ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

2ος Ομήρειος Δρόμος 2017

21,1 Κμ

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγορία Α/Α Κατηγ. Σύλλογος Χρόνος
1. 788 PYSZKIEWICZ KAROLINA f 1   1   1:41:33,00
2. 789 HOWELL CURTIS m 1   1   1:42:35,00
3. 333 ΘΩΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 2   2   1:46:53,20
4. 856 HULETT JOSH m 3   3   1:47:41,90
5. 150 ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 4 Α16 1 Γερμανωλη 1:55:47,80
6. 253 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 5 Α16 2 ΣΔΥΑ ΑΘΗΝΩΝ 1:56:28,60
7. 393 ΜΠΑΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 6   4   1:56:51,30
8. 2448 HASA CLAOUDIO m 7   5   1:58:43,20
9. 192 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ f 2 Γ16 1 Γερμανωλη 1:59:57,00
10. 295 ΒΑΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 8   6   2:01:13,70
11. 883 SORRELIS JOSEPH m 9   7   2:02:14,00
12. 132 ROLLAS SOFIANOS m 10 Α16 3 IOS BC 2:02:20,30
13. 394 ΜΠΙΣΚΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ f 3   2   2:06:33,50
14. 346 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 11   8   2:12:38,70
15. 347 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 12   9   2:13:44,50
16. 402 ΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ f 4   3   2:13:45,50
17. 342 ΛΕΝΧΕΡΤ ΚΕΝΝΕΘ m 13   10   2:19:46,50
18. 296 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ f 5   4   2:22:55,90
19. 154 ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 14 Α16 4 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2:33:25,80
20. 1316 ΠΛΑΚΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ m 15   11   2:34:35,20
21. 331 ΘΕΟΔΩΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 6   5   2:38:49,60
22. 186 ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ m       ACTIVE LAND 1:27:38,60
23. 181 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ m       ACTIVE LAND 1:41:45,30

10 Κμ

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγορία Α/Α Κατηγ. Σύλλογος Χρόνος
1. 187 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 1 Α16 1 ACTIVE LAND 0:38:53,50
2. 126 ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 2 Α16 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:39,30
3. 42 ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 3 Α16 3 Distance Runners Club 0:42:40,10
4. 48 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 4 Α16 4 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0:43:30,40
5. 588 ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ m 5   1   0:44:48,40
6. 274 ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 6   2   0:46:15,00
7. 1998 VILLENEUVE MARTINE f 1   1   0:47:46,40
8. 2000 GAUDREAU DAVID m 7   3   0:48:22,80
9. 316 ΖΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 8   4   0:51:40,20
10. 597 ΣΤΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 9   5   0:52:10,20
11. 110 ΣΠΥΡΗ ΑΝΝΑ f 2 Γ16 1 ΣΔΥΑ 0:52:42,40
12. 386 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 10   6   0:52:53,70
13. 306 ΓΚΙΚΑΣ ΓΚΙΚΑΣ m 11   7   0:53:21,30
14. 403 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 3   2   0:53:28,60
15. 59 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 12 Α16 5 ΙΟΣ 0:53:39,70
16. 33 ΜΠΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ f 4 Γ16 2 ΣΔΥΜ 0:54:07,60
17. 174 ΚΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 5 Γ16 3 - 0:55:28,40
18. 396 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ΛΑΖΑΡΟΣ m 13   8   0:56:04,10
19. 310 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ m 14   9   0:58:19,50
20. 582 ΧΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ f 6   3   0:58:25,50
21. 86 ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 7 Γ16 4 ios 1:00:30,60
22. 1999 FITZPATRICK AMY f 8   4   1:01:19,10
23. 103 ΣΚΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 15 Α16 6 - 1:03:00,10
24. 790 ΛΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 16   10   1:04:08,20
25. 34 ΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 9 Γ16 5 ΣΔΥΜ 1:04:15,00
26. 1194 SPEIGHT DALE m 17   11   1:04:18,20
27. 596 ΣΤΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 18   12   1:05:12,20
28. 787 ΑΝΓΚΕΣΑ ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ m 19   13   1:06:15,70
29. 480 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 20   14   1:12:28,50
30. 196 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 21 Α16 7 A.O. IOY 1:12:28,60
31. 246 ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 22 Α16 8 Α.Ο.ΙΟΥ 1:12:29,40
32. 311 ΖΑΚΧΑΙΟΥ ΕΛΕΝΑ f 10   5   1:12:59,10
33. 389 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ f 11   6   1:13:01,60
34. 368 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ f 12   7   1:13:59,80
35. 525 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ f 13   8   1:13:59,90
36. 769 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 14   9   1:15:57,00
37. 136 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ f 15 Γ16 6 Α.Ο.ΙΟΥ 1:15:57,70
38. 111 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 16   10 Α.Ο.ΙΟΥ 1:19:44,50
39. 476 ΔΙΖΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ f 17   11   1:19:53,70
40. 566 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ f 18   12   1:24:05,90
41. 681 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 19   13   1:24:09,10
42. 800 ΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 23   15   1:26:31,20
43. 791 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ f 20   14   1:26:32,90
44. 1537 ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 21   15   1:31:55,30
45. 899 899 N.N.   1   1   1:34:41,30
46. 603 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ f 22   16   1:35:01,10
47. 888 ΛΟΥΤΡΑΡΗ ΖΩΗ f 23   17   1:35:23,60
48. 691 ΔΑΜΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ f 24   18   1:50:37,70
49. 50005 ΔΙΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 25   19   1:50:39,30
50. 535 ΒΑΛΜΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ f 26   20   1:57:36,10
51. 697 ΛΑΜΠΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 27   21   1:57:37,50
52. 456 ΒΑΛΜΑ ΟΥΡΑΝΙΑ f 28   22   2:00:40,70
53. 553 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 29   23   2:00:47,50
54. 449 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ f 30   24   2:00:48,40
55. 470 ΧΑΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΑ f 31   25   2:00:48,90

 3000 μ

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγορία Α/Α Κατηγ. Σύλλογος Χρόνος
1. 391 ΜΠΑΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 1   1   0:15:04,80
2. 786 ΛΙΚΑ ΜΕΤΙ m 2   2   0:17:35,90
3. 494 ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 3   3   0:17:42,40
4. 643 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 4   4   0:17:57,60
5. 689 ΜΙΝΟΥΑ ΝΙΑΚΟ f 1   1   0:20:03,90
6. 592 ΣΤΡΑΚΑ ΧΡΥΣΗ-ΣΟΦΙΑ f 2   2   0:20:50,00
7. 380 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ f 3   3   0:20:52,50
8. 397 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 5   5   0:21:07,00
9. 1357 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 4   4   0:21:46,10
10. 395 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ m 6   6   0:21:49,00
11. 334 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ f 5   5   0:21:50,60
12. 969 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 7   7   0:22:06,20
13. 78 ΠΟΛΥΖΩΗ ΟΥΡΑΝΙΑ f 6 Γ16 1 Α.Ο ΙΟΥ 0:22:10,70
14. 362 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ f 7   6   0:22:47,90
15. 1585 ΣΚΕΜΠΗ ΑΝΝΑ f 8   7   0:22:48,00
16. 550 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 8   8   0:22:58,50
17. 744 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 9   8   0:23:04,60
18. 719 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 9   9   0:23:05,10
19. 267 ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 10 Α16 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:11,70
20. 1583 ΜΟΥΤΣΑ ΚΛΕΑ f 10   9   0:23:37,40
21. 521 ΖΑΚΧΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 11   10   0:23:38,20
22. 407 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ m 11   10   0:24:24,50
23. 507 ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 12   11   0:24:33,50
24. 983 ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ m 13   12   0:24:34,00
25. 1202 ΞΕΝΙΟΥ ΜΠΕΤΤΥ f 12   11   0:24:34,00
26. 1997 ΣΟΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 14   13   0:25:20,40
27. 959 ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 15   14   0:25:40,10
28. 541 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ f 13   12   0:25:44,40
29. 627 ΡΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 16   15   0:25:55,80
30. 604 ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 14   13   0:25:56,60
31. 1536 ΓΚΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ f 15   14   0:26:06,10
32. 1492 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 17   16   0:26:06,10
33. 1520 ΚΥΡΙΤΣΗ ΛΙΖΑ f 16   15   0:26:06,20
34. 1298 ΧΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 18   17   0:26:16,70
35. 268 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ f 17 Γ12 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 0:26:57,00
36. 381 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΙΟΚΑΣΤΗ f 18   16   0:26:57,00
37. 905 ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 19   17   0:27:01,50
38. 774 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ f 20   18   0:27:16,10
39. 1560 ΜΕΡΣΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 21   19   0:27:16,20
40. 50002 ΜΕΡΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 22   20   0:27:17,90
41. 50003 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ f 23   21   0:27:17,90
42. 776 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 24   22   0:27:19,00
43. 889 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΙΑΝΝΑ f 25   23   0:27:28,70
44. 922 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ m 19   18   0:27:29,50
45. 384 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 20   19   0:27:33,90
46. 265 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ f 26 Γ16 2 ΚΥ ΙΟΥ 0:27:35,50
47. 50004 ΖΑΚΧΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 27   24   0:27:57,90
48. 260 ΒΕΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 28 Γ16 3 ΣΔΥΑ ΑΘΗΝΩΝ 0:31:28,60
49. 387 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ-ΙΣΑΒΕΛΑ f 29 Γ16 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:28,70

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing