΑΝΑ f 126   0:40:41,20 0:40:47,60
337. 520 ΚΑΜΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΟΥ f 127   0:40:41,30 0:40:47,90
338. 893 ΧΑΣΤΟΤΣΙ ΑΙΝΤΑ f 128   0:40:44,50 0:40:59,20
339. 609 ΧΑΣΤΟΤΣΙ ΜΕΛΙΝΑ f 129   0:40:43,50 0:40:59,20
340. 878 ΧΑΣΤΟΤΣΙ ΡΙΝΑ f 130   0:40:45,00 0:41:00,00
341. 479 MURIEL GUY m 211   0:40:35,90 0:41:00,40
342. 976 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 212 NA 0:40:34,70 0:41:05,20
343. 437 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 131 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:41:10,20 0:41:14,00
344. 968 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ m 213 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:41:03,50 0:41:22,50
345. 925 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ f 132 OXI 0:40:34,90 0:41:24,40
346. 802 ΞΙΜΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 133 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:59,30 0:41:31,90
347. 565 ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ f 134 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:40:42,50 0:41:32,40
348. 750 ΜΗΛΙΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 135 SDROKONIKER 0:41:26,40 0:41:41,30
349. 874 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΙΤΑ f 136 Ιδιώτης 0:41:34,60 0:41:42,40
350. 939 ΣΤΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 137 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 0:41:22,50 0:41:46,40
351. 954 ΤΖΙΜΑ ΑΡΣΙΝΟΗ f 138 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:41:50,80 0:42:00,10
352. 823 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ m 214 None 0:42:03,70 0:42:08,80
353. 608 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 215 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:41:36,40 0:42:26,20
354. 547 ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΡΟΒΕΡΤΟΣ m 216 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:41:36,20 0:42:26,40
355. 900 ΣΑΡΡΗ -ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ELENI f 139 N/A 0:41:37,20 0:42:28,80
356. 697 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 217 ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 0:42:19,90 0:42:30,50
357. 977 ΤΣΑΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 140 COOL RUNNINGS 0:42:04,60 0:42:39,60
358. 557 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 141   0:42:00,40 0:42:44,10
359. 696 ΣΧΟΙΝΟΧΟΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ m 218   0:42:44,40 0:42:52,30
360. 452 ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 219 Αυτονομος 0:42:36,40 0:42:55,00
361. 481 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 142 Αυτονομος 0:42:35,90 0:42:55,10
362. 892 ΣΑΚΑΙ ΝΤΕΝΙΣ f 143 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:42:55,10 0:43:00,50
363. 766 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ f 144 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:42:48,50 0:43:19,20
364. 751 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 220 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Α.Π.Σ 0:42:57,50 0:43:22,40
365. 869 ΠΟΡΠΟΡΗ ΜΑΤΟΥΛΑ f 145 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:43:04,70 0:43:30,40
366. 607 ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ f 146 #1MOREKM 0:42:48,10 0:43:35,80
367. 1788 ΧΑΛΔΑΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 147 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:43:38,40 0:43:52,50
368. 885 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 148 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:43:16,80 0:43:55,10
369. 504 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 221   0:43:45,20 0:44:02,10
370. 941 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ f 149   0:43:44,20 0:44:05,00
371. 971 ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 150 BETTER PEOPLE 0:43:56,10 0:44:07,70
372. 853 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΟΣ m 222 OUTDOOR GAMES RUNNERS 0:43:54,60 0:44:17,40
373. 824 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ m 223 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:32,00 0:44:22,80
374. 692 ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 224 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:32,00 0:44:23,10
375. 834 ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ m 225 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:34,40 0:44:23,20
376. 488 ΒΕΡΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 226 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:43:33,10 0:44:23,20
377. 955 ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 227 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:44:14,10 0:44:24,40
378. 839 ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 151 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:44:27,50 0:44:34,90
379. 709 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΛΙΑΝ f 152   0:43:57,40 0:44:36,40
380. 661 ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 153   0:44:12,40 0:44:47,80
381. 539 ΓΙΑΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ m 228   0:44:30,90 0:44:54,10
382. 979 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑ ΝΕΛΛΗ f 154 ΟΧΙ 0:44:36,50 0:44:57,50
383. 781 ΜΥΘΗ ΝΕΦΕΛΗ f 155   0:44:59,10 0:44:59,10
384. 890 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 156 COOL RUNNINGS 0:44:23,70 0:45:00,20
385. 947 ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΟΝ f 157 ΚΑΝΕΝΑ 0:44:53,60 0:45:09,20
386. 1790 ΜΠΙΖΙΩΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 158   0:44:53,30 0:45:09,30
387. 995 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ f 159 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:45:13,60 0:45:22,70
388. 726 ΜΑΡΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 160 - 0:44:34,80 0:45:27,90
389. 596 ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ f 161 ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΗ 0:45:17,10 0:45:30,20
390. 794 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 229 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:45:35,70 0:45:35,70
391. 833 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΕΙΡΗΝΗ f 162 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 0:45:35,70 0:45:35,70
392. 749 ΜΗΛΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 163 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:10,10 0:45:40,40
393. 498 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 230 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:45:45,70 0:45:50,60
394. 978 ΤΣΑΦΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ f 164 AthensTrainers 0:45:47,00 0:45:55,30
395. 513 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 231 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:45:43,20 0:45:59,70
396. 623 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 232 BETTER PEOPLE 0:45:36,50 0:45:59,90
397. 736 ΜΑΤΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΝΕΣΤΗ f 165   0:45:29,10 0:46:04,20
398. 619 ΚΑΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ f 166 ΝΑΜΑ 0:46:01,70 0:46:14,20
399. 534 ΓΡΥΠΑΙΟΥ ΕΡΙΦΥΛΛΗ f 167 ΝΑΜΑ 0:46:01,00 0:46:14,30
400. 974 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 168 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:45:47,70 0:46:16,90
401. 920 ΣΠΥΡΟΥ ΒΙΚΥ f 169 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 0:46:17,60 0:46:17,60
402. 759 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 170 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:45:53,50 0:46:18,70
403. 864 ΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 171 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:45:52,60 0:46:19,00
404. 770 ΜΠΑΖΙΑΝΟΥ ΑΝΤΖΥ f 172 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:45:49,10 0:46:21,50
405. 842 ΠΑΠΑΠΟΛΙΖΟΥ ΞΕΝΙΑ f 173 na 0:46:30,20 0:46:59,00
406. 622 ΚΑΚΟΤΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ f 174   0:46:29,20 0:47:02,30
407. 699 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 175 Αρσάκειο 0:46:57,20 0:47:15,40
408. 464 ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ f 176 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:46:53,20 0:47:24,00
409. 494 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ f 177 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:47:27,20 0:47:39,30
410. 904 ΣΕΚΕΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 178 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:47:05,40 0:47:42,20
411. 907 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ f 179 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:46:59,80 0:47:42,20
412. 467 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 233 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:47:38,40 0:48:10,40
413. 883 ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 180 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:47:44,70 0:48:15,60
414. 886 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 181 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:47:36,40 0:48:16,20
415. 687 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 182 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:48:39,70 0:48:45,30
416. 711 ΛΥΚΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 183 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:48:40,20 0:48:46,50
417. 552 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ SPYROS m 234 N/A 0:49:01,10 0:49:01,10
418. 566 ΖΟΜΠΟΥΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 184 Ιδιώτης 0:48:28,10 0:49:05,70
419. 572 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 235 Ιδιώτης 0:48:30,20 0:49:06,00
420. 845 ΠΑΡΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ f 185 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:48:17,90 0:49:06,40
421. 959 ΤΖΟΡΒΑ ΡΕΒΕΚΚΑ f 186 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:48:19,30 0:49:08,70
422. 730 ΜΑΡΙΝΟΥ ΠΟΛΥ f 187 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:48:45,00 0:49:10,30
423. 568 ΑΞΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΗΣ f 188   0:49:05,80 0:49:10,90
424. 532 ΓΚΡΙΝΕΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 236 ΝΑΜΑ 0:48:56,00 0:49:15,30
425. 819 ΠΑΤΣΩΝΑΚΗ ΣΟΥΛΑ f 189   0:49:18,70 0:49:23,90
426. 934 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 190 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:48:52,70 0:49:25,10
427. 546 ΔΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ f 191 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:48:52,00 0:49:25,10
428. 434 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ f 192 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 0:48:52,60 0:49:25,50
429. 1802 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 193   0:49:11,50 0:49:27,60
430. 857 ΣΟΡΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ f 194   0:49:11,50 0:49:27,70
431. 891 ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 237 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:48:49,10 0:49:34,80
432. 754 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 238   0:49:13,10 0:49:39,50
433. 901 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ m 239   0:49:28,30 0:49:40,90
434. 535 ΓΙΑΧΑΛΗ ΕΛΙΝΑ f 195   0:48:54,40 0:49:42,40
435. 789 ΝΑΚΑ ΑΓΑΘΗ f 196 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:49:25,80 0:49:57,20
436. 752 ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ ΜΑΡΙΑ f 197 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΣΩΜΑΤΩΝ 0:49:58,50 0:50:01,70
437. 432 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ f 198 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:50:03,10 0:50:18,90
438. 431 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ m 240 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:50:03,70 0:50:19,40
439. 530 ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΡΓΗΣ m 241 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:50:17,00 0:50:22,50
440. 573 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ m 242 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:49:55,90 0:50:31,10
441. 932 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΛΕΝΑ f 199 Ατομικό 0:50:10,20 0:50:37,60
442. 906 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 243 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 0:49:55,80 0:50:38,90
443. 525 ΓΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ f 200 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:50:25,10 0:51:01,00
444. 506 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ f 201   0:50:17,80 0:51:01,40
445. 637 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 202 Οχι 0:50:50,30 0:51:08,20
446. 960 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 244 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:42,00 0:51:15,90
447. 542 ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 203 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:51:12,00 0:51:22,30
448. 470 ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 245 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΜΑ 0:51:06,30 0:51:22,40
449. 590 ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ f 204   0:51:13,90 0:51:26,90
450. 657 ΚΟΥΚΟΥΜΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ f 205 Αρσάκειο 0:51:24,20 0:51:42,10
451. 650 ΚΟΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 206 ΝΑΜΑ 0:51:21,30 0:51:42,30
452. 689 ΛΑΘΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ f 207 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:51:40,60 0:51:43,70
453. 786 ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 246 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:51:49,60 0:51:49,60
454. 685 ΛΑΓΙΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 208 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:52:04,20 0:52:04,20
455. 903 ΣΔΟΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 209 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:51:55,10 0:52:10,70
456. 746 ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 210   0:52:18,20 0:52:49,10
457. 500 ΑΛΥΦΑΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ f 211   0:52:32,90 0:52:50,40
458. 880 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ f 212   0:52:34,60 0:52:51,10
459. 854 ΠΕΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 247 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:28,00 0:52:56,20
460. 599 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 213   0:53:00,60 0:53:11,70
461. 894 ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ m 248 BETTER PEOPLE 0:53:22,50 0:53:35,20
462. 856 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 249 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:53:41,20 0:53:43,70
463. 558 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ f 214 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:15,50 0:53:45,30
464. 570 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 215 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΜΑ 0:53:44,50 0:53:59,80
465. 837 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 216 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΜΑ 0:53:43,10 0:54:00,00
466. 862 ΠΙΣΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 250 AthensTrainers 0:54:05,30 0:54:19,40
467. 741 ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ m 251 AthensTrainers 0:54:09,80 0:54:19,60
468. 792 ΜΠΑΡΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 217   0:53:41,40 0:54:24,80
469. 768 ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΑΡΓΥΡΩ f 218 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:53:36,60 0:54:25,50
470. 908 ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΝΑ f 219 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:53:35,60 0:54:25,50
471. 524 ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗ ΑΦΑΙΑ f 220   0:54:20,80 0:54:34,70
472. 898 ΣΑΡΡΗ ΣΤΕΛΛΑ f 221 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:54:50,20 0:55:05,10
473. 999 ΧΑΖΑΝΔΡΟΥΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ f 222 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:54:50,10 0:55:05,20
474. 574 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 223 ΟΑΚ 0:54:41,30 0:55:18,30
475. 1792 ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 224   0:55:07,40 0:55:19,10
476. 733 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 225   0:55:07,60 0:55:19,30
477. 729 ΜΑΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ m 252   0:55:06,80 0:55:20,20
478. 738 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΑΣΑ f 226 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:55:05,10 0:55:21,60
479. 820 ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ f 227 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:55:06,10 0:55:22,00
480. 985 ΡΩΜΑΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ f 228   0:54:55,40 0:55:27,30
481. 817 ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 229 Κανενα 0:55:15,70 0:55:27,90
482. 989 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ f 230   0:55:11,40 0:55:28,70
483. 914 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ f 231   0:55:12,30 0:55:29,00
484. 933 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 232 ΤΙΠΟΤΕ 0:55:09,00 0:55:32,70
485. 827 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 233   0:55:24,80 0:55:36,90
486. 672 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ f 234 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:54:51,30 0:55:37,20
487. 821 ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΘΗΝΑ f 235 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:55:48,40 0:55:53,20
488. 651 ΚΟΤΤΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ f 236 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 0:55:50,80 0:55:55,80
489. 756 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 237   0:55:52,10 0:56:34,80
490. 1794 ΧΑΡΙΣΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 238 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:55:52,10 0:56:35,00
491. 450 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 253   0:56:52,00 0:57:03,50
492. 601 ΚΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ m 254   0:56:51,30 0:57:03,80
493. 835 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ f 239 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:56:47,20 0:57:06,50
494. 774 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ f 240 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:56:40,40 0:57:12,80
495. 743 ΜΕΝΤΖΑΛΗ ΕΥΑ f 241 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:57:46,80 0:57:46,80
496. 744 ΜΕΝΤΖΑΛΗ ΑΝΝΑ f 242 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 0:57:47,90 0:57:47,90
497. 710 ΛΥΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ f 243 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 0:57:55,60 0:58:10,00
498. 916 ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 244 - 0:57:27,40 0:58:12,00
499. 805 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΛΛΥ f 245   0:57:28,40 0:58:12,30
500. 818 ΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ f 246 Κανενα 0:58:07,80 0:58:20,50
501. 705 ΛΟΥΙΖΟΥ ΑΝΘΗ f 247 ιδιώτης 0:57:58,90 0:58:20,60
502. 647 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ f 248 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:58:48,40 0:59:05,00
503. 693 ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 255 BETTER PEOPLE 0:58:55,00 0:59:07,80
504. 616 ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 256 Σχολή Μωραΐτη 0:59:20,30 0:59:22,80
505. 683 ΛΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 257 Σχολή Μωραΐτη 0:59:23,60 0:59:25,90
506. 600 ΚΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 249 Πολιτιστικός Σύλλογος ΟΙΝΟΗ 1:00:05,10 1:00:19,10
507. 688 ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 250 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 1:00:39,10 1:00:44,70
508. 728 ΜΑΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 251   1:00:30,10 1:00:44,70
509. 790 ΝΑΣΙΟΥ ΜΥΡΤΩ f 252 nama gym 1:00:15,90 1:00:57,90
510. 832 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ f 253 ΝΑΜΑ 1:00:42,10 1:00:58,00
511. 455 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 254 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 1:00:59,10 1:01:28,30
512. 981 ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 255 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 1:00:58,50 1:01:28,40
513. 851 ΠΕΘΑΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ f 256 Σωματειο 1:01:09,50 1:01:51,50
514. 780 ΜΠΟΖΑ ΜΑΡΙΑ f 257 BETTER PEOPLE 1:02:00,00 1:02:10,00
515. 963 ΤΟΓΙΑ ΑΡΤΕΜΗ f 258   1:02:37,10 1:02:57,10
516. 474 ΒΑΡΥΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ f 259   1:02:41,80 1:03:01,70
517. 523 ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ f 260 BETTER PEOPLE 1:03:56,10 1:04:08,40
518. 496 ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ m 258 Σχολή Μωραΐτη 1:03:49,60 1:04:32,60
519. 796 ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ m 259 Σχολή Μωραΐτη 1:04:02,00 1:04:33,00
520. 456 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ m 260 Σχολή Μωραΐτη 1:04:09,20 1:04:39,40
521. 487 ΒΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 261 Σχολή Μωραΐτη 1:04:08,70 1:04:39,50
522. 801 ΞΑΝΘΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ f 261 Σχολή Μωραΐτη 1:04:08,50 1:04:39,50
523. 652 ΚΟΤΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 262   1:05:45,60 1:06:06,40
524. 734 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ f 263   1:05:47,40 1:06:11,50
525. 969 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ m 262 2 Γυμνασειο Αιγινας 1:06:34,20 1:06:49,40
526. 846 ΠΑΣΑΛΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 263 Σχολή Μωραΐτη 1:06:30,40 1:07:05,00
527. 966 ΤΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ m 264 Σχολή Μωραΐτη 1:06:30,60 1:07:05,20
528. 611 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m 265 Σχολή Μωραΐτη 1:06:33,10 1:07:05,40
529. 822 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ m 266   1:09:14,10 1:09:41,60
530. 1791 ΜΥΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 264   1:09:15,30 1:09:42,20
531. 909 ΣΙΕΤΤΟΥ ΑΝΝΑ f 265 MY FITNESS HALL 1:09:42,50 1:10:23,90
532. 879 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 266 MY FITNESS HALL 1:09:42,20 1:10:24,10
533. 855 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 267 MY FITNESS HALL 1:09:42,60 1:10:24,20
534. 782 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 267 MY FITNESS HALL 1:09:43,00 1:10:24,40
535. 624 ΚΑΤΣΟΡΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ f 268 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 1:14:16,80 1:14:16,80
536. 816 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ f 269   1:15:04,80 1:15:45,10
537. 640 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 268   1:17:07,70 1:17:07,70
538. 636 ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 269 RAFINA RUNNERS 1:17:22,40 1:17:22,40
539. 1797 ΧΑΤΖΗΧΑΛΚΙΑ ΈΙΡΗΝΗ f 270 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:28:45,70 1:28:45,70
540. 737 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ m 270 Α 1:28:57,10 1:28:57,10

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

22 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing