ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Διονύσια Ερμιόνης Αποτελέσματα δρόμου 23km

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. τερμ. Καθαρός Χρ. Φύλο Κατ. Φύλου Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 476 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:52:14,49 1:52:09,26 m 1 Α56+ 1 «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:52
2. 547 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:01:59,00 2:01:57,83 m 2 Α 0-40 1   5:18
3. 509 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:01:59,00 2:01:58,79 m 3 Α 0-40 2   5:18
4. 553 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ 2:02:26,74 2:02:24,92 m 4 Α 41-55 1 Summit Runner's Ermionidos & Kourkourikis Training Group 5:19
5. 552 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:04:19,95 2:04:16,03 m 5 Α 41-55 2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5:24
6. 560 ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:08:16,52 2:08:11,81 m 6 Α 41-55 3 Summit Runners Ermionidas 5:34
7. 558 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:13:24,21 2:13:18,85 m 7 Α 0-40 3 FREE RUNNERS 5:48
8. 554 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:15:24,55 2:15:20,75 m 8 Α 41-55 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 5:53
9. 533 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 2:16:38,60 2:16:36,66 m 9 Α 41-55 5 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 5:56
10. 565 ΦΊΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 2:19:46,11 2:19:44,07 m 10 Α 41-55 6 ΕΦΎΡΑΙΟΊ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 6:04
11. 501 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:25:38,96 2:25:35,64 m 11 Α 41-55 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:19
12. 902 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:31:53,64 2:31:51,12 m 12 Α 41-55 8   6:36
13. 566 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2:33:20,50 2:33:15,77 m 13 Α 41-55 9   6:40
14. 527 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:35:44,98 2:35:40,05 m 14 Α56+ 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:46
15. 518 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2:39:20,02 2:39:14,21 m 15 Α 0-40 4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ "SUMMIT RUNNERS" 6:55
16. 517 ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:41:49,15 2:41:44,59 m 16 Α 0-40 5 CACUMEN TEAM 7:02
17. 539 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:42:54,37 2:42:51,49 m 17 Α 0-40 6 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 7:04
18. 564 ΦΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:42:57,53 2:42:54,70 m 18   1 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 7:05
19. 890 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:44:22,13 2:44:18,93 m 19 Α 0-40 7   7:08
20. 556 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:52:41,67 2:52:35,33 m 20 Α 41-55 10   7:30
21. 572 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:58:31,74 2:58:28,15 m 21 Α 0-40 8   7:45
22. 512 ΚΑΡΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2:58:31,87 2:58:28,35 m 22 Α 0-40 9   7:45
23. 513 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 3:03:24,62 3:03:20,01 f 1 Γ56+ 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:58
24. 528 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:06:28,81 3:06:26,01 m 23 Α 0-40 10 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 8:06
25. 523 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΑ 3:14:18,45 3:14:13,84 f 2 Γ 0-40 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:26
26. 471 ΒΑΛΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:19:12,19 3:19:07,57 m 24 Α 41-55 11   8:39

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing