ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα Δρόμου 21.1km περιβάλλον και Ένοπλες Δυνάμεις 10/06/2017

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος Χρόνος 0-10.5km Χρόνος 10.5-21.1km Φύλο Κατ. Φύλου Ρυθμός/km Σύλλογος
1. 987 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:13:47,33 1:13:43,92 0:37:03,87 0:36:43,46 m 1 3:29  
2. 752 ΜΑΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1:18:47,90 1:18:44,84 0:40:06,87 0:38:41,04 m 2 3:44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ/ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ
3. 689 ΛΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:18:55,22 1:18:47,60 0:40:07,40 0:38:47,83 m 3 3:44 ΑΣ ΥΔΡΙΑ
4. 855 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:19:45,92 1:19:42,01 0:39:16,25 0:40:29,68 m 4 3:46 Κουρος αιγινας
5. 426 ΓΛΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:24:20,10 1:24:16,49 0:40:54,61 0:43:25,49 m 5 3:59 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
6. 186 ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:25:06,93 1:25:03,66 0:41:15,79 0:43:51,15 m 6 4:02  
7. 800 ΝΤΑΜΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:28:41,06 1:28:37,35 0:41:38,69 0:47:02,38 m 7 4:12 ΕΛ.ΑΣ
8. 880 ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:28:56,42 1:28:51,71 0:44:51,97 0:44:04,45 m 8 4:12 MARATHON CLUB
9. 217 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1:31:20,67 1:31:15,11 0:45:59,33 0:45:21,34 m 9 4:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 249 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:32:20,39 1:32:06,54 0:46:40,94 0:45:39,46 m 10 4:22 ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
11. 557 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:32:27,70 1:32:23,79 0:45:02,05 0:47:25,65 m 11 4:22 ΣΤΡΑΤΟΣ
12. 845 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:33:21,50 1:33:16,09 0:45:28,41 0:47:53,10 m 12 4:25 A.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
13. 591 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:33:34,80 1:33:29,43 0:44:51,67 0:48:43,13 m 13 4:26 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ
14. 928 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:34:15,55 1:34:11,18 0:45:56,38 0:48:19,17 m 14 4:28 IRONKOUKOU
15. 797 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:34:16,22 1:34:10,28 0:46:00,85 0:48:15,38 m 15 4:28 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 873 ΣΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:34:19,09 1:34:11,67 0:45:57,93 0:48:21,16 m 16 4:28 ΣΑΠΠΑΖ
17. 985 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:36:10,27 1:36:01,21 0:48:56,24 0:47:14,03 m 17 4:33  
18. 986 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:36:10,34 1:36:01,56 0:48:55,60 0:47:14,75 m 18 4:33  
19. 567 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:36:17,26 1:36:10,90 0:44:54,86 0:51:22,40 m 19 4:33 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ
20. 759 ΜΕΝΤΗΣ ΖΗΚΟΣ 1:36:50,53 1:36:43,19 0:44:54,25 0:51:56,28 m 20 4:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 438 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1:36:55,30 1:36:44,19 0:48:52,04 0:48:03,26 m 21 4:35  
22. 416 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:37:13,34 1:36:53,91 0:48:23,57 0:48:49,78 m 22 4:36 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
23. 520 ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:37:33,69 1:37:25,38 0:49:26,79 0:48:06,91 f 1 4:37 ATHENS TRIATHLON TEAM
24. 573 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:37:37,21 1:37:32,62 0:47:50,41 0:49:46,80 m 23 4:37 ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
25. 979 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:37:42,53 1:37:36,75 0:49:03,42 0:48:39,11 m 24 4:37  
26. 924 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1:37:57,45 1:37:41,32 0:47:55,57 0:50:01,89 m 25 4:38 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
27. 331 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:38:03,25 1:37:53,64 0:49:03,14 0:49:00,11 m 26 4:38 ΣΔΥΠ
28. 888 ΣΠΑΤΑ ΦΑΤΟΣ 1:38:10,06 1:38:04,91 0:46:20,83 0:51:49,23 m 27 4:39 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ
29. 821 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:38:30,27 1:38:05,26 0:50:15,86 0:48:14,41 m 28 4:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 570 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:40:02,24 1:39:58,13 0:47:32,09 0:52:30,15 m 29 4:44 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΌ
31. 738 ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1:40:50,63 1:40:42,24 0:50:14,79 0:50:35,84 m 30 4:46 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
32. 860 ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:40:50,83 1:40:45,04 0:50:57,86 0:49:52,97 m 31 4:46 Ανεξάρτητα
33. 610 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:40:51,15 1:40:39,16 0:50:33,42 0:50:17,74 m 32 4:46 Ελεύθερος και Δυνατος
34. 495 ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1:40:55,59 1:40:43,39 0:50:34,16 0:50:21,43 m 33 4:46 Ανεξάρτητος
35. 983 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1:41:19,39 1:40:58,14 0:52:06,80 0:49:12,59 m 34 4:48  
36. 824 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:41:30,16 1:41:20,98 0:51:19,29 0:50:10,87 m 35 4:48 ΕΛ.ΑΣ
37. 826 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:41:35,77 1:41:27,75 0:51:18,81 0:50:16,96 m 36 4:48 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
38. 988 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:41:38,81 1:41:25,71 0:50:15,92 0:51:22,90 m 37 4:49  
39. 868 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:41:43,60 1:41:21,55 0:52:05,50 0:49:38,10 m 38 4:49 ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΑ
40. 854 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:43:31,68 1:43:28,13 0:47:38,83 0:55:52,85 m 39 4:54 ΣΔΥΑ
41. 801 ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:33,86 1:43:23,23 0:49:58,27 0:53:35,60 m 40 4:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42. 781 ΜΠΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:43:48,86 1:43:32,32 0:51:19,93 0:52:28,93 m 41 4:55  
43. 788 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:43:49,32 1:43:39,60 0:49:01,12 0:54:48,20 m 42 4:55 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
44. 629 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:43:53,50 1:43:48,53 0:46:08,05 0:57:45,45 m 43 4:55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
45. 164 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:43:54,92 1:43:34,05 0:52:20,37 0:51:34,56 m 44 4:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 954 ΤΣΑΚΟΣ ΕΝΤΜΟΝΤ 1:44:22,64 1:44:07,71 0:50:16,12 0:54:06,52 m 45 4:56  
47. 842 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:44:56,34 1:44:48,21 0:51:24,31 0:53:32,03 m 46 4:58 Σιταποθηκες
48. 412 ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:45:14,38 1:45:10,73 0:50:11,31 0:55:03,07 m 47 4:59 ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ
49. 739 ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:45:18,79 1:45:11,94 0:50:03,33 0:55:15,46 f 2 4:59 ΣΣΕ
50. 871 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:45:23,99 1:45:18,70 0:50:18,40 0:55:05,59 m 48 4:59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
51. 684 ΛΙΑΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:45:35,77 1:45:24,93 0:50:36,32 0:54:59,45 m 49 5:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 825 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:45:35,87 1:45:17,63 0:50:37,36 0:54:58,51 m 50 5:00 Σ.Δ.Υ.Α.
53. 898 ΣΤΡΑΒΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:45:50,67 1:45:41,95 0:52:03,60 0:53:47,07 m 51 5:00 -
54. 978 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:45:51,08 1:45:46,26 0:51:39,67 0:54:11,41 m 52 5:00  
55. 905 ΣΩΤΗΡΊΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:45:59,27 1:45:52,14 0:49:57,97 0:56:01,30 m 53 5:01 ΚΟΜΠΟΤΙ
56. 818 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:46:09,62 1:46:01,59 0:52:46,53 0:53:23,10 m 54 5:01 Σηταποθικαριοι δρομείς
57. 862 ΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:46:09,92 1:46:02,99 0:50:17,06 0:55:52,86 m 55 5:01 FREE RUNNERS
58. 335 ΓΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:46:23,26 1:46:12,53 0:51:33,15 0:54:50,11 m 56 5:02  
59. 974 ΚΑΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:47:26,09 1:47:21,78 0:51:42,70 0:55:43,40 m 57 5:05  
60. 848 ΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:47:30,26 1:47:12,38 0:55:24,85 0:52:05,41 m 58 5:05 ΣΞ
61. 512 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:48:14,61 1:47:51,99 0:52:05,70 0:56:08,91 m 59 5:07 ΣΧΟΛΗ ΠΕΖΙΚΟΥ
62. 808 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΗ (ΕΥΣΤΑΘΙΑ) 1:48:16,05 1:48:07,26 0:52:36,98 0:55:39,08 f 3 5:07 ΓΕΕΘΑ/ΔΙΔΗΣ
63. 292 ΒΟΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:48:25,03 1:48:08,99 0:52:40,60 0:55:44,44 m 60 5:08  
64. 877 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:48:36,04 1:48:30,44 0:52:22,07 0:56:13,98 m 61 5:08 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
65. 633 ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:48:47,57 1:48:41,43 0:52:11,01 0:56:36,57 m 62 5:09  
66. 906 ΤΑΓΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:48:56,07 1:48:49,62 0:53:32,60 0:55:23,48 m 63 5:09 ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
67. 558 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:49:05,53 1:48:54,62 0:51:31,75 0:57:33,79 m 64 5:10  
68. 761 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:49:06,11 1:48:54,78 0:51:30,59 0:57:35,53 m 65 5:10 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ
69. 455 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:49:06,20 1:48:53,63 0:51:30,51 0:57:35,69 m 66 5:10 Όχι
70. 980 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1:49:22,57 1:49:04,23 0:52:34,06 0:56:48,52 m 67 5:11  
71. 691 ΛΙΟΣΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1:49:29,29 1:49:24,28 0:51:27,43 0:58:01,87 m 68 5:11 SOC RUNNERS
72. 827 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:49:52,37 1:49:47,78 0:50:00,48 0:59:51,89 m 69 5:12 AEK
73. 696 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:50:02,74 1:49:54,89 0:52:01,59 0:58:01,15 m 70 5:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74. 694 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ 1:50:33,67 1:50:19,14 0:53:47,99 0:56:45,69 m 71 5:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75. 183 ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:50:39,19 1:50:25,68 0:51:36,37 0:59:02,82 m 72 5:14 engineeRun
76. 148 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:50:53,59 1:50:44,50 0:54:06,95 0:56:46,65 m 73 5:15 ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚA
77. 911 ΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:50:56,68 1:50:35,70 0:53:40,37 0:57:16,31 m 74 5:15 Ορειβατικός Σύλλογος Σπάτων
78. 943 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:50:57,25 1:50:39,29 0:55:03,47 0:55:53,79 f 4 5:15 XAMOS
79. 553 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:51:05,41 1:50:43,96 0:55:15,91 0:55:49,50 m 75 5:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80. 875 ΣΙΜΙΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΑΝΝΗΣ 1:51:30,36 1:51:20,69 0:56:01,96 0:55:28,40 m 76 5:17 Ανεξαρτητος
81. 893 ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:52:27,31 1:52:13,91 0:54:49,51 0:57:37,80 m 77 5:19 Adidas Runners
82. 620 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:52:31,99 1:52:22,31 0:53:48,93 0:58:43,06 m 78 5:19  
83. 975 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:53:25,62 1:53:03,73 0:53:22,07 1:00:03,55 m 79 5:22  
84. 293 ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:53:33,39 1:53:17,99 0:55:26,59 0:58:06,81 m 80 5:22 Ανεξαρτητος
85. 636 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 1:53:33,57 1:53:27,50 0:53:32,14 1:00:01,44 m 81 5:22 ΣΔΥΑ
86. 799 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:53:40,22 1:53:27,92 0:55:30,53 0:58:09,69 m 82 5:23 Απολον διτικις αττικις
87. 785 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:54:24,60 1:54:17,18 0:54:32,85 0:59:51,75 m 83 5:25 ΣΑΦΑΝΣ
88. 590 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 1:54:35,96 1:54:14,01 0:59:59,80 0:54:36,16 m 84 5:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 981 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1:54:37,29 1:54:24,11 0:57:06,45 0:57:30,85 f 5 5:25 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΩΝ ΓΑΪΔΟΥΡΟΚΥΛΙΣΤΡΑΣ
90. 790 ΝΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:54:45,54 1:54:34,34 0:51:35,73 1:03:09,81 m 85 5:26 NALU RANING TEAM
91. 597 ΚΟΛΛΙΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:55:05,79 1:54:53,98 0:57:13,85 0:57:51,95 m 86 5:27 Στρατος Ξηρας
92. 554 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:55:07,59 1:54:53,33 0:56:47,35 0:58:20,24 m 87 5:27 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
93. 793 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:55:30,83 1:55:03,54 0:56:40,43 0:58:50,40 m 88 5:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 923 ΤΣΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:55:47,54 1:55:44,51 0:56:47,73 0:58:59,81 f 6 5:29 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ
95. 522 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:56:08,28 1:55:58,81 1:00:50,87 0:55:17,41 m 89 5:30 ΟΜΑΔΑ Ε
96. 607 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:58:01,79 1:57:51,98 0:58:08,73 0:59:53,07 m 90 5:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97. 976 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:58:52,75 1:58:46,36 0:54:45,11 1:04:07,64 m 91 5:38  
98. 404 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:59:00,86 1:58:47,58 0:57:10,66 1:01:50,20 m 92 5:38 OUTRUN
99. 840 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:59:10,93 1:59:03,11 0:59:56,57 0:59:14,37 m 93 5:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100. 891 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:59:19,51 1:59:12,46 0:58:12,03 1:01:07,49 m 94 5:39 Πολεμικό ναυτικο
101. 569 ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:59:19,57 1:59:12,52 0:58:12,89 1:01:06,69 m 95 5:39 ΑΤΟΜΙΚΟ/ΠΝ
102. 939 ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:59:33,97 1:59:26,54 0:52:36,59 1:06:57,38 m 96 5:39 2ο ΤΕΑΣ
103. 754 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:59:35,73 1:59:15,56 1:00:13,92 0:59:21,82 m 97 5:40 Ανεξάρτητος
104. 807 ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:00:33,29 2:00:12,04 1:02:11,24 0:58:22,05 m 98 5:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105. 369 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:00:36,29 2:00:27,98 0:55:00,83 1:05:35,46 m 99 5:42 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
106. 794 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:00:58,09 2:00:47,51 0:54:38,13 1:06:19,96 m 100 5:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 269 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:01:14,84 2:01:03,73 0:57:33,81 1:03:41,03 m 101 5:44 ΣΔΡOΚΟΝΙΚΕΡ
108. 635 ΚΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:01:43,59 2:01:36,05 0:54:56,95 1:06:46,64 m 102 5:46 ΣΤΥΑ
109. 930 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:01:47,96 2:01:35,54 0:58:58,71 1:02:49,25 m 103 5:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. 783 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:01:50,97 2:01:47,56 0:57:15,25 1:04:35,72 m 104 5:46 ΓΕΣ
111. 791 ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:01:54,74 2:01:34,33 1:03:33,62 0:58:21,12 m 105 5:46 VODAFONE RUNNING TEAM
112. 912 ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:01:58,64 2:01:44,30 0:57:12,49 1:04:46,15 m 106 5:46 ΣΔΥΧ
113. 622 ΚΟΤ ΤΑΜΑΡΑ 2:02:05,39 2:01:59,71 0:56:20,49 1:05:44,90 f 7 5:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
114. 466 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:02:51,46 2:02:38,06 0:58:03,73 1:04:47,74 m 107 5:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 908 ΤΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:03:40,34 2:03:35,13 0:58:13,79 1:05:26,56 m 108 5:51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116. 803 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:03:44,95 2:03:40,72 0:57:03,49 1:06:41,46 m 109 5:51 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
117. 599 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:47,43 2:03:42,94 0:57:03,69 1:06:43,74 m 110 5:52 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
118. 972 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:03:47,57 2:03:44,21 0:55:38,22 1:08:09,35 m 111 5:52  
119. 973 ΤΣΙΓΓΕΡΟΓΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 2:03:47,65 2:03:43,80 0:55:37,99 1:08:09,66 m 112 5:52  
120. 886 ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:04:01,26 2:03:55,70 0:59:16,17 1:04:45,10 m 113 5:52 Ιδιώτης
121. 879 ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:04:02,67 2:03:56,91 0:59:21,69 1:04:40,98 m 114 5:52 Χοραφα
122. 851 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 2:04:41,39 2:04:29,57 0:58:24,09 1:06:17,31 m 115 5:54 Απολλων δυτικης αττικης
123. 802 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:04:58,26 2:04:36,21 1:04:05,08 1:00:53,18 m 116 5:55 ΟΜ.ΧΕΙΜ. ΜΠΑΤΗ
124. 806 ΞΥΡΑΦΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 2:05:11,11 2:04:48,19 1:00:03,12 1:05:07,99 m 117 5:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
125. 894 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:05:17,49 2:04:55,19 1:04:03,85 1:01:13,65 m 118 5:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
126. 528 ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:05:47,31 2:05:29,92 0:58:17,47 1:07:29,84 m 119 5:57 ΚΣΑΝ- ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ
127. 872 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:05:51,94 2:05:33,98 0:57:32,87 1:08:19,08 m 120 5:57 SEIMTEAM
128. 143 ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2:06:22,49 2:06:17,87 0:58:36,43 1:07:46,07 m 121 5:59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129. 519 ΖΕΡΒΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:06:27,75 2:06:16,35 0:59:04,23 1:07:23,53 m 122 5:59 adidas Runners Athens
130. 903 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:06:41,83 2:06:20,37 1:01:19,61 1:05:22,23 m 123 6:00 Ανεξαρτητος
131. 687 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:06:44,83 2:06:32,92 1:01:34,47 1:05:10,37 m 124 6:00 Απόλλων Δυτικής Αττικής
132. 881 ΣΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2:06:44,88 2:06:32,97 1:01:33,77 1:05:11,11 f 8 6:00 RUGBY AIGALEW CITY
133. 784 ΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 2:06:44,95 2:06:33,05 1:01:34,22 1:05:10,74 m 125 6:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 593 ΚΙΣΚΗ ΧΑΣΣΑΝ 2:06:52,67 2:06:34,83 1:02:48,49 1:04:04,18 m 126 6:00 ΣΔΥΑΤΗΕΝΣ
135. 919 ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:06:54,96 2:06:40,13 0:57:06,61 1:09:48,36 m 127 6:00 οχι
136. 424 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:06:58,41 2:06:49,13 0:56:46,17 1:10:12,25 m 128 6:01 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ
137. 837 ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2:07:42,44 2:07:29,75 0:59:41,73 1:08:00,71 f 9 6:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138. 955 ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2:07:42,65 2:07:29,97 0:59:39,93 1:08:02,73 f 10 6:03  
139. 907 ΤΑΟΥΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:07:42,75 2:07:30,26 0:59:42,17 1:08:00,59 m 129 6:03 RunForrestRun
140. 364 ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:08:02,53 2:07:49,03 0:58:04,39 1:09:58,14 m 130 6:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141. 762 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:08:09,71 2:08:04,12 0:58:57,93 1:09:11,79 m 131 6:04 Ελληνικα Ναυπηγεια
142. 542 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:08:46,13 2:08:41,04 0:58:35,53 1:10:10,61 m 132 6:06 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ
143. 623 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:09:34,23 2:09:24,56 0:59:07,09 1:10:27,14 m 133 6:08 1ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
144. 843 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:10:10,88 2:09:49,35 1:01:51,25 1:08:19,64 m 134 6:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145. 895 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:11:00,43 2:10:38,70 1:02:11,43 1:08:49,01 m 135 6:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
146. 857 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2:11:43,54 2:11:19,37 1:02:37,21 1:09:06,34 m 136 6:14 ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ
147. 876 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:11:43,60 2:11:19,25 1:02:37,92 1:09:05,68 m 137 6:14 ΣΔΙ
148. 925 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:11:49,45 2:11:30,82 1:03:31,39 1:08:18,07 m 138 6:14 Ανεξαρτητος
149. 616 ΚΟΡΩΝΙΟΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:12:05,87 2:11:40,34 1:03:50,09 1:08:15,78 m 139 6:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 772 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:12:10,01 2:11:49,40 1:00:50,40 1:11:19,61 m 140 6:15 vodafone running team
151. 918 ΤΟΥΡΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:12:14,31 2:11:50,08 1:06:24,86 1:05:49,45 m 141 6:16 Ιδιώτης
152. 479 ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:12:25,18 2:12:10,06 1:02:10,46 1:10:14,72 m 142 6:16  
153. 810 ΠΑΓΚΡΑΤΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2:12:25,48 2:12:09,56 1:02:10,06 1:10:15,42 m 143 6:16 ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
154. 863 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2:12:25,56 2:12:10,72 1:02:06,40 1:10:19,16 m 144 6:16 ανεξαρτητος
155. 849 ΠΟΥΤΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:12:37,64 2:12:29,17 1:02:35,87 1:10:01,77 m 145 6:17  
156. 899 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2:12:54,70 2:12:41,82 1:03:48,66 1:09:06,05 f 11 6:17 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
157. 950 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:12:54,96 2:12:42,02 1:03:48,62 1:09:06,34 m 146 6:17 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
158. 777 ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:13:12,18 2:12:55,40 1:03:14,64 1:09:57,54 m 147 6:18 SKA SOYLIOY
159. 667 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2:13:21,80 2:13:10,95 1:03:10,60 1:10:11,20 f 12 6:19 SOC RUNNERS
160. 834 ΠΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2:13:21,82 2:13:10,83 1:03:10,39 1:10:11,44 f 13 6:19 SOC RUNNERS
161. 624 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:13:49,30 2:13:25,93 1:02:42,15 1:11:07,16 m 148 6:20 ΑΤΟΜΙΚΑ
162. 517 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:14:36,26 2:14:26,59 1:05:37,78 1:08:58,49 m 149 6:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
163. 272 ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:15:40,51 2:15:24,55 1:00:23,59 1:15:16,93 m 150 6:25 ΠΑ
164. 572 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 2:15:47,57 2:15:34,01     m 151 6:26 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
165. 287 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2:16:37,99 2:16:18,15 1:06:38,32 1:09:59,67 f 14 6:28 Enalio
166. 436 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2:16:37,99 2:16:18,29 1:06:37,77 1:10:00,22 m 152 6:28 ΟΤΙ ´ΝΑ ΝΑΙ
167. 858 ΡΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:16:44,29 2:16:20,58 1:02:05,80 1:14:38,50 m 153 6:28 Σωματα Ασφαλειας/Ελληνικη Αστυνομια
168. 472 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:16:57,34 2:16:41,22 1:07:52,77 1:09:04,58 f 15 6:29 Family team
169. 916 ΤΙΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:17:00,13 2:16:44,73 1:08:40,33 1:08:19,81 m 154 6:29 Πολεμικό Ναυτικο
170. 742 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:17:00,18 2:16:44,46 1:08:40,07 1:08:20,12 m 155 6:29 Κ.Ε.ΠΑΛΑΣΚΑΣ
171. 525 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:17:41,21 2:17:25,29 1:00:51,52 1:16:49,69 m 156 6:31 ΓΕΣ
172. 281 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:17:51,53 2:17:32,49 1:06:05,88 1:11:45,65 m 157 6:32 Ανεξαρτητος
173. 787 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:51,75 2:17:40,72 1:00:05,16 1:17:46,59 m 158 6:32 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ
174. 659 ΛΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:18:20,59 2:18:12,66 0:59:57,16 1:18:23,43 m 159 6:33 adidas runners
175. 678 ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:18:39,65 2:18:25,14 1:00:04,33 1:18:35,33 m 160 6:34 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
176. 578 ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:18:59,07 2:18:41,87 1:07:03,51 1:11:55,57 m 161 6:35  
177. 859 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:19:07,77 2:19:01,10 1:03:29,88 1:15:37,90 m 162 6:35 -
178. 414 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:19:18,52 2:18:54,94 1:07:46,27 1:11:32,25 m 163 6:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
179. 743 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:19:19,03 2:18:55,26 1:07:46,81 1:11:32,22 m 164 6:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
180. 407 ΓΚΕΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:19:58,91 2:19:49,24 1:05:00,03 1:14:58,88 m 165 6:38 ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ
181. 673 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ 2:20:13,46 2:19:54,02 1:04:19,53 1:15:53,93 f 16 6:38 OUTDOO RGAMES RUNNING TEAM
182. 422 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:20:13,74 2:19:54,11 1:04:19,61 1:15:54,14 m 166 6:38 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
183. 977 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:21:20,78 2:20:55,45 1:05:18,71 1:16:02,07 m 167 6:41  
184. 87 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2:21:22,64 2:21:03,60 1:04:13,86 1:17:08,78 m 168 6:42 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
185. 771 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:22:29,58 2:22:21,29 1:05:12,29 1:17:17,30 m 169 6:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
186. 780 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:22:56,16 2:22:49,43 1:03:06,12 1:19:50,04 m 170 6:46 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
187. 861 ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:23:42,39 2:23:29,89 1:02:42,40 1:21:00,00 m 171 6:48 Ανεξαρτητος
188. 956 ΠΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:23:56,62 2:23:31,97 1:06:29,82 1:17:26,81 m 172 6:49  
189. 77 ΑΪΝΑΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2:23:57,06 2:23:31,93 1:06:31,26 1:17:25,81 m 173 6:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
190. 841 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:25:02,26 2:24:53,73 1:08:48,64 1:16:13,62 m 174 6:52 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
191. 942 ΧΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:25:13,47 2:25:09,28 1:03:50,23 1:21:23,24 m 175 6:52 WINE STORY
192. 795 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:25:28,67 2:25:05,97 1:06:42,37 1:18:46,30 m 176 6:53 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ
193. 549 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:25:28,75 2:25:08,54 1:07:35,04 1:17:53,71 m 177 6:53 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ
194. 805 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:27:18,34 2:26:58,23 1:08:20,31 1:18:58,04 m 178 6:58 Χελώνες running team
195. 932 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ -ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 2:27:37,67 2:27:16,52 1:03:13,61 1:24:24,06 m 179 6:59 Kamia
196. 835 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:29:08,61 2:28:52,69 1:09:11,77 1:19:56,84 m 180 7:04 Family team
197. 829 ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 2:29:20,51 2:28:56,42 1:10:40,16 1:18:40,35 m 181 7:04  
198. 745 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2:29:46,59 2:29:30,33 1:02:52,54 1:26:54,05 f 17 7:05 ΠΑ
199. 153 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:30:05,33 2:29:56,46 1:06:23,52 1:23:41,81 m 182 7:06 ANYFANTIS
200. 756 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:30:21,93 2:30:04,83 1:13:07,77 1:17:14,16 m 183 7:07 Protein planet runners
201. 534 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2:30:30,85 2:30:12,45 1:11:46,14 1:18:44,71 f 18 7:08 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
202. 140 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ 2:30:38,99 2:30:31,35 1:08:31,35 1:22:07,64 m 184 7:08  
203. 949 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:30:42,28 2:30:31,65 1:10:28,86 1:20:13,42 m 185 7:08 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
204. 741 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:31:50,75 2:31:42,82     m 186 7:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
205. 982 ΜΙΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:32:01,30 2:31:51,83 1:08:15,11 1:23:46,19 m 187 7:12  
206. 786 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:32:59,69 2:32:39,48 1:09:15,38 1:23:44,31 m 188 7:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
207. 951 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:33:56,66 2:33:38,20 1:06:41,86 1:27:14,80 m 189 7:17 ΣΑΦΑΝΣ
208. 897 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:33:58,65 2:33:51,11 1:06:38,13 1:27:20,53 m 190 7:17 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
209. 796 ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:34:37,64 2:34:21,01 1:08:23,29 1:26:14,35 m 191 7:19 XAMOS
210. 744 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:35:31,32 2:35:17,46 1:13:09,72 1:22:21,60 m 192 7:22  
211. 820 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:35:31,42 2:35:14,88 1:12:03,83 1:23:27,60 m 193 7:22 MPOA
212. 763 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:36:25,45 2:36:05,86 1:12:47,89 1:23:37,56 m 194 7:24 ΣΔΥΑ
213. 670 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:37:35,88 2:37:26,91 1:10:26,71 1:27:09,17 m 195 7:28 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
214. 948 ΧΡΟΝΙΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:38:46,14 2:38:32,19 1:10:14,53 1:28:31,61 m 196 7:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
215. 746 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:39:10,58 2:38:57,64 1:13:37,90 1:25:32,68 m 197 7:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
216. 158 ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 2:39:10,70 2:39:04,12 1:13:38,09 1:25:32,61 f 19 7:32 ΠΝ
217. 915 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2:41:25,89 2:41:18,74 1:11:40,85 1:29:45,05 m 198 7:39 Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
218. 934 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝ 2:42:56,45 2:42:38,69 1:13:11,12 1:29:45,34 m 199 7:43 Κσαν
219. 984 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:42:57,34 2:42:39,64 1:14:02,82 1:28:54,52 m 200 7:43  
220. 953 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:44:22,15 2:44:02,38 1:04:36,60 1:39:45,56 m 201 7:47  
221. 767 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:47:21,04 2:47:11,94 1:14:37,84 1:32:43,20 m 202 7:55 BMW TEAM
222. 595 ΚΛΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:51:20,63 2:51:13,88     m 203 8:07  
223. 823 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2:51:30,17 2:51:18,96 1:16:00,69 1:35:29,48 m 204 8:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
224. 561 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:51:40,63 2:51:27,25 1:12:51,16 1:38:49,47 m 205 8:08  

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing