ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα Κολύμβησης 700m και 2.5km Διονύσια Ερμιόνης

Αποτελέσματα κολύμβησης 700m

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθ. Χρόνος Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 53 ΜΑΜΟΓΛΟΥ ΦΩΤΗΣ 0:11:34,30 0:11:32,35 m 1 Άνδρες 0-40 1  
2. 34 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:11:37,31 0:11:34,22 m 2 Άνδρες 0-40 2  
3. 63 ΤΣΟΥΚΑ ΑΛΚΗΣΤΗ 0:14:39,22 0:14:35,63 f 1 Γυναίκες 0-40 1  
4. 38 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:15:06,82 0:15:03,04 f 2 Γυναίκες 0-40 2  
5. 58 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 0:16:05,07 0:16:01,99 m 3 Άνδρες 0-40 3  
6. 36 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:16:05,60 0:16:01,49 m 4 Άνδρες 0-40 4  
7. 41 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΑ 0:16:14,05 0:16:11,10 f 3   1 Credo s Victoria
8. 45 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:16:45,46 0:16:41,95 m 5 Άνδρες 0-40 5  
9. 62 ΒΑΜΒΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:17:23,77 0:17:15,95 m 6 Άνδρες 41+ 1  
10. 40 ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:17:56,91 0:17:54,41 m 7 Άνδρες 0-40 6  
11. 33 ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:07,58 0:23:00,42 m 8 Άνδρες 41+ 2 ΜΠΑΛΤΙΖΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ RUNNERS & SWIMMERS

 

Αποτελέσματα 2.5km Κολύμβησης

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθ. Χρόνος Έτος γεν. Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 59 ΦΙΡΦΙΛΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:39:12,48 0:39:11,47 1975 m 1 Άνδρες 41+ 1  
2. 11 ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:39:15,91 0:39:13,61 1983 m 2 Άνδρες 0-40 1 WeSwim
3. 29 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 0:42:26,63 0:42:25,04 1977 m 3 Άνδρες 0-40 2 CREDO S VICTORIA - PRO TRAINING
4. 9 ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:43:57,69 0:43:55,66 1974 m 4 Άνδρες 41+ 2  
5. 4 ΓΕΙΤΟΝΑ ΖΩΗ 0:46:21,77 0:46:18,76 2017 f 1   1 CGS Triathlon Club
6. 51 ΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΣ 0:46:25,54 0:46:24,02 1986 m 5 Άνδρες 0-40 3  
7. 3 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:09,17 0:48:07,98 1977 m 6 Άνδρες 0-40 4 WESWIM
8. 20 ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:48:39,07 0:48:37,15 1988 m 7 Άνδρες 0-40 5  
9. 48 ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:52:25,38 0:52:21,29 1971 m 8 Άνδρες 41+ 3 ΙΠΑΜΕΝΟΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
10. 27 ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:52:41,71 0:52:39,62 1971 m 9 Άνδρες 41+ 4  
11. 5 ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:53:55,65 0:53:53,36 1982 m 10 Άνδρες 0-40 6 WESWIM
12. 55 ΖΥΓΟΥΜΗΣ ΘΕΜΗΣ 0:54:00,94 0:53:57,25 1976 m 11 Άνδρες 41+ 5  
13. 52 ΛΑΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:54:23,57 0:54:20,94 1973 m 12 Άνδρες 41+ 6 LEANDROS
14. 8 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 0:56:20,39 0:56:16,60 1986 f 2 Γυναίκες 0-40 1 NS COACHING
15. 23 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:01:07,39 1:01:03,06 1996 m 13 Άνδρες 0-40 7  
16. 14 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ (αργυρω) 1:01:58,11 1:01:55,10 1971 f 3 Γυναίκες 41+ 1  
17. 2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:02:18,18 1:02:15,73 1974 f 4 Γυναίκες 41+ 2 Credo s Victoria
18. 31 ΨΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:03:33,36 1:03:30,14 1979 m 14 Άνδρες 0-40 8  
19. 61 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:04:01,42 1:03:59,38 1966 m 15 Άνδρες 41+ 7  
20. 26 ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:05:47,01 1:05:40,94 1972 m 16 Άνδρες 41+ 8  
21. 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ 1:05:56,80 1:05:54,63 1978 m 17 Άνδρες 0-40 9  
22. 22 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1:07:01,90 1:06:59,66 1971 f 5 Γυναίκες 41+ 3  
23. 7 ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:09:20,43 1:09:15,49 1984 m 18 Άνδρες 0-40 10 ΙΠΑΜΕΝΟΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
24. 60 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:15:14,99 1:15:10,43 1978 m 19 Άνδρες 0-40 11  
25. 57 ΚΟΡΔΑ ΕΛΕΝΗ 1:22:11,78 1:22:08,29 1990 f 6 Γυναίκες 0-40 2  
26. 56 ΤΣΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:27:38,53 1:27:34,34 1967 m 20 Άνδρες 41+ 9  

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing