ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ου ποδηλατικού γύρου Ερμιονίδας 15/10/2017

48km

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός χρόνος Μέση ταχύτητα (km/h) Φύλο Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 1 1 69 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17:49,19 1:17:43,94 37.0 m Α30-39 Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ
2. 2 1 48 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:17:49,56 1:17:44,61 37.0 m Α19-29 Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
3. 3 2 43 ΖΑΡΑΦΩΝΙΤΗΣ ΠΑΡΙΣ 1:17:52,67 1:17:49,18 36.9 m Α30-39 SPETSES TEAM
4. 4 3 70 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:18:15,45 1:18:09,40 36.8 m Α30-39 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
5. 5 1 113 ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:18:22,54 1:18:12,08 36.7 m Α10-18  
6. 6 1 123 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:18:24,76 1:18:15,27 36.7 m Α50+ 34bikeshop
7. 7 4 28 ΓΙΆΝΝΟΥ ΓΙΆΝΝΗΣ 1:18:29,51 1:18:23,52 36.6 m Α30-39 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
8. 8 2 24 ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:18:40,49 1:18:32,95 36.6 m Α19-29 Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
9. 9 5 142 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:18:43,49 1:18:40,28 36.5 m Α30-39 ΑΙΟΛΟΣ
10. 10 1 99 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:20:11,76 1:20:04,53 35.9 m Α40-49 Π.Ο. ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
11. 11 6 112 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:20:12,82 1:20:09,67 35.9 m Α30-39 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
12. 12 7 174 ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:23:03,11 1:22:58,42 34.6 m Α30-39 ΝΕΟΣ Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13. 13 2 152 ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:23:25,33 1:23:16,45 34.5 m Α40-49  
14. 14 3 111 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:25:45,06 1:25:37,43 33.5 m Α40-49 ΑΟΚ
15. 15 2 225 ΓΚΟΛΟΝΚΑ ΡΙΤΣΑΡΝΤ 1:25:47,03 1:25:39,80 33.5 m Α50+  
16. 16 8 211 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:26:01,12 1:25:56,95 33.4 m Α30-39 SPETSES TEAM
17. 17 4 215 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:29:30,21 1:29:24,23 32.1 m Α40-49  
18. 18 3 86 ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:29:53,52 1:29:51,74 32.0 m Α50+  
19. 19 9 62 ΚΙΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:29:54,16 1:29:52,00 32.0 m Α30-39 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
20. 20 5 42 ΔΡΙΒΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:32:33,03 1:32:20,54 31.1 m Α40-49  
21. 21 3 177 ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1:32:42,04 1:32:38,03 31.0 m Α19-29 Α.Ο.Κρανιδίου - Cycling Team
22. 22 4 46 ΚΑΖΑΜΠΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:35:30,67 1:35:28,89 30.1 m Α50+ Brevets & Races
23. 23 4 185 ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:38:29,05 1:38:17,67 29.2 m Α19-29 TRAIL ADDICTS
24. 24 5 88 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:43:36,50 1:43:34,68 27.7 m Α50+ ΠΕΠΑ
25. 25 10 176 ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:43:36,64 1:43:26,12 27.7 m Α30-39 ΑΟΚ τμήμα ποδηλασίας
26. 26 6 73 ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:43:36,70 1:43:31,42 27.7 m Α40-49 ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
27. 27 11 221 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:44:21,66 1:44:12,76 27.5 m Α30-39  
28. 28 6 191 ΤΟΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:46:34,40 1:46:29,97 27.0 m Α50+  
29. 29 5 131 ΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:47:10,34 1:46:58,90 26.8 m Α19-29 ERMIONIDA CYCLE LOVERS
30. 1 1 128 ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1:47:17,57 1:47:10,15 26.8 f Γ30-39  
31. 30 7 214 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:51:10,31 1:50:59,85 25.9 m Α50+  
32. 31 6 1 ΑΓΡΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:51:55,57 1:51:41,22 25.7 m Α19-29  
33. 32 12 194 ΤΣΑΚΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:52:19,41 1:52:05,37 25.6 m Α30-39  
34. 33 13 10 ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΝΊΚΟΣ 1:57:14,14 1:57:05,31 24.5 m Α30-39  
35. 34 14 132 ΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:57:47,74 1:57:38,25 24.4 m Α30-39 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
36. 35 15 208 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:00:41,81 2:00:26,50 23.8 m Α30-39  
37. 36 7 49 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:08:57,45 2:08:44,71 22.3 m Α19-29  
38. 37 8 212 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:13:21,39 2:13:09,38 21.5 m Α19-29  
39. 38 9 2 ΑΓΡΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:13:21,76 2:13:08,95 21.5 m Α19-29  
40. 39 2 230 ΝΤΟΥΡΑΙ ΜΑΡΙΟΣ 2:16:29,36 2:16:16,65 21.1 m Α10-18  

18km

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός χρόνος Μέση ταχύτητα (km/h) Φύλο Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 1 1 84 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:33:51,27 0:33:44,09 31.9 m Α19-40 ΑΓΕΥΣ ΒΙΚΕ & RUN
2. 2 1 147 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΟΣ 0:34:04,30 0:34:00,20 31.6 m Α41+ PRT
3. 3 2 173 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:34:05,77 0:34:01,53 31.6 m Α19-40 SPETSES TEAM
4. 4 3 154 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 0:36:28,36 0:36:39,62 29.6 m Α19-40 Αοκ
5. 1 1 87 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΙΩΝΙΑ 0:37:01,81 0:36:57,44 29.1 f Γ19-40 Spetses Team
6. 5 4 57 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:37:05,58 0:36:56,84 29.1 m Α19-40  
7. 6 5 89 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:38:12,65 0:38:01,00 28.2 m Α19-40 Αοκ Κρανιδιου
8. 7 6 44 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:40:40,32 0:40:37,48 26.5 m Α19-40 SPETSES TEAM
9. 8 2 33 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:40:44,36 0:40:28,49 26.5 m Α41+  
10. 9 1 229 ΛΙΩΖΗ ΝΙΚΟΣ 0:41:16,42 0:41:11,22 26.1 m Α8-18  
11. 10 7 216 ΝΤΑΟΥΛΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:42:56,28 0:42:46,82 25.1 m Α19-40  
12. 11 3 162 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ 0:44:14,67 0:44:08,46 24.4 m Α41+ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDOS
13. 2 1 25 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:45:44,25 0:45:29,04 23.6 f Γ8-18 SPORT-ERMIONIDA
14. 12 8 196 ΤΣΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:45:53,24 0:45:41,98 23.5 m Α19-40  
15. 13 2 228 ΤΖΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:47:10,41 0:47:03,03 22.8 m Α8-18  
16. 14 3 101 ΛΕΒΕΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:47:38,12 0:47:35,08 22.6 m Α8-18 Π.Ο.ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
17. 15 4 222 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:47:38,64 0:47:37,13 22.6 m Α8-18  
18. 3 1 95 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0:48:40,89 0:48:28,78 22.1 f Γ41+  
19. 16 4 50 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:48:41,26 0:48:27,22 22.1 m Α41+  
20. 17 5 76 ΚΟΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:49:03,18 0:48:57,16 22.0 m Α41+  
21. 4 2 98 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:49:04,08 0:49:00,28 22.0 f Γ19-40 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
22. 18 6 105 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΤΑΚΗΣ 0:49:10,52 0:49:05,52 21.9 m Α41+  
23. 5 2 121 ΜΠΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:49:22,02 0:49:17,86 21.8 f Γ8-18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
24. 19 7 102 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:49:23,70 0:49:13,18 21.8 m Α41+ Ομαδα δρομεων ερμιονιδας
25. 20 5 227 ΡΟΖΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:49:49,72 0:49:43,71 21.6 m Α8-18  
26. 21 6 96 ΛΑΤΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:50:46,48 0:50:40,11 21.2 m Α8-18  
27. 22 7 217 ΣΕΧΟΥ ΦΕΡΝΑΝΤΟ 0:50:47,40 0:50:45,84 21.2 m Α8-18  
28. 23 8 223 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:50:50,33 0:50:43,15 21.2 m Α8-18  
29. 6 3 188 ΤΖΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:50:58,01 0:50:45,81 21.1 f Γ19-40 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
30. 7 3 219 ΔΡΙΒΑΛΑ ΗΡΩ 0:51:16,67 0:51:09,67 21.0 f Γ8-18  
31. 24 9 133 ΝΙΚOΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:53:48,60 0:53:38,51 20.0 m Α19-40 ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
32. 25 9 237 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:27,51 0:54:30,25 19.8 m Α8-18  
33. 26 10 236 ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:57:24,55 0:57:26,22 18.8 m Α8-18  
34. 8 2 15 ΒΑΘΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΙΑ 0:58:40,89 0:58:12,01 18.4 f Γ41+ ΕΝΟΡΙΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΒΙΚΕ ΤΕΑΜ
35. 27 10 118 ΜΟΣΧΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ 1:00:35,68 1:00:22,48 17.8 m Α19-40 Prt
36. 9 4 226 ΜΠΑΙΡΑΚΙΑΡΗ ΠΕΤΡΙΝΑ 1:02:21,89 1:02:20,15 17.3 f Γ8-18  
37. 28 11 224 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:04:59,17 1:04:56,91 16.6 m Α8-18  

5km

 

 

Κατάταξη

Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός χρόνος Μέση ταχύτητα (km/h) Φύλο Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 1 1 100 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 07:36,46 07:34,17 39.4 m Π9-11 Π.Ο.ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ
2. 2 1 207 ΦΩΣΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 08:32,89 08:32,89 35.0 m Π6-8  
3. 3 1 238 ΒΑΘΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 09:09,04 09:20,26 32.7 m    
4. 1 1 51 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 09:12,13 09:12,13 32.6 f Κ6-8  
5. 4 2 199 ΤΣΙΦΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 09:40,96 09:34,70 30.9 m Π6-8  
6. 2 2 52 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗ 09:41,74 09:39,77 30.9 f Κ6-8  
7. 5 3 41 ΔΗΜΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 10:21,93 10:19,55 28.9 m Π6-8  
8. 6 4 80 ΚΟΤΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10:22,98 10:16,24 28.8 m Π6-8  
9. 3 1 122 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 10:24,39 10:21,38 28.8 f Κ9-11 34bikeshop
10. 7 2 189 ΤΟΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 10:25,17 10:25,17 28.7 m Π9-11  
11. 8 3 220 ΔΗΜΑΡΗΚΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 10:26,26 10:19,44 28.7 m Π9-11  
12. 9 4 247 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10:31,86 10:27,56 28.4 m Π9-11  
13. 10 5 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10:34,90 10:26,70 28.3 m Π6-8  
14. 4 3 170 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10:37,36 10:37,36 28.2 f Κ6-8  
15. 5 4 53 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΕΜΕΛΗ 10:41,96 10:37,31 28.0 f Κ6-8  
16. 6 2 35 ΓΚΙΚΑ ΚΑΤΙΑΝΝΑ 10:42,96 10:40,73 27.9 f Κ9-11  
17. 11 6 172 ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 10:45,26 10:45,26 27.8 m Π6-8  
18. 12 5 16 ΒΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:54,00 10:50,41 27.5 m Π9-11  
19. 13 7 136 ΝΤΑΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ 11:03,08 10:58,24 27.1 m Π6-8  
20. 14 6 239 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11:16,05 11:28,81 26.6 m Π9-11  
21. 15 7 190 ΤΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:17,01 11:06,35 26.5 m Π9-11  
22. 16 8 246 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 11:17,97 11:07,86 26.5 m Π9-11  
23. 7 5 17 ΒΑΛΚΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 11:25,64 11:21,66 26.2 f Κ6-8  
24. 17 8 68 ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 11:27,80 11:15,41 26.1 m Π6-8  
25. 18 9 232 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 11:38,13 10:55,09 25.7 m Π6-8  
26. 19 10 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:43,86 11:21,65 25.5 m Π6-8  
27. 20 2 241 ΤΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11:49,42 11:59,67 25.3 m    
28. 21 11 167 ΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 11:53,56 11:46,44 25.2 m Π6-8  
29. 22 12 195 ΤΣΑΡΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:02,20 12:00,36 24.9 m Π6-8  
30. 8 6 139 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12:02,70 11:16,85 24.9 f Κ6-8  
31. 23 13 148 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:04,04 11:58,51 24.8 m Π6-8  
32. 24 14 245 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 12:08,76 11:23,25 24.6 m Π6-8  
33. 25 15 91 ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:12,98 12:03,19 24.5 m Π6-8  
34. 9 3 71 ΚΟΡΔΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 12:14,54 12:05,62 24.5 f Κ9-11 ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
35. 26 16 85 ΚΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:21,90 12:10,17 24.2 m Π6-8  
36. 10 7 55 ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 12:26,58 11:43,21 24.1 f Κ6-8  
37. 27 17 130 ΜΠΟΥΖΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 12:27,22 12:27,22 24.0 m Π6-8  
38. 28 18 32 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12:32,02 12:20,22 23.9 m Π6-8  
39. 11 8 83 ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΑΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 12:37,52 12:28,96 23.7 f Κ6-8  
40. 12 9 26 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ 12:39,58 12:38,12 23.6 f Κ6-8  
41. 13 4 240 ΑΝΤΟΥΛΙΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 12:54,74 13:02,59 23.2 f Κ9-11  
42. 29 19 81 ΚΟΤΣΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 12:55,39 12:45,63 23.2 m Π6-8  
43. 30 20 19 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 12:55,56 12:43,63 23.2 m Π6-8  
44. 14 10 66 ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 12:57,43 12:52,92 23.1 f Κ6-8  
45. 31 21 141 ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 12:59,20 12:50,88 23.1 m Π6-8  
46. 32 22 77 ΚΟΣΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 13:02,83 12:49,86 22.9 m Π6-8  
47. 33 23 203 ΦΛΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 13:03,14 12:57,34 22.9 m Π6-8  
48. 34 24 187 ΤΖΑΦΕΡΡΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 13:31,89 13:29,25 22.1 m Π6-8  
49. 35 25 47 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13:32,93 13:28,20 22.1 m Π6-8  
50. 36 26 21 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:42,64 13:40,79 21.8 m Π6-8  
51. 15 11 206 ΦΩΣΤΙΝΗ ΘΕΟΔΟΤΗ 13:43,33 12:59,89 21.8 f Κ6-8  
52. 16 12 210 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΒΙΤΑ 14:32,05 13:43,88 20.6 f Κ6-8  
53. 37 27 74 ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:35,26 14:29,73 20.5 m Π6-8 ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
54. 17 13 209 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 14:35,51 13:37,57 20.5 f Κ6-8  
55. 18 14 104 ΛΕΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 14:36,60 14:29,92 20.5 f Κ6-8  
56. 19 15 29 ΓΙΆΝΝΟΥ ΜΑΡΙΚΑΙΤΗ 14:43,49 13:58,43 20.3 f Κ6-8  
57. 38 28 161 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 14:51,11 14:41,83 20.1 m Π6-8  
58. 20 16 114 ΜΕΞΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:51,48 14:41,99 20.1 f Κ6-8  
59. 21 17 92 ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 14:57,73 14:46,63 20.0 f Κ6-8  
60. 22 18 140 ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:59,23 14:47,93 20.0 f Κ6-8  
61. 23 19 79 ΚΟΤΣΑΡΑ ΚΙΡΚΗ 15:25,92 15:02,02 19.4 f Κ6-8  
62. 24 20 78 ΚΟΤΣΑΡΑ ΜΑΙΡΑ 15:25,97 15:17,21 19.4 f Κ6-8  
63. 39 29 201 ΦΛΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15:37,08 15:37,08 19.2 m Π6-8  
64. 40 30 197 ΤΣΕΡΙΚΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΟΣ 15:47,81 15:43,85 18.9 m Π6-8  
65. 25 21 115 ΜΕΞΗ ΙΩΑΝΝΑ 15:52,46 15:40,01 18.8 f Κ6-8  
66. 41 31 127 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:55,16 15:07,30 18.8 m Π6-8  
67. 26 22 249 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 15:56,84 14:56,93 18.8 f Κ6-8  
68. 42 32 31 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:37,33 16:34,05 18.0 m Π6-8  
69. 43 3 260 ΠΑΤΕΡ ΜΠΑΖΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 16:38,49 16:38,49 18.0 m    
70. 27 23 143 ΠΑΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:45,03 15:54,74 17.9 f Κ6-8  
71. 28 24 144 ΠΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17:07,89 16:18,04 17.5 f Κ6-8  
72. 44 33 231 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17:28,09 17:25,85 17.1 m Π6-8  
73. 29 25 198 ΤΣΕΡΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 17:38,75 17:24,03 17.0 f Κ6-8  
74. 45 34 166 ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:43,44 16:42,56 16.9 m Π6-8  
75. 46 35 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17:52,75 16:46,67 16.7 m Π6-8  
76. 47 36 242 ΠΑΓΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17:53,87 17:01,71 16.7 m Π6-8  
77. 48 37 3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19:00,89 18:51,14 15.7 m Π6-8  
78. 30 26 67 ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 19:18,98 19:12,00 15.5 f Κ6-8  
79. 31 5 218 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 19:48,75 19:48,75 15.1 f Κ9-11  
80. 49 38 200 ΦΙΛΙΠΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19:56,58 19:51,05 15.0 m Π6-8  
81. 32 27 13 ΑΡΓΕΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 20:03,23 19:59,66 14.9 f Κ6-8  
82. 33 28 155 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 20:06,62 19:09,90 14.9 f Κ6-8  
83. 34 6 160 ΠΙΛΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 20:11,03 19:12,37 14.8 f Κ9-11  
84. 35 7 243 ΠΑΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20:12,89 19:14,35 14.8 f Κ9-11  
85. 36 29 156 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 20:13,49 19:16,25 14.8 f Κ6-8  
86. 37 30 134 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΑΓΚΥ 20:25,48 19:10,57 14.6 f Κ6-8  
87. 38 31 145 ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ 20:45,09 19:52,11 14.4 f Κ6-8  
88. 39 32 250 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 20:53,77 20:07,05 14.3 f Κ6-8  
89. 50 39 182 ΣΤΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21:13,52 20:29,40 14.1 m Π6-8  
90. 51 40 202 ΦΛΩΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 23:21,09 23:19,75 12.8 m Π6-8  
91. 40 8 56 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23:29,09 23:28,07 12.7 f Κ9-11  
92. 52 41 60 ΚΕΡΕΜΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25:42,13 24:59,99 11.6 m Π6-8  
93. 53 42 4 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 29:41,66 28:37,51 10.1 m Π6-8  
94. 54 4 244 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 35:18,69 34:29,10 8.4 m    
                     
                     

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing