ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα αγώνων δρόμου αφιερωμένων στην 191η Επέτειο Μάχης Ντολμά, Αιτωλικό 4-3-2017

Δρόμος 5km

Κατάταξη Αριθμός Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος Φύλο Κατάταξη Φύλου Σύλλογος
1. 2658 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:17:13,59 0:17:13,59 m 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
2. 2968 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:18:33,46 0:18:33,46 m 2 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3. 2951 ΦΕΛΙΜΕΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:18:42,73 0:18:42,73 m 3 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
4. 2905 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:42,79 0:18:40,83 m 4 BOOTCAMP
5. 2952 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:18:54,07 0:18:53,99 m 5 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
6. 2964 ΜΕΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:19:11,11 0:19:11,11 m 6  
7. 2784 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:19:23,12 0:19:22,76 m 7 BOOTCAMP
8. 2788 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:19:24,62 0:19:24,62 m 8 BOOTCAMP
9. 2655 ΚΑΠΠΕΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:19:41,56 0:19:40,48 m 9 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
10. 2956 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:19:44,78 0:19:44,76 m 10 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
11. 2717 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣ 0:19:45,15 0:19:45,15 m 11 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
12. 2965 ΜΕΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΗΣ 0:20:08,10 0:20:04,47 m 12  
13. 2844 ΤΣΙΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:20:29,50 0:20:29,50 m 13 BOOTCAMP
14. 2958 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:20:39,28 0:20:36,15 m 14  
15. 2884 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:20:41,82 0:20:41,82 m 15  
16. 2941 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 0:20:57,91 0:20:56,70 f 1 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ
17. 2781 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΑ 0:21:01,19 0:20:58,62 f 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
18. 2610 ΓΚΙΟΥΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:21:01,51 0:20:59,04 m 16  
19. 2840 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:21:48,38 0:21:46,23 m 17 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
20. 2779 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 0:21:55,78 0:21:54,89 m 18 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
21. 2967 ΛΑΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:22:37,93 0:22:37,93 m 19  
22. 2764 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:22:41,00 0:22:38,76 m 20 BOOTCAMP
23. 2679 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:22:47,89 0:22:47,89 f 3 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
24. 2969 ΠΕΤΤΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 0:23:19,17 0:23:15,26 m 21  
25. 2616 ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΑΡΑ 0:23:29,22 0:23:29,05 f 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
26. 2774 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:38,89 0:23:37,14 m 22  
27. 2937 ΖΟΥΛΑΛΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:23:52,73 0:23:52,73 m 23  
28. 2936 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:23:52,99 0:23:51,13 m 24  
29. 2627 ΓΡΗΓΟΡΙΑΝ ΛΙΑΝΑ 0:24:04,60 0:24:03,80 f 5 BOOTCAMP
30. 2974 ΛΩΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:24:12,73 0:24:08,98 m 25  
31. 2947 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΤΟΡΑ 0:24:13,49 0:24:00,21 f 6 BOOTCAMP
32. 2898 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:17,56 0:24:14,84 m 26 BOOTCAMP
33. 2602 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:24:24,10 0:24:23,08 f 7 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
34. 2661 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:24:28,34 0:24:28,26 m 27  
35. 2942 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:24:28,90 0:24:28,82 m 28  
36. 2940 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:24:35,16 0:24:35,16 m 29  
37. 2835 ΣΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:25:00,08 0:24:57,61 m 30 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
38. 2948 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΧΑΡΑ 0:25:01,06 0:24:59,90 f 8 BOOTCAMP
39. 2765 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:25:05,32 0:25:05,24 m 31 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
40. 2751 ΜΟΥΡΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:25:41,56 0:25:41,33 f 9 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
41. 2597 DOW THERESA 0:25:44,85 0:25:41,62 f 10  
42. 2762 ΜΠΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:25:56,68 0:25:55,35 f 11 BOOTCAMP
43. 2619 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 0:25:57,73 0:25:56,46 f 12 BOOTCAMP
44. 2955 ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:13,65 0:26:02,00 m 32  
45. 2767 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΡΗ 0:26:14,77 0:26:14,23 f 13 ΑΘΛΟΣ Κ ΚΙΝΗΣΗ
46. 2606 ΓΑΡΕΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:26:20,23 0:26:18,70 f 14 BOOTCAMP
47. 2970 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:21,77 0:26:17,30 m 33  
48. 2960 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:26:40,80 0:26:40,17 f 15  
49. 2959 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:26:44,49 0:26:43,72 m 34  
50. 2961 ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣ 0:26:45,33 0:26:42,60 m 35  
51. 2697 ΚΥΤΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:26:50,69 0:26:47,46 f 16 BOOTCAMP
52. 2962 ΦΕΛΙΜΕΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:28,78 0:27:27,90 f 17  
53. 2950 ΤΣΙΡΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΑ 0:27:37,37 0:27:35,02 f 18  
54. 2949 ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 0:27:41,07 0:27:38,42 m 36  
55. 2715 ΚΥΤΑΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:27:44,21 0:27:43,04 f 19 BOOTCAMP
56. 2664 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:50,07 0:27:48,61 f 20 BOOTCAMP
57. 2853 ΦΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 0:27:51,30 0:27:49,44 f 21  
58. 2753 ΜΠΑΘΑ ΜΑΡΙΑ 0:27:51,38 0:27:48,65 f 22 BOOTCAMP
59. 2766 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:28:01,83 0:28:01,67 m 37 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
60. 2789 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:28:07,53 0:28:04,00 m 38 OINIADES RUNNING TEAM
61. 2758 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΦΗ 0:28:07,75 0:28:06,86 f 23 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
62. 2782 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 0:28:14,87 0:28:13,35 f 24 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
63. 2699 ΚΥΤΑΓΙΑ ΕΛΛΗ 0:28:19,03 0:28:16,79 f 25 BOOTCAMP
64. 2645 ΚΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:29:46,46 0:29:44,32 m 39 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
65. 2693 ΚΥΡΙΑΖΗ ΝΑΤΑ 0:29:58,86 0:29:56,78 f 26 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
66. 2817 ΣΠΑΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:32:47,96 0:32:44,63 f 27 BOOTCAMP
67. 2660 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 0:33:00,65 0:32:59,71 f 28 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
68. 2935 ΞΥΣΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:33:52,74 0:33:49,52 f 29 BOOTCAMP
69. 2826 ΣΠΑΗ ΣΤΕΛΛΑ 0:35:40,20 0:35:35,67 f 30 BOOTCAMP
70. 2734 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΒΑΣΩ 0:35:43,78 0:35:40,93 f 31 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
71. 2827 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:35:46,39 0:35:45,31 f 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
72. 2860 ΧΑΛΑΖΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:39:29,65 0:39:29,65 f 33 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
73. 2963 ΨΑΡΑ ΕΥΗ 0:46:15,96 0:46:14,10 f 34 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB

 

Δρόμος 500m

Κατάταξη Αριθμός Ονοματεπώνυμο Φύλο Σύλλογος Χρόνος τερματισμού
1. 804 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m   0:01:53,20
2. 800 ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m   0:01:54,78
3. 797 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m   0:01:55,71
4. 739 ΚΡΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m BOOTCAMP 0:01:58,05
5. 770 ΤΑΦΑ ΠΕΤΡΙΝ m   0:01:59,59
6. 761 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ m   0:02:02,66
7. 743 ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ m BOOTCAMP 0:02:05,45
8. 767 ΜΠΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m   0:02:05,45
9. 750 ΜΠΟΥΤΣΙ ΜΑΡΙΟ m   0:02:06,47
10. 798 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m   0:02:07,47
11. 748 ΜΠΙΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m   0:02:10,47
12. 752 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m   0:02:11,05
13. 772 ΚΟΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m   0:02:12,01
14. 753 ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f   0:02:13,45
15. 768 ΖΑΜΑ ΜΙΤΖΕΛΙΟ m   0:02:13,59
16. 776 ΜΙΧΑΛΑ ΒΑΣΩ f   0:02:14,67
17. 782 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΜΑΡΙΑ f   0:02:15,45
18. 763 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m   0:02:15,51
19. 795 ΒΑΡΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ m   0:02:16,75
20. 740 ΚΡΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m BOOTCAMP 0:02:18,45
21. 754 ΣΕΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m   0:02:19,91
22. 2978 ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m   0:02:21,35
23. 2983 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m   0:02:24,93
24. 2996 ΣΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ f   0:02:26,59
25. 762 ΦΕΛΙΜΕΓΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f   0:02:27,57
26. 731 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m BOOTCAMP 0:02:28,49
27. 2985 ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m   0:02:31,05
28. 737 ΚΡΗΤΑ ΘΕΩΝΗ f BOOTCAMP 0:02:31,29
29. 777 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m   0:02:31,99
30. 760 ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗ ΔΑΝΑΗ f   0:02:32,05
31. 764 ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΧΑΡΑ f   0:02:32,61
32. 758 ΜΠΟΥΝΤΙΝΙ ΝΤΑΝΙΕΛ m   0:02:33,26
33. 738 ΚΡΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ f BOOTCAMP 0:02:33,30
34. 794 ΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f   0:02:34,34
35. 773 ΤΣΙΡΚΑ ΜΙΑ f   0:02:34,91
36. 2989 ΣΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f   0:02:35,93
37. 765 ΜΥΡΤΑΙ ΦΑΜΠΙΑΝ m   0:02:37,43
38. 783 ΖΕΚΙΟ ΜΠΛΕΡΤΑ f   0:02:39,03
39. 793 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m   0:02:39,56
40. 792 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m   0:02:39,84
41. 787 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m   0:02:40,30
42. 751 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m   0:02:41,39
43. 788 ΠΑΡΙΤΣΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ m   0:02:43,33
44. 769 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m   0:02:43,67
45. 775 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f   0:02:47,95
46. 774 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m   0:02:48,75
47. 785 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m   0:02:49,37
48. 734 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ- ΕΛΕΝΗ f BOOTCAMP 0:02:50,93
49. 756 ΖΕΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f   0:02:51,07
50. 786 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m   0:02:51,25
51. 789 ΠΑΡΙΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f   0:02:52,27
52. 755 ΖΕΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ m   0:02:53,63
53. 778 ΓΕΝΔΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ f   0:02:54,23
54. 744 ΣΠΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m BOOTCAMP 0:02:57,03
55. 796 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ f   0:03:00,99
56. 790 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m   0:03:01,70
57. 766 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑ m   0:03:03,25
58. 757 ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ f   0:03:04,13
59. 2997 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m   0:03:07,55
60. 784 ΜΟΝΟΜΑΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑ f   0:03:12,48
61. 733 ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΑ f BOOTCAMP 0:03:13,42
62. 759 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m   0:03:13,67
63. 741 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m   0:03:15,04
64. 745 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ f   0:03:17,49
65. 732 ΓΑΛΑΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ m BOOTCAMP 0:03:17,61
66. 742 ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑ ΑΡΕΤΗ f BOOTCAMP 0:03:20,97
67. 779 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f   0:03:21,52
68. 780 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗ f   0:03:22,13
69. 735 ΚΑΒΑΛΙΕΡΗ ΕΥΑ f BOOTCAMP 0:03:22,19
70. 3000 ΦΡΑΤΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m   0:03:37,64
71. 2999 ΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΧΑΡΙΛΕΝΑ f   0:03:39,18
72. 746 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ f   0:04:03,09
73. 749 ΒΕΡΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f   0:04:36,73
74. 781 ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ f   0:05:51,36
75. 747 ΞΥΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m   0:05:54,29
76. 736 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ m BOOTCAMP 0:13:51,46

 

Δρόμος 21km 

Κατάταξη Αριθμός Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός χρόνος Φύλο Κατάταξη φύλου Ηλικ. Κατηγορία Κατατ. Ηλικ.Κατ. Σύλλογος
1. 2017 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:23:34,34 1:23:33,56 m 1 Άνδρες 40-49 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ
2. 2541 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:23:35,59 1:23:34,55 m 2 Άνδρες 18-29 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ
3. 2938 ΔΑΛΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:27:27,73 1:27:24,04 m 3 Άνδρες 18-29 2 ΣΔΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
4. 2162 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:30:51,93 1:30:49,70 m 4 Άνδρες 30-39 1 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
5. 2115 ΔΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1:34:51,71 1:34:48,22 m 5 Άνδρες 18-29 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
6. 2054 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:35:02,34 1:35:00,61 m 6 Άνδρες 30-39 2 BOOTCAMP
7. 2001 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:38:52,61 1:38:50,64 m 7 Άνδρες50-59 1 LEPANTO
8. 2120 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:38:52,75 1:38:50,98 m 8 Άνδρες 40-49 2 LEPANTO
9. 2945 ΡΑΜΙΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1:41:49,85 1:41:46,56 m 9 Άνδρες 30-39 3  
10. 2593 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:42:08,95 1:42:07,98 f 1 Γυναίκες35-49 1 BOOTCAMP
11. 2148 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:42:53,51 1:42:49,60 m 10 Άνδρες 30-39 4 ROAD RUNNERS ARNISSA
12. 2473 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:43:50,02 1:43:46,90 m 11 Άνδρες 18-29 4 OINIADES RUNNING TEAM
13. 2556 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:44:30,02 1:44:26,48 m 12 Άνδρες60+ 1 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14. 2171 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:44:30,14 1:44:26,87 m 13 Άνδρες50-59 2 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15. 2566 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:45:27,21 1:45:22,99 m 14 Άνδρες 40-49 3 LEPANTO
16. 2946 ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1:45:27,27 1:45:25,04 f 2 Γυναίκες 18-34 1 BOOTCAMP
17. 2063 ΓΚΙΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:46:04,14 1:46:01,33 m 15 Άνδρες 30-39 5 BOOTCAMP
18. 2594 ΧΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:47:56,32 1:47:51,21 m 16 Άνδρες 18-29 5 BOOTCAMP
19. 2036 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:48:45,41 1:48:42,99 m 17 Άνδρες 40-49 4 BOOTCAMP
20. 2019 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:51:30,22 1:51:26,23 m 18 Άνδρες50-59 3 ROAD RUNNERS ARNISSA
21. 2944 ΚΟΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:52:46,63 1:52:43,37 m 19 Άνδρες 40-49 5 ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
22. 2165 ΚΙΤΕΑ ΟΛΓΑ 1:56:16,67 1:56:14,82 f 3 Γυναίκες 18-34 2 BOOTCAMP
23. 2939 ΜΠΟΥΜΠΟΥΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:57:52,62 1:57:49,67 m 20 Άνδρες 18-29 6 BOOTCAMP
24. 2542 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:07:12,15 2:07:09,26 m 21 Άνδρες60+ 2 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25. 2540 ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2:07:33,07 2:07:31,02 f 4 Γυναίκες35-49 2 BOOTCAMP
26. 2557 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ 2:08:43,72 2:08:39,64 m 22 Άνδρες 40-49 6 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
27. 2016 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2:10:50,96 2:10:48,45 f 5 Γυναίκες 18-34 3 BOOTCAMP
28. 2138 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:11:06,38 2:11:02,76 m 23 Άνδρες 40-49 7 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB
29. 2344 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:17:09,60 2:17:04,70 m 24 Άνδρες 30-39 6 BOOTCAMP
30. 2954 ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:20:04,42 2:20:01,30 m 25 Άνδρες 18-29 7  
31. 2953 ΠΑΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:20:04,56 2:20:01,93 m 26 Άνδρες 40-49 8  
32. 2133 ΔΗΜΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ 2:26:36,49 2:26:31,02 m 27 Άνδρες50-59 4 LEPANTO
33. 2957 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 2:28:22,87 2:28:16,98 m 28 Άνδρες 40-49 9  
34. 2551 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ 2:34:13,13 2:34:09,50 f 6 Γυναίκες 18-34 4 BOOTCAMP
35. 2022 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2:35:48,35 2:35:46,78 m 29 Άνδρες60+ 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
36. 2904 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:05:56,00 3:05:54,70 m 30 Άνδρες60+ 4 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing