ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

2ος Πλαστήριος Δρόμος 2017 - 10km

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγορία Α/Α Κατηγ. Σύλλογος Κ. Χρόνος Χρόνος
1. 280 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ m 1 Α39 1 Α.Σ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:33:27,00 0:33:27,70
2. 373 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ m 2 Α39 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:34:16,20 0:34:17,20
3. 299 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 3 Α39 3   0:35:35,40 0:35:37,40
4. 67 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 4 Α39 4 AΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:36:43,20 0:36:43,90
5. 73 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 5 Α49 1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:37:32,80 0:37:33,00
6. 165 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ m 6 Α49 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:38:23,40 0:38:24,70
7. 114 ΔΡΟΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 7 Α49 3 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:39:14,20 0:39:16,00
8. 298 ΠΗΛΙΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ m 8 Α49 4 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:40:56,00 0:40:57,90
9. 315 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m 9 Α49 5   0:40:59,70 0:41:00,10
10. 140 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 10 Α29 1 Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 0:41:05,20 0:41:06,70
11. 203 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 11 Α49 6 ΣΥΛΟΓΩΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:41:19,10 0:41:22,50
12. 91 ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ m 12 Α49 7 KARDITSA RUNNING CLUB 0:41:26,70 0:41:28,20
13. 20 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ m 13 Α59 1 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 0:41:30,80 0:41:32,00
14. 291 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 14 Α59 2 - 0:41:33,80 0:41:38,10
15. 225 ΜΗΤΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 15 Α49 8 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 0:41:40,50 0:41:40,90
16. 53 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m 16 Α60 1 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:41:47,50 0:41:52,10
17. 146 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 17 Α49 9 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:42:18,70 0:42:21,10
18. 27 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 18 Α39 5   0:42:20,90 0:42:22,90
19. 93 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 19 Α49 10 ΚΑΡΔΙΤΣΑ RUNNING CLUB 0:42:23,80 0:42:25,60
20. 364 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ m 20 Α49 11 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:42:30,90 0:42:32,30
21. 121 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 21 Α59 3   0:42:47,80 0:42:48,40
22. 152 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ m 22 Α29 2 Karditsa Running Club 0:43:01,80 0:43:05,20
23. 25 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 23 Α59 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:43:36,60 0:43:37,60
24. 124 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 24 Α39 6 Δρομεων Καρδιτσας 0:43:51,20 0:43:54,20
25. 119 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 25 Α60 2 ΓΡΕΒΕΝΑ 0:43:56,70 0:43:59,10
26. 343 ΤΣΙΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 1 Γ39 1 Σ.Μ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:44:16,40 0:44:17,90
27. 55 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 26 Α49 12 ΣΔΥΒ 0:44:22,00 0:44:25,80
28. 330 Τρεμμας Γεωργιος m 27 Α49 13 Συλλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας 0:44:33,40 0:44:38,50
29. 29 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 28 Α19 1 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:44:55,30 0:44:56,90
30. 207 Λαμπρακης Νικος m 29 Α39 7   0:44:52,10 0:45:02,60
31. 7 TSILI TSILIS m 30 Α39 8 PERSEAS TEAM 0:44:53,00 0:45:02,80
32. 170 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 31 Α29 3   0:44:56,00 0:45:05,00
33. 198 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 32 Α59 5   0:45:09,00 0:45:21,20
34. 262 ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 33 Α59 6 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:45:22,80 0:45:24,80
35. 372 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ m 34 Α39 9 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:45:23,10 0:45:26,40
36. 215 ΜΑΓΡΙΖΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ f 2 Γ40 1 ΣΜΛαρισας 0:45:27,10 0:45:28,00
37. 80 ΓΙΑΝΟΥΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 35 Α59 7 ΣΜΛΑΡΙΣΑΣ 0:45:29,00 0:45:29,00
38. 77 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 36 Α39 10 _ 0:45:14,90 0:45:29,90
39. 239 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 37 Α49 14 σδυ καρδιτσας 0:45:33,80 0:45:41,10
40. 135 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 38 Α49 15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:45:48,70 0:45:53,20
41. 127 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 39   1 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων 0:45:58,30 0:46:00,80
42. 155 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ m 40 Α29 4 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:46:07,70 0:46:10,60
43. 229 ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 41 Α49 16 Σ.Δ.ΤΡΙΚΆΛΩΝ 0:46:11,10 0:46:15,00
44. 84 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m 42 Α59 8 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:46:11,20 0:46:15,20
45. 371 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 43 Α39 11 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:46:30,60 0:46:33,10
46. 145 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΣΤΑΣ m 44 Α29 5 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:47:02,20 0:47:05,30
47. 39 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ m 45 Α49 17 ΟΧΙ 0:47:02,70 0:47:09,10
48. 138 ΚΑΚΑΡΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 46 Α59 9 V.KAK. 0:47:03,50 0:47:09,50
49. 349 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 47 Α39 12 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:47:11,30 0:47:16,80
50. 317 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 48 Α49 18 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:47:16,10 0:47:22,70
51. 353 ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 49 Α39 13 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:47:20,30 0:47:27,10
52. 293 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 50 Α49 19 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 0:47:34,60 0:47:38,60
53. 191 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 51 Α49 20 sdy volou 0:47:47,50 0:47:53,00
54. 324 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 52 Α49 21   0:47:42,80 0:47:53,90
55. 26 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 53 Α49 22 Σπάρτακος Δρομέας Τρικάλων 0:47:56,30 0:47:58,60
56. 1 FORD JAMES m 54 Α39 14 PERSEAS TEAM 0:48:03,20 0:48:14,20
57. 61 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 55 Α49 23 KARDITSA RUNNING CLUB 0:48:09,60 0:48:17,00
58. 292 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ m 56 Α29 6   0:48:13,20 0:48:22,90
59. 325 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 57 Α49 24 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:48:12,60 0:48:27,90
60. 162 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ m 58 Α49 25 ΣΜΟΚΟΒΟ 0:48:24,20 0:48:29,60
61. 304 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 59 Α39 15 Καραισκακης 0:48:23,70 0:48:32,30
62. 322 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ m 60 Α49 26 RUN FOREST RUN TRAIL 0:48:25,50 0:48:33,40
63. 283 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ m 61 Α39 16 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:48:19,70 0:48:34,60
64. 238 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 62 Α39 17   0:48:31,60 0:48:34,70
65. 266 ΞΗΡΟΦΩΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ m 63 Α29 7 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:48:35,10 0:48:42,90
66. 366 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ m 64 Α59 10 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:48:35,70 0:48:44,90
67. 211 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 65 Α60 3 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:48:41,00 0:48:45,20
68. 303 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 66 Α49 27 PERSEAS TEAM 0:48:38,10 0:48:45,40
69. 166 ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 67 Α49 28   0:48:36,50 0:48:48,00
70. 297 ΠΕΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 68 Α29 8 Crossfitcore trikala box 0:48:51,80 0:48:55,10
71. 113 ΔΡΕΛΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ m 69 Α29 9 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:49:32,00 0:49:33,80
72. 263 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 70 Α49 29 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:49:31,90 0:49:34,00
73. 209 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 71 Α49 30 Karditsa Running Club 0:49:33,90 0:49:39,90
74. 21 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 72 Α39 18   0:49:36,20 0:49:43,20
75. 243 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 73 Α59 11 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:49:36,10 0:49:45,80
76. 252 ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 74 Α29 10   0:49:43,10 0:49:49,50
77. 332 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΑΝΗ f 3 Γ39 2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:49:48,40 0:49:51,80
78. 379 ΛΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 75 Α60 4   0:49:46,20 0:49:52,00
79. 326 ΤΖΙΛΗΝΑΣ EΥΘΥΜΙΟΣ m 76 Α49 31 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:49:50,60 0:49:57,70
80. 125 ΖΗΝΤΖΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 77 Α29 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:50:00,80 0:50:08,40
81. 88 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 78 Α49 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:50:33,90 0:50:46,40
82. 285 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ m 79 Α49 33 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:50:45,10 0:50:59,30
83. 374 ΡΟΥΓΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 80 Α49 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:45,50 0:51:01,60
84. 35 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m 81 Α49 35 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:50:55,80 0:51:01,60
85. 308 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 82 Α49 36 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:51:01,10 0:51:09,60
86. 352 ΦΩΛΗΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ m 83 Α60 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:51:10,00 0:51:12,50
87. 335 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 84 Α59 12   0:51:08,60 0:51:14,90
88. 314 ΣΚΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 4 Γ39 3   0:51:09,70 0:51:16,50
89. 284 ΠΑΠΑΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΣ m 85 Α49 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:21,80 0:51:26,40
90. 156 ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 86 Α49 38 Συλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας 0:51:26,10 0:51:31,10
91. 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ m 87 Α39 19 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:51:16,30 0:51:31,90
92. 312 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ m 88 Α39 20 ΣΔ Καρδιτσας 0:51:16,30 0:51:32,30
93. 257 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΡΑΚΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 89 Α49 39 Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:51:27,10 0:51:37,20
94. 133 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ m 90 Α49 40 Σύλλογος Μαραθονοδρόμων Ν. Λάρισας - ΣΜΝΛ 0:51:46,00 0:51:54,30
95. 313 ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 91 Α39 21   0:51:58,70 0:52:06,30
96. 134 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 92 Α39 22 6936862852 0:51:59,80 0:52:07,20
97. 37 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ m 93 Α49 41 ΣΔΥΒ ΒΟΛΟΥ 0:52:04,80 0:52:10,30
98. 149 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 94 Α60 6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:51:56,70 0:52:13,90
99. 378 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ f 5 Γ40 2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:52:34,70 0:52:38,70
100. 259 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 95 Α59 13   0:52:32,30 0:52:38,70
101. 79 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ m 96 Α29 12 συλλογος τρικαλων 0:52:32,40 0:52:40,00
102. 338 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 97 Α60 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:52:36,00 0:52:44,80
103. 30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 98 Α49 42 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:52:47,10 0:52:49,80
104. 307 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 99 Α39 23 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0:52:38,60 0:52:52,10
105. 363 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 100 Α60 8 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 0:52:54,90 0:53:02,30
106. 354 ΧΑΛΑΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 101 Α59 14   0:53:04,00 0:53:13,60
107. 43 ΒΟΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ m 102 Α59 15   0:53:14,90 0:53:17,80
108. 269 ΠΑΛΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ m 103 Α19 2 SCHOOL OF ENGLISH "ATHENA" 0:53:19,60 0:53:24,90
109. 109 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ m 104 Α49 43 IPA Καρδίτσας 0:53:26,20 0:53:32,20
110. 202 ΛΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 105 Α59 16   0:53:29,00 0:53:37,10
111. 131 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ m 106 Α39 24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:53:32,10 0:53:38,70
112. 216 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 107 Α39 25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:53:32,20 0:53:38,70
113. 159 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 108 Α29 13   0:54:03,90 0:54:12,00
114. 83 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 109 Α29 14   0:54:17,70 0:54:24,40
115. 129 ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 110 Α19 3 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:54:15,90 0:54:28,40
116. 224 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ m 111 Α39 26 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ 0:54:19,70 0:54:30,20
117. 305 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 112 Α59 17 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:54:33,60 0:54:37,20
118. 258 ΝΤΑΡΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ m 113 Α59 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:54:38,10 0:54:42,20
119. 236 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 114 Α49 44   0:54:43,10 0:54:48,30
120. 233 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΡΗΣ m 115 Α49 45   0:54:51,50 0:55:01,70
121. 183 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ m 116 Α39 27   0:54:51,60 0:55:01,90
122. 290 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 117 Α49 46 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 0:55:09,50 0:55:14,30
123. 161 ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 118 Α39 28 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:55:09,70 0:55:14,40
124. 279 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 6 Γ40 3 larisa team 0:55:32,00 0:55:33,90
125. 230 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 119 Α49 47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:55:20,00 0:55:34,30
126. 36 ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ m 120 Α49 48 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:55:25,40 0:55:34,50
127. 144 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 7 Γ39 4   0:55:36,60 0:55:42,70
128. 95 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 121 Α49 49 MY GYM Τρικαλα 0:55:45,20 0:55:49,40
129. 226 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 122 Α49 50 larisa team 0:56:09,80 0:56:13,20
130. 173 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ m 123 Α39 29 - 0:56:09,20 0:56:21,10
131. 276 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ m 124 Α60 9 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων 0:56:22,40 0:56:26,00
132. 300 ΠΙΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 125 Α49 51   0:56:21,50 0:56:26,70
133. 281 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ m 126 Α59 19 Σ.Δ. ΚΑΡΔΊΤΣΑΣ 0:56:42,80 0:56:55,70
134. 287 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΩΤΗΣ m 127 Α39 30   0:56:43,20 0:56:55,90
135. 28 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΒΑΙΟΣ m 128 Α39 31   0:58:00,00 0:58:06,90
136. 348 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 129 Α29 15 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 0:58:23,60 0:58:32,70
137. 17 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 130 Α59 20   0:58:34,10 0:58:39,50
138. 309 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ m 131 Α39 32   0:58:27,90 0:58:41,20
139. 112 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ f 8 Γ40 4 KARDITSA RUNNING CLUB 0:58:55,40 0:58:56,30
140. 184 ΚΟΣΒΥΡΑ ΡΟΥΛΑ f 9 Γ39 5 Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:59:22,20 0:59:25,10
141. 143 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ m 132 Α19 4 SCHOOL OF ENGLISH "ΑΘΗΝΑ" 0:59:55,00 0:59:59,90
142. 355 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ f 10 Γ40 5   0:59:53,70 1:00:10,80
143. 319 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 11 Γ39 6 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:00:28,60 1:00:37,30
144. 337 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 12 Γ19 1 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:00:43,50 1:00:45,40
145. 255 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 133 Α39 33 PERSEAS TEAM 1:01:23,30 1:01:33,90
146. 286 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ f 13 Γ40 6 PERSEAS TEAM 1:01:23,10 1:01:34,50
147. 13 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 134 Α59 21   1:01:32,50 1:01:49,20
148. 228 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 14 Γ40 7 ΑΝΕΥ 1:01:45,00 1:01:49,90
149. 87 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 135 Α49 52 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:03:11,50 1:03:11,50
150. 100 ΓΟΡΓΥΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ m 136 Α49 53 ΑΤΟΜΙΚΑ 1:04:22,90 1:04:33,30
151. 327 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 137 Α39 34 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:04:43,00 1:04:49,50
152. 123 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ f 15 Γ39 7 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:04:52,70 1:05:03,50
153. 250 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 138 Α49 54 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:04:51,40 1:05:03,60
154. 321 ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ m 139 Α49 55   1:04:50,60 1:05:04,70
155. 365 ΧΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ f 16 Γ40 8   1:05:11,30 1:05:15,30
156. 185 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 140 Α39 35   1:05:33,20 1:05:41,30
157. 282 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ f 17 Γ39 8 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:05:34,50 1:05:45,40
158. 139 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 141 Α29 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:05:34,80 1:05:45,70
159. 18 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 142 Α49 56 - 1:05:39,40 1:05:53,60
160. 241 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 143 Α49 57 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:06:27,60 1:06:39,80
161. 153 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 144 Α59 22   1:06:27,60 1:06:39,80
162. 320 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 145 Α39 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:31,40 1:06:39,90
163. 217 ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ m 146 Α49 58 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:06:23,30 1:06:40,00
164. 376 ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 147 Α49 59   1:06:58,10 1:07:12,40
165. 169 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 18 Γ39 9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:06:55,10 1:07:12,40
166. 16 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 148 Α49 60 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:07:35,40 1:07:47,60
167. 318 ΣΤΑΝΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ f 19 Γ39 10   1:07:48,30 1:08:00,40
168. 96 ΓΚΙΠΑΤΑ ΧΡΥΣΑ f 20 Γ40 9 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:08:49,30 1:08:59,80
169. 22 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 149 Α19 5 SCHOOL OF ENGLISH "ΑΘΗΝΑ" 1:09:09,40 1:09:14,90
170. 180 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 150 Α39 37 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:09:06,30 1:09:15,40
171. 254 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 151 Α29 17   1:09:28,10 1:09:39,70
172. 115 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 21 Γ40 10 ΓΡΕΒΕΝΑ 1:10:56,70 1:11:02,70
173. 219 ΜΑΝΤΖΑΡΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 152 Α49 61   1:14:20,90 1:14:34,50
174. 234 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 153 Α39 38   1:15:36,20 1:15:36,20
175. 357 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 22 Γ39 11 Δρομέων Τρικάλων 1:17:18,70 1:17:34,80

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing